İçeriğe Yönlendir

Araç Yıkama Fiyatları

Sani Gerşon

Araç Yıkama Fiyatları  

116 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ersen Tapan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bu nasıl temizlecek :( 

6483618-C-A91-D-4-A38-B98-F-CE87-B728-C7

Motoru ısıtabilirsen onlar kuruyup düşer zaten . 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ersen Tapan yazdı:

Motoru ısıtabilirsen onlar kuruyup düşer zaten . 

valla o kadar ısındıki panjurdaki sosis fitilleri çıkardım. Dağ geçitlerinde motor suyu 90 yerine 100’e çıktı :) elimi sokabilsem diş fırçasıyla temizlerdim ama girmiyor 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

valla o kadar ısındıki panjurdaki sosis fitilleri çıkardım. Dağ geçitlerinde motor suyu 90 yerine 100’e çıktı :) elimi sokabilsem diş fırçasıyla temizlerdim ama girmiyor 

Hava tut  gider hepsi.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mert Gülkokan yazdı:

muğla belediyesine ait petrol ofisi şubesinde jetonlar 5 tl 20 tl ne demek aga ya delirmişler :)

Belediyenin PO işletmesi daha ilginç geldi bana :) 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Kullandıkları sabun boyaya zararlı diye düşünüyorum. Siz ne diyorsunuz benzinliklerdeki köpüğe? 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Evren Erakçora yazdı:

Kullandıkları sabun boyaya zararlı diye düşünüyorum. Siz ne diyorsunuz benzinliklerdeki köpüğe? 

o işi şöyle çözüyoruz. Yanımızda bir kova oluyor. Araba çok kirliyse önce tazyikli su atıyoruz. Sonra hava/su’dan kovayı doldurup kendi şampuanımızla köpürtüyoruz. Süngerle yıkıyoruz. En son yine basınçlı su ile duruluyoruz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Evren Erakçora yazdı:

Boyaya zarar vermez de plastik malzemenin ömrünü azaltır, bir de araçta boya koruma, seramik vs varsa onun ömrünü azaltır. 

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Hem.arac, hem motosiklet için yıkama makinası bakınıyordum. Bu şarjlı olan ilginc geldi. Damacana dolusu su ile ve herhangi bir araç sampuani ile kullanabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mert Gülkokan yazdı:

neden ilginç ki

petrol ofisi ile anlaşıp ortak istasyon kuruldu

belediye gelir elde ediyor

kamuda böyle atraksiyonlar el altından para işlerine çok açıktır. Bir diğeri belediye şirketleri. Bunlar belediyelerin arka kapıları olur

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

o işi şöyle çözüyoruz. Yanımızda bir kova oluyor. Araba çok kirliyse önce tazyikli su atıyoruz. Sonra hava/su’dan kovayı doldurup kendi şampuanımızla köpürtüyoruz. Süngerle yıkıyoruz. En son yine basınçlı su ile duruluyoruz

Bekleyen olmuyor mu sırada? :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Gerçekten mi? Mesela 19lt damacana su ile yıkanır mı 

Hortumun ucundaki pislik çekmemesi için takılı olan aparatı kullanmadan damacana kullanarak yıkanabilir.

Ben dağ başında boşa akan sudan kovaya doldurup yıkıyorum mesela.

Muhittin Kaplan yazdı:

Hem.arac, hem motosiklet için yıkama makinası bakınıyordum. Bu şarjlı olan ilginc geldi. Damacana dolusu su ile ve herhangi bir araç sampuani ile kullanabilir miyim?

Bende aracı ıslatıp kova köpüğü ile yıkayıp duruladım. Köpüğü kovada köpürtüp sünger ile aracı köpükledim. Kendi kopukleme malzemesini denemedim henüz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Evren Erakçora yazdı:

Bekleyen olmuyor mu sırada? :)

bu aralar azaldı. Suya köpüğe 20’şer yazınca geri gitti millet. Ama benzin fiyatı gibidir. 2 haftaya unutulur. Cumartesi hariç pek sıra olmuyor

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Selçuk Bakış yazdı:

Hortumun ucundaki pislik çekmemesi için takılı olan aparatı kullanmadan damacana kullanarak yıkanabilir.

Ben dağ başında boşa akan sudan kovaya doldurup yıkıyorum mesela.

Bende aracı ıslatıp kova köpüğü ile yıkayıp duruladım. Köpüğü kovada köpürtüp sünger ile aracı köpükledim. Kendi kopukleme malzemesini denemedim henüz.

Kendi köpütme aparatiyla herhangi bir sapm. kullanabiliyorum ozaman

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Muhittin Kaplan yazdı:

Kendi köpütme aparatiyla herhangi bir sapm. kullanabiliyorum ozaman

O aparatı kullanmadım, açıkçası nasıl kullanılacağını da bilmiyorum 😅 ben kovada köpürtme seviyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Şarjlılar çöp gibi bir şey. Almaya değmez bence. İzlediğim videolarda öyle duruyor. 

şarjlı şeyler bu kadar vasatken elektrikli arabalar için bence hala çok erken. 

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Benzinliklerdeki otomatlar 40 lira olmuş. Su+köpük = 80 lira.

Hesap yaptım. 8 senede dolar bazında 4 kat zam gelmiş otomatlara. Türkiye kötü bir yere gidiyor. Gelir adaletsizliği ile piyasa dengesi bozuldu. Sonu kötü olacak. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Benzinliklerdeki otomatlar 40 lira olmuş. Su+köpük = 80 lira.

Hesap yaptım. 8 senede dolar bazında 4 kat zam gelmiş otomatlara. Türkiye kötü bir yere gidiyor. Gelir adaletsizliği ile piyasa dengesi bozuldu. Sonu kötü olacak. 

Burada 20+20 tl şeklinde. 
Otomat'a zam geldiğini gören lokantacıda zam yapıyor. Lokantaya zam gelince komşu dükkanda zam yapıyor bunu gören pastanecide zam yapınca yıkamacı bu iş böyle olmaz diyip yine zam yapıyor ve bu kısır döngü çığ gibi büyüyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Ersen Tapan yazdı:

Burada 20+20 tl şeklinde. 
Otomat'a zam geldiğini gören lokantacıda zam yapıyor. Lokantaya zam gelince komşu dükkanda zam yapıyor bunu gören pastanecide zam yapınca yıkamacı bu iş böyle olmaz diyip yine zam yapıyor ve bu kısır döngü çığ gibi büyüyor. 

Kısır döngüyü atesleyen aslinda asgari ücret :) 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Burada da 10 TL olmuş gerçi bende makina var etkilenmiyorum:p

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

40 metre hortum aldıydim evin önünde fairy ile yıkıyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Benzinlikler jeton ile kendin yıka sisteminde ancak ist harbi pahalı aynı hizmet denizlide yarı yarıya. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Pendik Kurtköy

petrol ofisi 25 köpük 25 su

Opet 30 köpük 30 su

Havaalani girişte yıkamacı otomat var 30 köpük 30 su 

Pahalı mı evet ama alternatif olmayınca mecbur oluyor 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...