İçeriğe Yönlendir

Saç Ekimi

Servet Aydın

Recommended Posts

Cem Işık

Konuyla hiç alakam olmadığı için en son yazayım dedim, saçlarım gözümü kapattığından konuyu da geç gördüm zaten👨🏻‍🦲

Güle güle kullan abi yeni saçlarını :)

• Beğen 3
  • Mutlu 16
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

geçmiş olsun abim . düşünüp korkmaya başladığım bir işlem :)

ne üzerine yoğunlaşsam onun konusu açılıyo forumda :D 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

Abi hayırlı olsun.

Şirkette arkadaş yaptırdı. Önceleri pek seyrek görünüyordu saç araları. Şimdi kıvrılmaya başladılar.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

20-25 yaşında yaptıranlar için ciddi sıkıntı ancak uzatmalarda iyi oluyor. Çevremde görüyorum. Millet banderas gibi geziyor ortada. Sarı çıkmaması tememninimizdir. 

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Hayırlı olsun, 100 yaşını geçersem ve dökülürse, değerlendiririm .Teknolojide ilerler. Servet şey diyim devre yapıp acık elektrikle uyarsan mı, (havaya uçma ama)

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Ekilirken renk model seçilebiliyor mu? kumral dalgalı , sarışın kıvırcık , siyah düz gibi?

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

Sayenizde kafamda saç kalmadı. Her gün doğum günümü kutlayanlar yüzünden ömrüm çürüdü beter olun.

Yaşadıklarımı aktarayım. İlk olarak kan alımı yapıldı ve herhangi bir problem yok. Saç kökü alınacak bölgeler önce uyuşturucu ile hissis hale geliyor ve acılı bir evre. Uyuşturucu

kan nereden alındı hocam?..

Fatih Evcin yazdı:

Ekilirken renk model seçilebiliyor mu? kumral dalgalı , sarışın kıvırcık , siyah düz gibi?

donör olabilirim dedim kabul etmedi valla. ama kafa bölgemden kesinlikle olmaz demiş olmamın etkisi olabilir tabi.

Ali Darbaz yazdı:

Geçmiş olsun. benimde saçımla ilgili bir sorunum var. Saçımdaki beyazların sayısı giderek artıyor ve kafam Krom jant kapağına dönmeye başladı. Bırakayım öylemi kalsın. Yoksa boyatayımmı. Malum boyatınca piyasa değeri düşüyor. Boyasız değişensiz güneş yanıklı diye kendimi daha iyi satabilirmiyim. 

sarı yap platin sarısı nefis olur :D

İlkay Başaran yazdı:

Trablusgarpta çok dökülmüş. Stres sıkıntı tabi. Zor. Ankara savaşında nispeten gençti pek etkilenmedi. :D

herşey uhud ile başlamış olmalı.

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

Rakam 20bin tl tuttu. İlaçlar prp bakım vs tam paket. İki gece konaklama oldu. Bir gece bedelsiz ikinci gece 850tl. Normal oda rakamı 1500 tl gecelik.

ooo 150 fidan parası.

Servet Aydın yazdı:

Konuya mesaj yazan saçsız üyeler sadece emoji16.png

saçlılar çıksın konu kasıyor beyler. o zaman konu kilit çünkü konu sahibi artık saçlı başlı adam yani.

hhahaha dur dur konu başlığının değiştirilmesini talep ediyor ve emirlerinize arz ediyorum.

1. Saçlı Seferi

• Beğen 1
  • Mutlu 9
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Geçmiş olsun,  tepelerden açılmalar başladı, potansiyel bir seç ekim müşterisi olarak detaylı anlatım güzel olmuş.

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Cem Işık yazdı:

saçlarım gözümü kapattığından konuyu da geç gördüm zaten👨🏻‍🦲

çok saçmaymış :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)

Geçmiş olsun. Saç ekiminin iki güne nasıl yayıldığını anlamadım. 

Bu konuyu araştırdığımda alınan köklerin yeni yerlerine ekilmesi için dışarıda maksimum dört saat dayanabildikleri, dört saatte de en fazla 3.500-4.000 arası kök ekilebileceğini daha fazla sayıda yapılan ekimin  kafada kalma şansı olmadığı söylenmişti. O yüzden tek seansta 3.500+3.500 olarak iki seans ekim öneriyorlardı. Hatta bir seansta 8.000 ekim yapan var ama kökleri zayi ediyorlar, zaten kafada kalmayacak bir de yerinden çıkartmış oluyorlar verici tarlayı heba ediyorlar denmişti. 

