İçeriğe Yönlendir

Oynadığınız Video Oyunları, Yorumlarınız

Çağrı Alaf

Recommended Posts

Çağrı Alaf
Ali Tuğberk Avar yazdı:

Strateji ve futbol oyunlarını severim genelde. Geçmişte Age of Empires ve Age of Mythology çılgınlar gibi oynadık. Gruplaşır savaşırdık internet cafede sonradan evlerimizde kendi bilgisayarlarımızla oynayıp kapıştık, uluslararası turnuvalara filan girdik hamachi programı vasıtasıyla. Tiviç miviç yoktu o zamanlar :)

Benzer şekilde Command&Conqueror Generals oynadım tüm serisini. Efsane oyundur. Tavsiyedir. Çin Nükleer Generali favorimdir hala.. :)

Futbol olarak ufak yaşlarda FIFA 2005 efsanesini çok oynadık, sonra Pesci olduk tabi öncesinde winning eleven mıydı neydi o vardı ünide filan oynardık fırsat buldukça. Pes 13 efsanesini çok oynadım ama.

Bir ara da FM oynadım 1 yıl kadar durağanlığı pek sarmadı bıraktım. 

Şu an zamanım yok işten güçten ama haftasonu filan denk getirebilirsek kardeşlerimle Pubg giriyoruz. 

Kısacası şu an sadece PC Pubg oynuyorum ekiple de çok sarıyor. :) Beryl M762 + M24 ikilisi affetmez bu arada. ;) Oynayan varsa yazsın denk getirebilirsek atarız bi iki el :)

Daha 2 dakika geçmeden hemen 1 düzine atlı ile gelip işçileri kesip giden gıcık try-hard gamer imajı aldım sizden :D 

Sani Gerşon yazdı:

Güdüm hızı düşük. Ağır zırhlılar zor kaçıyor. Ama imkansız değil. 

Biz nasıl denizaltılara sıkıyoruz ? 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağrı Alaf yazdı:

Biz nasıl denizaltılara sıkıyoruz ? 

su üstündeyken normal vuruş yapabiliyorsunuz ya da su altı bombaları atabiliyorsunuz. Su altı bombayı destekleyen gemiden direkt ya da uçak aracılığı ile.

Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar
Çağrı Alaf yazdı:

Daha 2 dakika geçmeden hemen 1 düzine atlı ile gelip işçileri kesip giden gıcık try-hard gamer imajı aldım sizden :D 

Hehehe bunun olmaması için 15 dk 30 dk civarı bi saldırmazlık süresi koyuyorduk kendi aramızda oynarken :)

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Hamit inan yazdı:

Sen şimdi amerikayı alır rusyaya ajan atar peşinden karargahı ele geçirip clonlama ile birlikte uçan onbaşılarda üretirsin :)

köpeklerden fırsat bulursam yaparım tabi :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Sani Gerşon yazdı:

Şu arada bilgisayarda World of Warships oynuyorum. Ücretsiz ve gayet güzel strateji fps oyunu. Tavsiye ederim herkese.

Sistem gereklilikleri nasıl?

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

21 sene müşteriler oynadı ben para kazandım 🤣🤣🤣

Ama 1 oyun vardı ki deli gibi ben de oynamistim. Ultima online, üstüne tanımam 😎

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Emre Şimşek yazdı:

Sistem gereklilikleri nasıl?

elinizde ne varsa oyun ona göre performans sunuyor size. Tabi iyi bi ekran kartı ve işlemci olursa grafiklerde tadından yenmez.

Tek şart, minimum 8gb, önerilen 16gb ram.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Fatih Evcin
Ferhat Yavuz yazdı:

Bilgisayarda PointBlank yaklaşık 12 yıldır,telefonda da Clash Of Clans 10 senedirde onu oynuyorum

hala oynuyor musunuz Clahs of clans ?

Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz
Fatih Evcin yazdı:

hala oynuyor musunuz Clahs of clans ?

Evet 200 level üstü 4 köyüm var, eskisi gibi yoğun olmasada hergün sabah akşam girer klan savaşlarını yaparım.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Telefonda oynadığım tek bir oyun var, topwar. nedense çok beğendim,2-3 senedir de oynuyorum sanırım, tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

royal match, türk yapımı, boğulan kralı yanan gelini falan kurtarmaca oyunu, yıllık cirosu 2 milyar TL imiş. kim nasıl neden nası yani harcıyor böyle bir şey için ? kredi kartlarını store da unutmayınız :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...