İçeriğe Yönlendir

Küçük Enişte Twingo :)

Mehmet Cihat

Recommended Posts

Tevfik Işık

Elinize saglik. Her gecen gun guzellesiyor, kendine geliyor araba.. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Fren hidroliği listede mi?
Herşey listede ama havaların ısınması lazım [emoji2] Hep vurkaç yapıyorum arabaya git, sök tak eve koş [emoji1787]
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Herşey listede ama havaların ısınması lazım [emoji2] Hep vurkaç yapıyorum arabaya git, sök tak eve koş [emoji1787]
Haklısın valla ben de camdan kar yağışı izlerken yt da bakım videosu izliyorum :D
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Cihat yazdı:

Herşey listede ama havaların ısınması lazım emoji2.png Hep vurkaç yapıyorum arabaya git, sök tak eve koş emoji1787.png

koltuklara kılıf aldım, 3 günde son durum: sol ön takıldı ipleri bağlanamadı gevşek, sağ sırt takıldı oturak eski, kafalık yok, arka koltuk inik birinin kafalığı nerde bilmiyorum :rofl:

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Arka silecek kolunun montajını yaptım. 200 TL tuttu [emoji2]1001e7f9f058415a4d4026cba367868c.jpg5702d9ab5ff15ec0a39adb66f23676c9.jpg

Çamurluk değişince kaput çubuğuna klips takmamışlar. Fordu çok sevdiğim için Transitin klipsini taktım. Tabi Twingo için olanı bulamadım [emoji1787]cbd6e733647bafe5bda4b308f326054b.jpg7f387ac50c5858078087587c4f238c91.jpg

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

suzuki den pahalı tek parçası bu olmalı , normal bulunması bile nimet

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Kol 200 tl mi?
Evet abi 200 komplesi silecek lastiği vs komple. Bunun fıskiyesi kolun ucunda o yüzden piyasadaki diğer araçların ki uymuyor. Yoksa şekil olarak aynı olan çok araba var i10 vs.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Evet abi 200 komplesi silecek lastiği vs komple. Bunun fıskiyesi kolun ucunda o yüzden piyasadaki diğer araçların ki uymuyor. Yoksa şekil olarak aynı olan çok araba var i10 vs.
Senin fıskiyeye ek yapıp çok yönlü su attırman lazım, düz al tak yetmez sana :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Senin fıskiyeye ek yapıp çok yönlü su attırman lazım, düz al tak yetmez sana default_smile.png
Merso gibi boydan boya su attırtacağım [emoji1787]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Önlere de sprey tip yap, cam suyu hortumlarını yenile üff ne güzel olur (ben yaptım dirsekte çatlak vardı)

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Önlere de sprey tip yap, cam suyu hortumlarını yenile üff ne güzel olur (ben yaptım dirsekte çatlak vardı)
Aklımda var abi de buna hangi arabanınki uyar acaba fıskiyesi biraz yüksek
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ben insignianınkini taktım güzel de oldu ayar istemedi. İncelemek lazım. Kangoonun da yüksek tipli bi fıskiyesi var. Foto atarsın bi ara bakalım aynı tip mi, araştırırız.
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Cihat yazdı:
Köksal Yılmaz yazdı:

Foto görelim?

Lodgy'ler belki olabilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Bugün pandizotu söküp yıkadım. Bize bu temizlik virüsünü aşılayan köksal abiye selam 496b96fa8fc6e0c88b623b626f922d8b.jpgf32817b177aedb72153d8b3eb0e9c24e.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Mis gibi görünüyor ellerinize sağlık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Cihat yazdı:

pandizotu söküp yıkadım.

pandizot ölçüleri nedir acaba bir ölçebilir misniz enxboy

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Korkuyorum motoru da eve alıp bulaşık makinesinde yıkayacak [emoji2960][emoji3534]

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mehmet Cihat yazdı:

Anahtarını sustalı anahtara çevirdik. 120 TL tuttu.356dc2185d28727fc19a91bda02c7870.jpg

emoji1.png

Bana niye bildirim geldi ki acaba 🤔

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Abi vallahi çok beğendim herşey yerlice ve çok güzel dokuşlarla olmuş. Terimlerin temizliğine bayıldım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
Çağlar Bayur yazdı:

pandizot ölçüleri nedir acaba bir ölçebilir misniz enxboy

Rahat sığar abi 4x 6985 + 1x302F

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Vites topuzunun hangisi yanlış.. 

Gerilerin yeri değişik.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...