İçeriğe Yönlendir

Netten Plaka Satın Almak

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

Merhaba

netten plaka almak da bir sakınca varmı sizce ?

mühürlü mevzuata uygun olduğunu söylüyorlar , ve işin tuhafı plakalar App plaka bi ara app tamamen yasaktı mühürlü mühürsüz, sizce satın alsam mı ? alır isem app mi alayım yoksa standart yazılı plaka mı alsam.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Murat Öngür yazdı:

Merhaba

netten plaka almak da bir sakınca varmı sizce ?

mühürlü mevzuata uygun olduğunu söylüyorlar , ve işin tuhafı plakalar App plaka bi ara app tamamen yasaktı mühürlü mühürsüz, sizce satın alsam mı ? alır isem app mi alayım yoksa standart yazılı plaka mı alsam.

App plaka bende aldım. Estetik anlamda çok fark ediyor. Satanlar geçer diyorlar ama şans işi birazda. En kötü muayenede eski plakayı takar gidilir.  Tanıdık güvenilir birinden almak daha mantıklı. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

app denen alsında olması gereken gibi, anormal olan standart kötü kalitede basanlar. müşteri memnuniyeti yok plaka işinde

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

İnstagram'da jetpleksi var. Ben dahil forumdan bir kaç kişi daha bu arkadaştan aldık. Ne verniği attı ne boyası. Benim 1 sene oldu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Mert Özdemir yazdı:

Ben, plakalar eskidi diye değişmiştim. App plaka değilde, standart plaka satın almıştım GG’dan iki adet. Mühürlü ve mevzuata uygundu. Kısa süre sonra da tüv’de muayenem vardı ve sorunsuz geçti. Zaten gelen plaka’da aynı kalitedeydi ve mühürlü, reflektör şeritliydi. 

Plakayı aldığınız site ve satan firmanın ismini yazarmısınız ?

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Mert Gülkokan yazdı:

İnternetten aldığım 26 plaka olup üzerinde 34 mühürü olan vernikli app plaka ile muayeneden geçtim

Plaka heryerden yenilenebildiği için mühürün problem olması mümkün değil. Sahte olmadığı sürece 🙂

Benim plakalar doğrudan app gibi basılmış. Ben hiç değişmeden aldım, bugün yenilemek istesem bu şekilde alamam sanırım. 

Acaba yetkili yerlere mi bastırıyorlar yoksa farklı kanallardan mı tedarik ediliyor? Bildiğim kadarı ile plaka basım yerleri özel olmuyor. 

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Ben o linkten 2 defa plaka aldım, her ikisini de römork için almıştım. Kaliteli güzel ürün geldi. 

Yorum bağlantısı
Süleyman Can

İşin garip tarafı GG harici diğer sitelerde satılmıyor. Yasak geldi firma yönetimlerinden galiba. 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Murat Öngür yazdı:

Plakayı aldığınız site ve satan firmanın ismini yazarmısınız ?

Benimkini arkadas yaptırverdi güzel kaliteli mühürlümü bilmiyom isteren adresi sorarım 

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Benim senelerdir tanıdığım bir plakacı var özelden paylaşayım numarasını. Mühürlü plaka yapıyor. Son 3 arabamda kullandım hiç sorun yaşamadım muayene vs.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Plaka genelde muayenede değil de, çevirmede sorun oluyor. Beni 2 kere çevirdiler plaka yüzünden eski araçlarımda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Zincirkıran

çevirmede karşınızdaki memura bağlı problem olabiliyo, keza eski aracımda app yüzünden ceza yeyince diğer aracıma normal plaka taktırdım. plakayı basan arkadaşa rakamları kalın yazmasını tica ettim, istersen kenarlarını da siyah yapmamayım dedi, güzel de oldu ama sonraki çevirmede memur arkadaşın dikkatini çekti kenarlarının boyasız olması, istese yazardı yazmadı. araç için görüntüyü çok değiştirmeyecekse cemiyetten almakta fayda var ama güzel modifiyeli bir aracınız varsa ve plaka her defasında gözünüze batacaksa mühürlü app şansınızı deneyin derim :)

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

App denen plakadan bende kullanıyorum(mühürlü) 1.5 yıldır üzerinde.Muayeneye girdi hehangi bir sorun olmadı, farklı şehirlerde 20 den fazla çevirmeyede girdim bir sorun olmadı.Memura bağlı biraz, her çevirmeye girişimde acaba diyorum ama şuana kadar sorun yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Eskiden fransız yazı sitili varken satın aldığım arabalara alıp takıyordum. Şimdi onu yasaklamışlar. Aracı alırkende plakasını özel ayırtırırdık. Suberb aldıkdan sonra dedim ulen boşver bu plaka işlerini. Aracın üstünde ne varsa o kalsın. Artık hiç ellemiyorum. Fiestadada superbdede aracın üzerindeki plakalar var. Eski şevkim olsa yine yaparım, lakin bitti o. Plakayı cemiyetden çirkin yazı stili bozuk mürekkep baskılı gelse bile alıp takıyorum.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Bende aldım mühürlü kalın yazılı bir sıkıntı olmadı eski plakalarda duruyor 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

cvp yazan herkese ayrı ayrı tşk ler. Cem ışık beyin tavsiye ettiği yer ile görüştüm yarın gönderecekler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Murat Öngür yazdı:

cvp yazan herkese ayrı ayrı tşk ler. Cem ışık beyin tavsiye ettiği yer ile görüştüm yarın gönderecekler.

Ücret ne kadar istediler kargo dahil ne kadara mal oldu? 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Mustafa Karaca yazdı:

Ücret ne kadar istediler kargo dahil ne kadara mal oldu? 

120 TL 

Yakın olduğu için kargo ücreti almıyor . :)  

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Murat Öngür

Merhaba istanbul avrupa yakasında mühürlü plaka işi yapan var mı ? adrese teslimat yapacak 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Tamer Topaç yazdı:

APP plaka mı?

Fark etmez orjinal baskı da olur app de olabilir yeterki cemiyet mühürlü olsun

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Murat Öngür yazdı:

Merhaba istanbul avrupa yakasında mühürlü plaka işi yapan var mı ? adrese teslimat yapacak 

Geçen selde benim ön plaka kaybolunca prosedürle uğraşmamak için Ankara"da 110 tl ye bastırmıştım. Kargo ile de gönderiyorlardır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...