İçeriğe Yönlendir

Corolla Hybrid vs Berlingo

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Helva yiyip 4 çeker testi yaptığımız günlerden nerelere geldik

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bu sabah sizin için kayıt çektim. 8 kat hızlandırdım videoyu. 26dk’da 6km gidebildik

Sağmalcılar viyadüğü üzerinde yol bakım araçları var ya. Ben onları çoğu zaman görüyorum gün içerisinde oralarda.

Senin sabahları haritasını attığın kaza bildirimi o sebeple işli olmasın haritaya ?

Birde birşey dikkatimi çekti. Babamın ilk verdiği nasihattı trafikte, çok da işime yaradı;

Önünü göremediğin arabanın arkasında gitme. 😘

O sebeple Vito veya Ducato arkasında gidişini izlerken bile tedirgin oldum. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Emin Önal yazdı:

Sağmalcılar viyadüğü üzerinde yol bakım araçları var ya. Ben onları çoğu zaman görüyorum gün içerisinde oralarda.

Senin sabahları haritasını attığın kaza bildirimi o sebeple işli olmasın haritaya ?

Birde birşey dikkatimi çekti. Babamın ilk verdiği nasihattı trafikte, çok da işime yaradı;

Çoğu zaman öndeki aracın içinden onun da önüne bakarım, göremezsem altı yüksekse altından fren lambası yansıması var mı diye ara ara bakarım(akşamları).

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emin Önal yazdı:

Ben de çok tedirgin oluyorum. Öndeki aracın önünü mutlaka biraz görmeli. Trafik az açık olsa mutlaka önümde otomobil olmalı. Hem güvenlik hem yakıt tüketimi için. Babaya saygılar. 

O gün kaza vardı sanırım. Kamyonu çekici ile çekiyorlardı abi. Ama o bölgeyi anlayamadım. Ya kaza oluyor ya arıza. Çözemedim gitti. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Aslında kapalı alanlardan da geçmemiz lazım. Bazıları elenmeli :) 

Zaten yoğum :)

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ya kaza oluyor ya arıza. Çözemedim gitti. 

Yerinde olayım o güzerahı tercih etmem. Yolu Sivastan geçenlerin başına neler geldi görüyoruz :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Zaten yoğum :)

Yerinde olayım o güzerahı tercih etmem. Yolu Sivastan geçenlerin başına neler geldi görüyoruz :)

korkanı kw’lar çarpsın :) 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

korkanı kw’lar çarpsın :) 

Az yakanın MTV si artsın :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

O kadar mesaj okudum en son konu bize gelmiş 😅

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...