İçeriğe Yönlendir

2016 Fluence Icon+Prestij

İsa Acar

Recommended Posts

İsa Acar

Ayrı ayrı teşekkür ederim, sağ olun :flowers:

Emre Şimşek yazdı:

İsa abi geçmiş olsun arabanın kuyruğu eğrilmiş:)

Gel düzeltelim Emre' cim :flowers:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
İsa Acar yazdı:

Gel düzeltelim Emre' cim :flowers:

Çalışırken bulacam seni yoksa denk getiremiyorum abi 😬

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
İsa Acar
(düzenlendi)

Merhabalar :) 

Geçen hafta sonu araç, "Enjeksiyonu kontrol ettiriniz", "Egzoz emisyonu kontrol ettiriniz" ve "hız regülatörünü kontrol ettiriniz" arızalarını aynı anda verdi. 

Bin TL. ye kaptör değiştirildi.

Ayrıca Oğuzkan kardeşimin tavsiyesi üzerine, termostat değişikliği de yaptırdım, artık hararet göstergesi hep ortayı gösteriyor :D 

Toplam 1.950,00 TL' ye işi hallettim.

Orijinal termosta için, 1.800 küsur dediler ama indirimle 450 dediler. :unsure2: nasıl oluyor bu iş dedim, "yok ithalatçı, yok distribütör" falan dediler. Kutusu aşağıda, gerçekten orijinal mi siz karar verin. 

fatura.jpg

kutu.jpg

tarihinde İsa Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Kutu ölçüsü ver adet ver yaptırayım sana 😁

Orjinalliğine yorum yapamam ama iyi etmişsin. Yan sanayi de olsa artık doğru çalışacaktır. Eski termostatın üzerindeki sibobu aldın mı abi ? Egsoz emisyon arızası için 5 bin ödedim ctesi günü seninki iyiymiş 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Oğuzkan Erışık yazdı:

Kutu ölçüsü ver adet ver yaptırayım sana 😁

Orjinalliğine yorum yapamam ama iyi etmişsin. Yan sanayi de olsa artık doğru çalışacaktır. Eski termostatın üzerindeki sibobu aldın mı abi ? Egsoz emisyon arızası için 5 bin ödedim ctesi günü seninki iyiymiş 😁

Almadım tabiki, onu almam gerektiğini söylememiştin 😂😂

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
İsa Acar yazdı:

Almadım tabiki, onu almam gerektiğini söylememiştin 😂😂

Söylemişimdir söylemişimdir 😄

Yok doğrusun söylememişim. Yazdığımı çok iyi hatırlıyorum. Wp üzerinden baktım başkasına söylemişim 😄

O sibop tek satılmıyor. Yarın birgün kalorifer borusundaki veya termostattaki sibop arızalanırsa onu kullanmak için aslında. Kısa kafalı lastik sibobuna sıvı conta sıkıp kullanmıştım ben. Yöntem çalışıyor aklında olsun abi.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Aracımızı, enteresan bir şekilde, her ne kadar ailecek seviyor olsak ta, ben uzun süre kullanmak istemiyorum :) Hayırlısı bakalım :flowers:

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
İsa Acar yazdı:

Aracımızı, enteresan bir şekilde, her ne kadar ailecek seviyor olsak ta, ben uzun süre kullanmak istemiyorum :) Hayırlısı bakalım :flowers:

Büyük araçtan sonra küçük araç zor İsa Hocam.

Malumunuz aracımı geçen hafta sattım.

Yakında yeni bir konu açarım:D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Aydın Sert yazdı:

Büyük araçtan sonra küçük araç zor İsa Hocam.

Malumunuz aracımı geçen hafta sattım.

Yakında yeni bir konu açarım:D

Şimdiden hayırlı olsun Aydın, güzel günlerde kullanın :flowers:

Captivadan inince, marşpiyeli bile hemen sürtmüştüm zaten :D  

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aracı çok yakanların koşarak aldığı ilk araç dci motor oluyor :)

İsa'ya idi bu sözüm :)

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
İsa Acar yazdı:

Bende 2016 touch vardı, gayet iyi anlıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Köksal Yılmaz yazdı:

Bende 2016 touch vardı, gayet iyi anlıyorum.

Full araca ilk defa biniyorum, gerçekten de çok güzel ama ön kapıyı açıp hafif dışa doğru esnettiğimde, menteşesinin bağlı olduğu direk esniyor yahu :shok: 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
İsa Acar yazdı:

Full araca ilk defa biniyorum, gerçekten de çok güzel ama ön kapıyı açıp hafif dışa doğru esnettiğimde, menteşesinin bağlı olduğu direk esniyor yahu :shok: 

Oraya paslanmaz plaka koyup ilerde çatlamasının önüne geçiyorlar abi. Çatlarsa kaynaksız olmuyor

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
İsa Acar yazdı:

Ben 1 sene bindim privilege modeldi herşey vardı arabada. 1 yılda 25.000 km yaptım. Hiç sorun yaşamadım. Ama arabaya binmek içimden gelmiyordu. 

Şimdi 6 senedir Mondeo'ya biniyorum. Ustalarla ve parçacılarla kanka oldum ama arabadan inmek istemiyorum :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Oğuzkan Erışık yazdı:

Oraya paslanmaz plaka koyup ilerde çatlamasının önüne geçiyorlar abi. Çatlarsa kaynaksız olmuyor

Şaka mı bu? :shok:

Harun Kocaçalışkan yazdı:

Ben 1 sene bindim privilege modeldi herşey vardı arabada. 1 yılda 25.000 km yaptım. Hiç sorun yaşamadım. Ama arabaya binmek içimden gelmiyordu. 

Şimdi 6 senedir Mondeo'ya biniyorum. Ustalarla ve parçacılarla kanka oldum ama arabadan inmek istemiyorum :D 

2006 ghia 2.0 lpg li otomatik ve 2011 lpg li 1.6 manuel makyajlı kasasına bindim; çok severdik kendilerini :flowers: 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
İsa Acar yazdı:

Maalesef şaka değil, videoları da var nette. Bende de vardı, oldukça garipsemiştim, artık o kapıyı daha kibar açacaksın satana kadar, yapacak bişey yok :D 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Tamer Topaç yazdı:

Siz ciddi misiniz? O bölgenin fotoğrafı var mı?

Alıntıdır.

Screenshot_20221227_192435_Facebook.jpg.133a3d36efa0cd3bf1bee70dcd5c4769.jpg

• Şaşkın 5
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Megane3 kullandım, hiç böyle bi şey yoktu. Fluence Samsung üretimi zaten. Normal karşılıyorum...

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...