İçeriğe Yönlendir

Honda City 2021 Motor Değerlerini Okumak İçin Bağlantı Nasıl Yapılır?

Deniz Kom
Çözüme git Cem Işık tarafından,

Recommended Posts

Deniz Kom

Merhaba arkadaşlar,

ELM tipi bir cihazla telefonuma aplikasyon kurup aracımı bazı anlarda kontrol etmek istiyorum. Hararet göstergesiz araçlar bende zihinsel hararete neden oluyor.

Ama bu durumu sökülebilir yapmam lazım, aracın garantisini patlatmak istemiyorum. 2021 City için almam gereken cihaz, kurmam gereken uygulama ve bağlantı şekli nasıl olmalıdır?

NE uygun cihazı ne de yazılımı bulamadım, anlayamadım :( 

Acemiyim öhüüü :(

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Cem Işık
Deniz Kom yazdı:

Merhaba arkadaşlar,

ELM tipi bir cihazla telefonuma aplikasyon kurup aracımı bazı anlarda kontrol etmek istiyorum. Hararet göstergesiz araçlar bende zihinsel hararete neden oluyor.

Ama bu durumu sökülebilir yapmam lazım, aracın garantisini patlatmak istemiyorum. 2021 City için almam gereken cihaz, kurmam gereken uygulama ve bağlantı şekli nasıl olmalıdır?

NE uygun cihazı ne de yazılımı bulamadım, anlayamadım :( 

Acemiyim öhüüü :(

Merhabalar, kullandığınız telefona uygun bir elm cihazı almalısınız öncelikle. Android ise bluetooth'lu, apple ise wi-fi cihaz alınacak. Sonrasında da ücretsiz uygulamalar var çok çeşitli. Önce cihaza karar verin sonrası kolay. 

Ben apple telefon için wi-fi özellikli bir elm cihazı aldım, car scanner adlı uygulamayı kullanıyorum örneğin.  

Cihazı aracın obd portuna takıyorsunuz, işlem tamam.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Deniz Kom
Cem Işık yazdı:

Merhabalar, kullandığınız telefona uygun bir elm cihazı almalısınız öncelikle. Android ise bluetooth'lu, apple ise wi-fi cihaz alınacak. Sonrasında da ücretsiz uygulamalar var çok çeşitli. Önce cihaza karar verin sonrası kolay. 

Ben apple telefon için wi-fi özellikli bir elm cihazı aldım, car scanner adlı uygulamayı kullanıyorum örneğin.  

Cihazı aracın obd portuna takıyorsunuz, işlem tamam.. 

Merhaba,

Telefonum Android (en son 10 sene önce iPhone alabilmiştim :D

Uygulamada görmek istediklerim ise genel olarak motor sıcaklığı, anlık tüketim verileri, verimlilik gibi şeyler. Bir de olası uyarı mesajlarını görmek ve kaydetmek istiyorum. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Deniz Kom yazdı:

Merhaba,

Telefonum Android (en son 10 sene önce iPhone alabilmiştim :D

Uygulamada görmek istediklerim ise genel olarak motor sıcaklığı, anlık tüketim verileri, verimlilik gibi şeyler. Bir de olası uyarı mesajlarını görmek ve kaydetmek istiyorum. 

tamam görebilirsiniz.. Arıza olarak kaydedilen gecici hatalarıda silebilirsiniz..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...