İçeriğe Yönlendir

2018 Hyundai İ20 1.4 Dizel mi 2020 Renault Clio 1.0 Tce mi?

Tayfun Özcan

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

Renault çöp? Laylon?

clio 5 captur ve gelecek olanlar (gelecek olanları clio5 e bakarak söylüyorum tabii) güzel, yalnız beğenmediğim zayıf bulduğum yanları halen var, bu arabada motor ve şanzıman süper ama, haa eskiler ve meganla işim olmaz hala, talisman ve koleos hariç onlarda bana uymaz zaten... (kilyo 4 çüler hala bunuda aynı sanıyorlar, binince ve inceleyince bir durgunluk geliyor nedense arkadaşlara :) )

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bozmayın şu büyüyü 😁 clio’dan sonra direkt elektrikliye geçmesin hele, o zaman görüşeceğiz 😁

%90 öyle olacak, tam elektrik yada bu arabada uzun süre kalırım....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bozmayın şu büyüyü 😁 clio’dan sonra direkt elektrikliye geçmesin hele, o zaman görüşeceğiz 😁

Toyota Türkiye'de Corolla Hibrit yok, o nasıl olacak?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

kibrit zaten ara geçiş aracıydı be kardeş, olmasada olur :tongue: ha olacaksa zonda hrv falan alırız, esas Togg alacağız dur hele sen :D

model çook...

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Cihangiroğlu yazdı:

kibrit zaten ara geçiş aracıydı be kardeş, olmasada olur :tongue: ha olacaksa zonda hrv falan alırız, esas Togg alacağız dur hele sen :D

model çook...

Elektrikli araç şu an için Türkiye'de çok zor. Hibrit bu sebeple ilk tercihim olur.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

Elektrikli araç şu an için Türkiye'de çok zor. Hibrit bu sebeple ilk tercihim olur.

para yeterse bakacağız artık, araba değişmek benim için tamamen lüks artık, gerek yok canım istemiyor hevesim kaçtı vs. zaten ekonomide duvara doğru gidiyor, en güzeli kal kaldığın gibi, ilerde bakarız artık, haa şaka bir yana kibrit araçta alırım tabii, daha uygun fiyatlı sonuçta, dediğin gibi bizim ülkeye çok elektrikli, bizide bırak ab ülkelerine bile çok, gelenlere soruyorum sorunlar başlıyor diyorlar, arabalar çoğaldıkça şarj derdide artıyormuş, her binada 3-4 elektrikli olsa şebeke sorunu başlar diyor almancı arkadaşlar, var sen bizim ülkeyi düşün, daha adam gibi internet hattı yok....millette kültür yok kavga çıkar şarj sırasında, daha bisiklet yolunda bisikletle gidemiyoruz laf iştiyoruz memlekette, o yüzden bisiklete bile zor binmeye başladım tepem atıyor sürerken, neyse...  benim elektrikli düşüncem yaşadığım yer için geçerli, nispeten nüfus az şarj derdi olmaz şimdilik vs. yoksa büyük şehirde dert olurdu sanırım, ya evin parkın olacak ya paran olacak, yoksa zor, zoe bile olsa sıkıntı yaşardım herhalde....

şu toggu merak ediyorum, bakalım olacakmı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sani Gerşon yazdı:

Hybrid yaris cross var 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hybrid yaris cross var 😁

Şirkete alacağız, server nasıl sığsın arkasına :D 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sani Gerşon yazdı:

Şirkete alacağız, server nasıl sığsın arkasına :D 

corolla’ya sığacak yani emin miyiz buna :) egea’dan daha küçüktür bagajı. Cross’ta en azından arka koltuklar yatınca station olurdu

hem de 1.5 motor

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

corolla’ya sığacak yani emin miyiz buna :) egea’dan daha küçüktür bagajı. Cross’ta en azından arka koltuklar yatınca station olurdu

hem de 1.5 motor

Vergi şirket için dert değil. KM'deki tasarruf ile her türlü çıkartıyoruz. Senede 30bin km'miz garanti. Hatta 40'u da gördüğümüz oluyor.

Biz aslında LPG'li Dacia Jogger'a da razıydık. Ancak 1 sene oldu hala getirmediler. Seneye belki hibrit gelir, daha çok işe yarar.

Toyota derdine yansın, 3 aydır araba bakınıyoruz. Değiştirmesek de olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Clio renkli renkli sevimli duruyor, mavi, yeşil, kırmızı eğlenceli renkler.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
İlkay Başaran yazdı:

Reno dandik araba naylon

clio 5 ve sonrası hariç :p:D  naylon demişken seninki nasıl, havalarda sıcak gidiyor aman diyim :crazy:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...