İçeriğe Yönlendir

Araç Yıkama Fiyatları

Sani Gerşon

Araç Yıkama Fiyatları  

116 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Alptuğ Özcan
Serkan Toker yazdı:

Ankaranın hemen her yerinde var anlaşmalı yerler. Karekodu okutuyorum yıkamayı yapıyorlar.

Bu tarz anlaşmalarda normal paralı gittiğinde özendiklerinden daha az özeniyorlar bence yada bana öylesi denk geldi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Ben hiç para vermiyorum ama piyasayı biliyorum, diyip bırakayım :D 

Sizde kaç lira oldu yıkama 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Sizde kaç lira oldu yıkama 

Tır yıkaması 200 tanker ve tenteli tır yıkaması 250, otomobil yıkaması 80 lira şeklinde

450 liraya aldığım kostiksiz deterjan, 1450 lira oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Valla 2012 de yaşadığım habersiz fırçalama teknolojisinden sonra hiç yıkamaya vermedim. Şu an 3 lira şu 2 lira köpük güzelde parlıyor. 2 sefer yıkıyorum çamurlu olunca.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Alptuğ Özcan yazdı:

Bu tarz anlaşmalarda normal paralı gittiğinde özendiklerinden daha az özeniyorlar bence yada bana öylesi denk geldi

Diyanetn otoparkında bir yer buldum, girişte barkodu okutuyorum arabayı perona bırakıyorum. Yıkayan kişinin haberi olmuyor beleşçi olduğumdan.. :D Çıkarken de 10 lirayı toka edince plaka yıkamacının hafıza sistemine işleniyor otomatik olarak.. 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız

SUV aracıma geçen ay Sonax tan 12 yıkama satın aldım. Her yıkama 55 TL.
Yatırım gibi yatırım.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Otomatlarda su 8 lira, köpük 5 tl. Araç büyük, tek seferde durulanamıyor. Kendimiz yıkarsak 29 lira tutuyor.

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Bizim buaralar iyiymiş ya..İç dış yıkama 50-60 lira ..Ben kendim yıkamayı tercih ediyorum..Köpük 3 tazyikli su 3 tl..2 liraydı yeni 3 oldu..Köpük arabaya rahat rahat yetiyor ama suda sıkıntı oluyor..Arabanın etrafını 3 kez dönüyorum yine bitmiyor.Sıkılıp kapatıyorum..

Yorum bağlantısı
Alparslan Coban

Tokat, iç dış en ucuz 50-60 civarı o da sanayi bölgesinde hızlı 15 dk da araç çıkaran tarzda yerler, bir tık üstü 80-100 TL bandında. Uzun zamandır avmler de yıkatmıyorum oralarda fiyat nedir bilmiyorum. Artık herhangi bir şeye çok pahalı yorumu yapmayı bıraktım bir anlam ifade etmiyor, herkes kendine göre haklı. İstanbul a gidince Beylikdüzün de ,evimiz o bölgede, 100 TL civarı yıkanıyor ama 100 liranın bir hükmü kalmadı 10 lira muamelesi görür oldu malesef. Hani su kalsa ya da kirli bıraksa -kardeşim burayı silmemişsiniz 100 lira para almayı biliyosunuz ! desen herkes yüzüne bakar hatta kahkaha da atabilir😀

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Serkan Toker yazdı:

Sigortacım sağolsun ayda bir defa iç dış için ücret ödemiyorum. Bahşiş hariç tabi.. Ankaranın hemen her yerinde var anlaşmalı yerler. Karekodu okutuyorum yıkamayı yapıyorlar. Ekstra olarak iki kez lastik sökme takma (yazlık kışlık) ve lastik oteli de ücretsiz poliçe dahilinde.. 

O nasıl bir poliçe ki? Merak ettim şimdi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

Araci disarda yikatmiyorum.

Hijyen konusuna dikkat edilmiyor.

Bir aracin disina surdugu bezi digerinin icine suruyor, yerde basincli suyla bezleri yikiyor .

