İçeriğe Yönlendir

Küçük Enişte Twingo :)

Mehmet Cihat

Recommended Posts

Mehmet Cihat
Işık sönmüyormuş. Kontaktan kasıt anektar ise zaten sorun kökten çözülmüş olarak gelecek. İşlemden sonra aracın konumunu öğrenelim o taraflara gidersek lazım olur [emoji16]
İmmonun hırsızı durdurabileceğine hiçbirimiz inanmıyor değil mi [emoji3]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Cihat yazdı:

İmmonun hırsızı durdurabileceğine hiçbirimiz inanmıyor değil mi emoji3.png

Yok valla, çokça lüks aracın çalındığını görüyoruz.

Emre Şimşek yazdı:

Işık sönmüyormuş. Kontaktan kasıt anektar ise zaten sorun kökten çözülmüş olarak gelecek. İşlemden sonra aracın konumunu öğrenelim o taraflara gidersek lazım olur 😁

Kontaktan kasıt anahtar değil, kontak yuvasıydı :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mehmet Cihat yazdı:

İmmonun hırsızı durdurabileceğine hiçbirimiz inanmıyor değil mi emoji3.png

Evet belki hırsızı durduramaz ama beni durdurabilirdi 😬

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Mehmet Cihat yazdı:

Aynen bende oraya bir parça yaptıracağım 2000 Clio symbol de de yoktu klimalıydı, buda klimalı bunda da yok sanırım bu dönemin renaultlarında bir sıkıntı var emoji3.png

Oğuzkan Erışık yazdı:

2004 cliomuz klimalıydı onda da yoktu polen filtresi

2000 1.6 clio rxt'de var, içine 307'ninki tıkıştırılmış olsa bile :D donanımla ilgilidir belki

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Piyasa 150.000 km de focus 2 ve Megane 2 dolu [emoji3]
Megan 2 vardi devir saatinin isiklari yanmiyor du hanim kullandigi icin yaptirayim dedim elektrikci 250 tl istedi o zaman 200 tl cikma var takalim am km 80 bin dusuk dedi edirnede guncel km yazamayiz dedi ben ben 250 verip ambulleri degistirdim 1 ay sonra 300 kmde ki bir araca takmislar adam 150 bin km düşürmüş oldu
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

120*200 5 mm keçe 90 tl
2 kutu pütür sprey 100 tl
30cm * 10 metre bitüself 400 tl
20cm x 15 metre adeself 170 tl

Temin ettim, bu haftasonu arabayı toparlamaktı planım ama kısmet olmadı evin önüne getiremedim [emoji3]

10c18224f7cc05f6ab9525c2479b097d.jpga0a70d476d7a851d0ac7e2609131dd87.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Kontak haricini arabayı bıraktığın yerde toparla , olmaz mı :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Kontak haricini arabayı bıraktığın yerde toparla , olmaz mı [emoji4]
Uzak abi ya oto yıkamada kaldı araba [emoji3]
  • Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Direksiyonu mavi derili olanla değiştirdiğimden beri mavi vites körüğü arıyordum. Normalde bu modelin vites topuzu da aynı deri ile kaplı belki bir gün onuda buluruz [emoji3]

Körüğü tek bulamadığım için bardaklık ile komple aldım 200 TL ye.c1225095f19820f7caeef38ba16669ae.jpg

Hayalim [emoji3]79c38623905b1c2ec0260a15846302ae.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Hayırlı olsun .
Hayret zam yapmamışlar :) fiyatı 5 sene önce de 200 liraydı

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mehmet Cihat yazdı:

Direksiyonu mavi derili olanla değiştirdiğimden beri mavi vites körüğü arıyordum. Normalde bu modelin vites topuzu da aynı deri ile kaplı belki bir gün onuda buluruz emoji3.png

Körüğü tek bulamadığım için bardaklık ile komple aldım 200 TL ye.c1225095f19820f7caeef38ba16669ae.jpg