Tabii bu bir kaç sene önceki bilgi. Şu an dışarıda saklama konusunda yeni teknolojiler geliştirilmiş olabilir.

Size bir bilgi verildi mi?

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Hem hayırlı olsun , hem sancılı dönem için geçmiş olsun abi.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Geçmiş olsun. benimde saçımla ilgili bir sorunum var. Saçımdaki beyazların sayısı giderek artıyor ve kafam Krom jant kapağına dönmeye başladı. Bırakayım öylemi kalsın. Yoksa boyatayımmı. Malum boyatınca piyasa değeri düşüyor. Boyasız değişensiz güneş yanıklı diye kendimi daha iyi satabilirmiyim. 

Benim saçlarımda siyah kalmadı, krom jant kapağı mıyım ben şimdi? :kutlama:Kel olmaktan iyidir diye düşünüyorum, hoş kel olsam ne olmasam ne... Yaşıyoruz çok şükür..

tarihinde Cihat Küçükay tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ersev Kaya yazdı:

Şirkette arkadaş yaptırdı. Önceleri pek seyrek görünüyordu saç araları. Şimdi kıvrılmaya başladılar.

Yanlış yerden aldılar o zaman. 

• Mutlu 8
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Rıdvan Ergün yazdı:

Geçmiş olsun. Saç ekiminin iki güne nasıl yayıldığını anlamadım. 

Bu konuyu araştırdığımda alınan köklerin yeni yerlerine ekilmesi için dışarıda maksimum dört saat dayanabildikleri, dört saatte de en fazla 3.500-4.000 arası kök ekilebileceğini daha fazla sayıda yapılan ekimin  kafada kalma şansı olmadığı söylenmişti. O yüzden tek seansta 3.500+3.500 olarak iki seans ekim öneriyorlardı. Hatta bir seansta 8.000 ekim yapan var ama kökleri zayi ediyorlar, zaten kafada kalmayacak bir de yerinden çıkartmış oluyorlar verici tarlayı heba ediyorlar denmişti. 

Tabii bu bir kaç sene önceki bilgi. Şu an dışarıda saklama konusunda yeni teknolojiler geliştirilmiş olabilir.

Size bir bilgi verildi mi?

Aktarım iki ayrı seansta oldu.. Tepe için ensenin birkısım alanı ve kulak tarafından alınan kökler ekimi yapıldı. Ertesi gün kafa arka kısım için yine ensenin bir bölümü ve diğer kulak tarafından aktarım yapıldı. Bağımsız iki işlem. 

Devam edeyim, donör saç alımı da çok önemli. Alınan yerde kötü görüntü olmaması için belirli yerlerden kök alımı yapılıyor. Bende alınan saçlar dışarıda 20 dakika kaldı. 6500 adet aktarım içinde mutlaka fireler olacaktır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Servet Aydın yazdı:

kulak tarafı

diğer kulak tarafı

Tüm kozlar kullanılmış :) 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Tüm kozlar kullanılmış [emoji4] 

Sakal kaldı [emoji91]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Doğan Arşiray yazdı:

çok saçmaymış :D

Lepiska gibi saçları olmayan anlamaz benim derdimi bayım :)

Doğan Arşiray yazdı:

hhahaha dur dur konu başlığının değiştirilmesini talep ediyor ve emirlerinize arz ediyorum.

1. Saçlı Seferi

"SAÇLI VE ÖFKELİ" yapıyorum davranmayın.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bana sürekli jöle markası sorup duruyordu nedeni belli oldu sonunda. :crazy:

Geçmiş olsun abi işin zor kısmını atlattın.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Emeklilikte saça takılanlar 

• Beğen 2
  • Mutlu 17
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Geçmiş olsun mu desem, hayırlı olsun mu desem bilemedim. Biz adamı yaşlandırmaya çalışırken 18'lik delikanlı gibi olacak. O zaman bize düşen :nazar:

Ama bundan sonra forumda tavsiye vermemelisin abi, ata sözüne aykırı. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter

Hem geçmiş olsun , Hemde hayırlı Olsun :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...