Bana uymaz.

Simdilik Sivas ta su ve kopuk 3 er lira yazin idare ediyoruz sikinti olmuyor.

Kisinda 3 ay falan yikanmiyor genelde donuyor cunku.

Evinin onunde musait yeri olanlar su aritma cihazlarindan cikan atik suyu toplasalar haftada 3 kere ic dis yikama yaptirir.

Her acidan karli, hem 100 lerce lira cepte kalir, hem atik su degerlendirilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ücretsiz kısmı seçilmemiş. 

Akşam servetin dükkana gidiyorsun.. makina var. fırça var. köpük var. 

Hatta kendi fırçalıyor.. Ücretsiz 😛

Bunu duyan King beni ifşa ettin diye yıkama fırçasını tel fırça ile değiştirir... abovvvv :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

5 lira su jeti..arada vakit bulursam o da...yoksa servisten servise...

Serkan Toker yazdı:

Diyanetn otoparkında bir yer buldum, girişte barkodu okutuyorum arabayı perona bırakıyorum. Yıkayan kişinin haberi olmuyor beleşçi olduğumdan.. :D Çıkarken de 10 lirayı toka edince plaka yıkamacının hafıza sistemine işleniyor otomatik olarak.. 

helalinden yıkatıyorsun :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Mehmet Göktürk yazdı:

5 lira su jeti..arada vakit bulursam o da...yoksa servisten servise...

helalinden yıkatıyorsun :)

3. seferde işletmeciyle biraz muhabbet ettik, aynı mahallede büyümüşüz.. Ortak tanıdıklar falan çıktı.. Birde bana en yakın yer orası valla. Tam Bilkent köprüsünün ayağında.. 😀

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

herşeyin bi açıklaması illa ki vardır. burçların bile açıklaması var.

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Bir yer var, cidden farklı bir boyutta yıkıyor aracı. Reklam olmasın, 150 TL istedi. Aynı hizmeti en son 80 TL den almıştım. Sonra gelirim dedim, vınn.

Güncel durum, benzinlik 1. su 4 TL, pH nötr köpüğüm benden, süpürge 3 TL, 2. su 4 TL toplam 11 TL

Benzinlik köpüğü ile sonuç alamıyorum.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
(düzenlendi)

Köy evine ne zaman gitsem orada mutlaka yıkarım. Dükkanda da iş güç olmazsa tamir ettiğim makinelerden birini uzun süreli test bahanesiyle yıkadığım oluyor.

tarihinde Nihat Palolu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Serkan Toker yazdı:

"Vakıftur Oto Yıkama" bahsettiğin yer galiba abi?

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
Sani Gerşon yazdı:

Son cümleyi okuyana kadar "aa ben de gelirim" diyordum. Bi anda ortam buz kesti...

Yok yok Sani Bey vazgeçmeyin. Biz 7 den 70 e hitap eden bir bölümüz :)  

Çağlar Bayur yazdı:

an itibarı ile tozlu kalsın derim arabalar :tirs:

Olmaz abi sen demirbaşsın. 

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cem Dilmen yazdı:

Yok yok Sani Bey vazgeçmeyin. Biz 7 den 70 e hitap eden bir bölümüz :)  

Olmaz abi sen demirbaşsın. 

lem emmi acil çıkış kapısı neden yok forumda

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

80 TL' ye yıkattım en son. Sanki daha çabuk kirleniyor araçlar ya da, ayda 1 yıkatıyorum :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

lem emmi acil çıkış kapısı neden yok forumda

Haha.. len bizim eldivenle muayene yaşımız bile geldi.. Nere kaçıyorsun. 

Gel sen. 

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Deniz Kom

En son oto yıkamacı arabanın aynasını uçurduğundan beri 6 aydır arabamı benzinlikte ben yıkıyorum. Ha bir defa 120 lira iç dış ve motor yıkamaya vermiştim ama 6 - 7 ay falan oldu herhalde. 

2 su 1 köpük 15 liraya yıkıyorum. Sağlam stres attırıyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...