İçeriğe Yönlendir

İşkur ve İşsiz Ödeneği Konularında Bilgi Desteği Verilir.

Selim Gül

Recommended Posts

Selim Gül
Erhan Doruk yazdı:

Hastabakıcıyı işkur üzerinden alırsanız sigorta primi ödemiyorsunuz diye birşey hatırlıyorum. Araştırın, alacağınız kişinin işkur kaydı yoksa yaptırın sonra teşvikten yararlanırsınız. 

@Erhan Dorukbey hasta bakıcıların işkur üzerinden prim destek teşviki 2018 ile 2020 yılları arasında yapılmıştı, kimine kreş ücreti verildi, kimine de bakıcı desteği ancak şuanda bu uygulama yok. Belki SGK tabanın da başka bir teşvik varsa onu bilemem. Ama işkur da şuan bu tarz bir teşvik bulunmamaktadır. 

Yorum bağlantısı
Selim Gül
Çağlar Bayur yazdı:

2 anlayan 2 müşavir 2ymmm zar zor başa çıkmıştık :rofl: tasarlayanı bir bulsam ben zaten o konularda zır cahilim

@Çağlar Bayursize tavsiyesim bu konular için SGK ya giderseniz bu işe bakan memurlardan destek alabilir veya bir tanıdığınız varsa onun aracılığı ile daha ayrıntılı bilgi öğrenebileceğinizi düşünüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Yaptığınız çok kıymetli, teşekkür ederim. Sizin konuyu görünce efsaneyi hatırladım, Allah sabır versin. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Gül
Mahmut Yıldız yazdı:

Yaptığınız çok kıymetli, teşekkür ederim. Sizin konuyu görünce efsaneyi hatırladım, Allah sabır versin. 

Teşekkür ederim @Mahmut Yıldızbey, dilimiz döndüğünce yardımcı olmaya çalışıyorum... Bize de böyle zor durumlar gelmiyor değil.. Bizde karşılaşıyoruz.😄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...