İçeriğe Yönlendir

Oynadığınız Video Oyunları, Yorumlarınız

Çağrı Alaf

Recommended Posts

Çağrı Alaf

Forum üyeleri anlık ne tarz oyunlar oynuyor, geçmişte nasıl oyunlar oynadılar ve favori oyun platformunuz nedir ? 

1SvQjB.jpg

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Pc’de Red alert 2 , Age of empires halen oynarım. Zamanında yıllarımı FM ve CM ye harcamışlığım vardır. 

Playstationda ; Fifa , Gran turismo , Call of duty , Gta5 , The last of us tarzı oyunlar severim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
(düzenlendi)

45 yaşındayım. Çocukluğum atari salonlarında geçti 😊

Arcade oyunlarından street fighter II , king of fighters 95, samurai shadow, mortal kombat ultimate 3, tekken 2 , final fight , sunset riders ve bir suru arcade oyunu.

Bilgisayar oyunlarindan cod serisinden modern warfare oyunlari, mortal kombat XL, f1 2021 , dirt rally 2.0,  MS flight simulator.

Şu an bunlar yüklü ve ara ara oynuyorum.

Ancak F1 i surekli oynuyorum. Yarış haftalarinda yarış yapılacak pistte antrenman yapiyorum.

Öner Kurukuz yazdı:

tarihinde Öner Kurukuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Football Manager 2020 kadar hepsini oynadım kesinlikle favorim odur sanal zekaya karşı hamleler...

Toca Race Driver ve Colin Mc Rae Rally bana göre otomobil oyunlarının zirvesidir...

Yorum bağlantısı
Emre Durna

Playstationda uncharted ,sherlock holmes, god of war tarzı macera aksiyon gizem vs olan oyunları seviyorum. 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Beamng.drive fizik olarak gerçeğe çok yakın. Bağımlılık yapabiliyor. Bu yaşta hemde.

Bi ara swat vardı hala var mı bilmiyorum ona sarmıştım. 

Cs hala oynarım bu arada. Medal of honnor. Bildiğin bağımlı çıkacam şimdi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Simülasyon ve açık dünya oyunlarını genel olarak severim.

Sim city, stardew valley, elden ring, cities skylines vs.

Ve Minecraft 

Yorum bağlantısı
Kutluay Selçuk

en son lise zamanlarımda counter strike 1.6 ile halflife falan oynamıştım,o zamanlar age of empires,need for speed ler vardı,ondan sonra playtstationlar falan çıktı,hiç oynamadım

Yorum bağlantısı
Hamit inan
Mert Üçkaleler yazdı:

Pc’de Red alert 2

Sen şimdi amerikayı alır rusyaya ajan atar peşinden karargahı ele geçirip clonlama ile birlikte uçan onbaşılarda üretirsin :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Murat Sürmeli yazdı:

elden ring

Elden Ring'i indirmem ile silmem bir oldu. Beceren nasıl becermiş anlamadım :D 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ps1 zamanından (1998) Resident Evil 1-2-3 , Ps2 de Resident Evil 4, Ps4 de Resident Evil 5-6-7-8 .En sevdiğim oyun bu.

Arada başka oyunlar da oynarım ama işte...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şu arada bilgisayarda World of Warships oynuyorum. Ücretsiz ve gayet güzel strateji fps oyunu. Tavsiye ederim herkese.

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Sani Gerşon yazdı:

Şu arada bilgisayarda World of Warships oynuyorum. Ücretsiz ve gayet güzel strateji fps oyunu. Tavsiye ederim herkese.

Tier 10 Yamato'yu almak için çok uğraştım ama Tier 7 Nagato'da kaldım. Boyutları çok artmış indirecektim geçenlerde aklıma geldi ama erindim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağrı Alaf yazdı:

Tier 10 Yamato'yu almak için çok uğraştım ama Tier 7 Nagato'da kaldım. Boyutları çok artmış indirecektim geçenlerde aklıma geldi ama erindim.

Şu an denizaltılar var. İnanılmaz eğlenceli. Güdümlü torpidolarla gemi patlatıyorum :D 

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Sani Gerşon yazdı:

Şu an denizaltılar var. İnanılmaz eğlenceli. Güdümlü torpidolarla gemi patlatıyorum :D 

Vay be ben bırakırken gelecek diyorlardı demek gelmiş, hem de güdümlü. Kurtulmanın bir yolu olmuyor mu ? Muhriplerin üzerine şimdi de denizaltılar gelmiş bu Ağır Kruvazörler ölsün istiyorlar dertten kederden :D 

Ümit Türk yazdı:

Casper excalibur var bende. Oyun indirmek için ne yapmam lazım. 

Steam - Origin - Epic Games uygulamalarını indirim istediğiniz platformdan oyun satın alabilirsiniz sonrasında sadece tek butona basarak indirmenizi sağlarsınız.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Teknolojide ekonomik olarak ilerleme göstermediğim için sudokudan devam ediyoruz. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağrı Alaf yazdı:

Kurtulmanın bir yolu olmuyor mu ?

Güdüm hızı düşük. Ağır zırhlılar zor kaçıyor. Ama imkansız değil. 

Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz

Bilgisayarda PointBlank yaklaşık 12 yıldır,telefonda da Clash Of Clans 10 senedirde onu oynuyorum

Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru
(düzenlendi)

War Thunder oynuyorum pandeminin başında başladım. Tüm İtalyan tank ve zırhlı araçlarına sahibim. 

Bilmeyenler için War Thunder aynı oyun içinde hem tank helikopter hem de ucak oynayabildiginiz gerçekçi hatta similasyon modu olan bir zirhli araç savaş oyunudur.

2.dunya savaşı araclarindan başlar günümüz helikopter uçak gemi ve tanklarına kadar yüzlerce araç barındıran oyundur.

tarihinde Tolgahan Doğru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar

Strateji ve futbol oyunlarını severim genelde. Geçmişte Age of Empires ve Age of Mythology çılgınlar gibi oynadık. Gruplaşır savaşırdık internet cafede sonradan evlerimizde kendi bilgisayarlarımızla oynayıp kapıştık, uluslararası turnuvalara filan girdik hamachi programı vasıtasıyla. Tiviç miviç yoktu o zamanlar :)

Benzer şekilde Command&Conqueror Generals oynadım tüm serisini. Efsane oyundur. Tavsiyedir. Çin Nükleer Generali favorimdir hala.. :)

Futbol olarak ufak yaşlarda FIFA 2005 efsanesini çok oynadık, sonra Pesci olduk tabi öncesinde winning eleven mıydı neydi o vardı ünide filan oynardık fırsat buldukça. Pes 13 efsanesini çok oynadım ama.

Bir ara da FM oynadım 1 yıl kadar durağanlığı pek sarmadı bıraktım. 

Şu an zamanım yok işten güçten ama haftasonu filan denk getirebilirsek kardeşlerimle Pubg giriyoruz. 

Kısacası şu an sadece PC Pubg oynuyorum ekiple de çok sarıyor. :) Beryl M762 + M24 ikilisi affetmez bu arada. ;) Oynayan varsa yazsın denk getirebilirsek atarız bi iki el :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Yanlış hatırlamıyorsam en son lisedeyken Commodore 64'te oyun oynamıştım :) Hero, Choplifter, Montezuma's Revenge falan :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...