Hayalim emoji3.png79c38623905b1c2ec0260a15846302ae.jpg

Bu güzelmiş. git bir terziye diktir bunu sendekini ver kalıp olarak kullansın aynısını kesip diker. gerçekten çok güzel 

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Bu güzelmiş. git bir terziye diktir bunu sendekini ver kalıp olarak kullansın aynısını kesip diker. gerçekten çok güzel 
Bunu aldım zaten abi, ama bana aynı renkten bir parça deri lazım böyle delikli. Vites topuzu alıp kaplamak için [emoji3]
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mehmet Cihat yazdı:

Bunu aldım zaten abi, ama bana aynı renkten bir parça deri lazım böyle delikli. Vites topuzu alıp kaplamak için emoji3.png

Sen mavi olanı mı aldın ben mavi olan hayal gibi anladım mavi için söylemiştim 

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Sen mavi olanı mı aldın ben mavi olan hayal gibi anladım mavi için söylemiştim 
Aynen abi körüğü ayrı bulamadım komplesini aldım. Tek eksiğim topuzu kaldı [emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mehmet Cihat yazdı:

Aynen abi körüğü ayrı bulamadım komplesini aldım. Tek eksiğim topuzu kaldı emoji3.png

Senin önceden söktüğün topuz bundan değil miydi 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Mehmet Cihat yazdı:

deri lazım

İyi bir döşemeci lazım. Onun tedarikçisinde vardır abi böyle deri. Sana geniş bir sanayi lazım ama Gümüşhane'de durum nasıl bilmiyorum. Kaça kaç ölçüde lazım tahmini ? Ben buralardan bakayım bi

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Senin önceden söktüğün topuz bundan değil miydi 
Yok abi o Broadway vites topuzunun bej olanıydı [emoji2]
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Oğuzkan Erışık yazdı:

İyi bir döşemeci lazım. Onun tedarikçisinde vardır abi böyle deri. Sana geniş bir sanayi lazım ama Gümüşhane'de durum nasıl bilmiyorum. Kaça kaç ölçüde lazım tahmini ? Ben buralardan bakayım bi

burda oto döşemeci yok malesef malzemeyle birlikte yapacak biri lazım :) https://www.ciceksepeti.com/renault-clio-1-clio-2-symbol-deri-vites-topuzu-kcm97252825 şu tarz birşey alıp üzerindeki deriyi değiştirtmek gerek sanırım bir karış deri anca gider

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Mehmet Cihat yazdı:

burda oto döşemeci yok malesef malzemeyle birlikte yapacak biri lazım :) https://www.ciceksepeti.com/renault-clio-1-clio-2-symbol-deri-vites-topuzu-kcm97252825 şu tarz birşey alıp üzerindeki deriyi değiştirtmek gerek sanırım bir karış deri anca gider

Şayet bulursam körükle uyum sağlamaz sanıyorum ki. İkisi için düşünürsek 50cmx50cm deri yeter mi? 

Bulursam topuzla sendeki körüğü gönderirsin burda diktiririm ben. Önce deriyi bulmak lazım. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Arkadaşlar bugün ecu geldi fakat becerememişler araç yine çalışmadı. Tekrar gönderdim fakat artık yapabileceğine dair inancım yok [emoji2]

Aracın km düşürülmesi ile alakalı ise karşı tarafa iyi niyetle teklif ettiğim 3000 TL nın reddedilmesi ve ileri geri konusulması sebebiyle bir avukat ile anlaşarak vekalet verdim. Yaklaşık %20 satış tutarından indirim alacağını söylüyor. Göreceğiz [emoji2]

Arabamı çok özledim ya [emoji1787][emoji1787]

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Cihat yazdı:

bugün ecu geldi fakat becerememişler araç yine çalışmadı.

immo sorunu olduğuna emin myiiz? başlangıcı oto kuaförü sonrası

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
immo sorunu olduğuna emin myiiz? başlangıcı oto kuaförü sonrası
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Kablonun biri yanlış bağlanmış olmayasınız sökülen çok kablo var ne bileyim bir şeyleri ters yapmış olabilirmisiniz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...