İçeriğe Yönlendir

Focus 2 Hakkında

Çağrı Alaf

Recommended Posts

Çağrı Alaf
Murat Sahın yazdı:

Olsa zaten gitmem ki :D 

Her sene asgari ücret alsan bile o paradan fazlasını totalde zaten kazanıyorsun ki :D 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Lanetli yer bence. Popülasyonu bozuk. Toparlamak için hayvan öldürmek yasallaşıyor falan. Denize girsen her yer köpek balığı. Aklıma hep tuvaletten yılan çıkma hikayesi geliyor. 

Tercih etmem sanırım. 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Lanetli yer bence. Popülasyonu bozuk. Toparlamak için hayvan öldürmek yasallaşıyor falan. Denize girsen her yer köpek balığı. Aklıma hep tuvaletten yılan çıkma hikayesi geliyor. 

Tercih etmem sanırım. 

Aslında güzel ülke, ben ekstrem habitatları seviyorum. Enteresan böcekleri falan da var :D 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Tercih etmem sanırım. 

Dur be Tansu Abi naptın ne zorluklarla unutmuştum ben klozetten haşerat çıkmasını. 😂

Murat Sahın yazdı:

Enteresan böcekleri falan da var

Çimlere oturmak yasaktır 🚫

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Murat Sahın yazdı:

Ben niye gidemiyorum arkadaş, halbuki tam gitmek istediğim yer Avustralya...

Tombalacı Avustralya' ya gitmiş.. :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağrı Alaf yazdı:

Dur be Tansu Abi naptın ne zorluklarla unutmuştum ben klozetten haşerat çıkmasını. 😂

Çimlere oturmak yasaktır 🚫

başka ülke yok muydu yav :) 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Çağrı Alaf yazdı:

Permasol diye bir zımbırtı var. Araştır. Kendisi güçlü bir dezenfektan. Aspirin kadar tablet, suda çözünüyor. Bir kova suda çözündürüp haftada bir klozete dök, kokusuna haşerat falan gelmez. Klozetin rezervuarını kullanma, permasol mavi renklidir ve boyar maddedir :D 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

başka ülke yok muydu yav :) 

Enteresan büyüklükte denizanaları ve miniminnacık ahtapotları falan da var. Hala güzel habitat bence. Bu arada örümcekleri falan da ilginç şekilde ya çok büyük ya çok zehirli. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Murat Sahın yazdı:

Permasol diye bir zımbırtı var. Araştır. Kendisi güçlü bir dezenfektan. Aspirin kadar tablet, suda çözünüyor. Bir kova suda çözündürüp haftada bir klozete dök, kokusuna haşerat falan gelmez. Klozetin rezervuarını kullanma, permasol mavi renklidir ve boyar maddedir :D 

Enteresan büyüklükte denizanaları ve miniminnacık ahtapotları falan da var. Hala güzel habitat bence. Bu arada örümcekleri falan da ilginç şekilde ya çok büyük ya çok zehirli. 

google earth’den zaman zaman gezerim oraları. Minicik adalar da var. Yamyamlar falan :) hatta bi soylu aile çocuğu vardı. Geziden dönmemişti. Ne olduğu meçhul :) 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

google earth’den zaman zaman gezerim oraları. Minicik adalar da var. Yamyamlar falan :) hatta bi soylu aile çocuğu vardı. Geziden dönmemişti. Ne olduğu meçhul :) 

Evet, hangi aile olduğunu hatırlıyorum ama ortalık karışmasın diye söylemeyeceğim. Orda en azından beslenmek için öldürüyorlar, burada öldürüp sokak ortasında bırakıyorlar . 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Murat Sahın yazdı:

Evet, hangi aile olduğunu hatırlıyorum ama ortalık karışmasın diye söylemeyeceğim. Orda en azından beslenmek için öldürüyorlar, burada öldürüp sokak ortasında bırakıyorlar . 

Ziyan etmeyince iyi mi oluyor :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Çağlar Bayur yazdı:

Rs-St ler kaç dolar :wub:

o zaman 4x4 alınır , zor ülke

Çağrı Alaf yazdı:

Sıfırları çok pahalı da ikinci elde uygunlar var.

8iecggi.PNG

sbft8dt.PNG

Teknik tercih yorumu yapamam ama Kalbimden Rs yada St Focus geçerdi.

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Aytac Sakal yazdı:

Teknik tercih yorumu yapamam ama Kalbimden Rs yada St Focus geçerdi.

Stler Çok güzel arabalar gerçekten ama 1 Senelik üniversite parasına veriyorlar bir tanesini. Şu an için bu paranın üstesinden gelemem ancak okul bittikten kalıcı vizeye çevirdikten sonra ☺️

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)
Çağrı Alaf yazdı:

Stler Çok güzel arabalar gerçekten ama 1 Senelik üniversite parasına veriyorlar bir tanesini. Şu an için bu paranın üstesinden gelemem ancak okul bittikten kalıcı vizeye çevirdikten sonra ☺️

Yolun Açık Olsun 🙂.

Focus 2 2,5 olanlar daha uygun olmalı sorun çıkartırmı araştırmak lazım.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Aytac Sakal yazdı:

Yolun Açık Olsun 🙂.

Focus 2 2,5 olanlar daha uygun olmalı sorun çıkartırmı araştırmak lazım.

Abi cansın teşekkür ederim. :)

Kunu başına attım bir iki tane 3-4 bin dolara alırız temiz bir şey ustslarıma sordum çok sağlam arabalar bunlar çok naz istemezler canını almadıkça dedi. Sadece dizel mi benzin mi diye düşünüyorum. Malum dizen pis bir yakıt derdi de çok 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...