İçeriğe Yönlendir

Neden Böyle Oluyor?

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Hayrettin Bahadir

"Birazcık yüksek bir araba mı baksak, hem otomatik olsun" diye konuşurken Ford EcoSport gözümüze güzel gibi geldi.
Şöyle bi araştırayım dedim ve tablo bu!.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-ford-yetkili-bayiden-2022-ford-ecosport-1.0-ecobost-style-o.vts-1032827649/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-ford-ozse-otomotiv-ecoboost-style-1.0t-otom-vites-0km-1037764359/detay

ford.jpg.4db7fdff0e8f63a491d6a9fe140112be.jpg

EcoSport.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

Bugün Düzce görür otomotiv ford bayisinde 0 km gri style paket ecosport ve beyaz puma style paket vardı. Henüz sstılmamıştı.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Piyasadaki dengesizlik.... Kayseri'deki bayide 730 civarı sıfır km...İlgilenirseniz benim araç satılık @Hayrettin Bahadir 2020 model 17900 km manyetik gri satılık başlığında ilan linki duruyor.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

6 ay yada 5000 km sınırı biraz düzeltir belki bu çarpıklığı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Avrupa’da da sıfır araç sorunu var. 6-8 ay sonraya veriyorlar birçok arabayı. Acaba orada nasıl oluyor? Kanunlar ne

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Avrupa’da da sıfır araç sorunu var. 6-8 ay sonraya veriyorlar birçok arabayı. Acaba orada nasıl oluyor? Kanunlar ne

Avrupada bunun için kanuna gerek yoktur.  
Avrupalı yapmaz bu tür şeyleri.  

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Aylardır sıfır Corolla Kibrit bulamıyoruz. Bekliyoruz bakalım...

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

avrupalının sıkışınca yapmayacağı şey yoktur. Barbarlık dahil. Bir konuda medeni davranıyorsa sıkışmamıştır, rahattır. 

• Beğen 6
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

avrupalının sıkışınca yapmayacağı şey yoktur. Barbarlık dahil. Bir konuda medeni davranıyorsa sıkışmamıştır, rahattır. 

Hile yapmıyor. Ya cezasından korkuyordur adalet vardır.  
Yada işlerini hakkıyla yapıyorlar.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

6 ay yada 5000 km sınırı biraz düzeltir belki bu çarpıklığı.

Haberi okuyunca aklıma ilk gelen "km yükseltilir" oldu. Alıcı bilir sıfır olduğunu. Ya kadranda 5000 yazacak ya noterde 5bin yazacak.. Biz her türlü bir yolunu buluruz(!)..... 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Gelecek kaygısı olmayan, geçinme derdi olmayan kişi yapmaz zaten öyle şeyler. Düzen oturmuş. Ama birkaç eylemde basına yansıdığı gibi kalkan videolar izledik. Kendi refahları sekteye uğradığında insan insana bunu yapar mı düzeyine geliyorlar. Fransa’da da gördük  eylemlerde. 

her ne kadar gelişmiş de olsalar, haklı da olsalar çoluk çocuk dolu bota mızrak batırıp insanları içleri cız etmeden öldürebilen avrupalı bu. 

neyse konu bu değil yaa nereye geldik. 

Avrupa’da araba stokçuluğu oluştu mu engellendi mi vb şeyler

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Araba burda yatirim olarak görülmediginden kimse alip sifirindan pahaliya satma isine girmez.  Nakit burda cok degerli. Tamami pesin satilan arac sayisi cok cok az. Hesabinda belki 2xxk euro para olan 60 yasindaki Hans, 30 binlik arabaya 10 bin pesin verip, kalani kredi ile arac aliyor. Ödeyecegi toplam rakam da 33bin falan oluyor :)

Sadece Tesla da 9 ay teslimat süresi oldugu icin sirasini satan duydum ama araci teslim alip üzerine 5-10 bin koyup satani duymadim. Cunku kimse o kadar parayi baglayip riske girmek istemiyor. 2 tane siparis verdik. Para olsa biz yapacaktik ama kenarda bi 65 bin euromuz yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Gelecek kaygısı olmayan, geçinme derdi olmayan kişi yapmaz zaten öyle şeyler. Düzen oturmuş. Ama birkaç eylemde basına yansıdığı gibi kalkan videolar izledik. Kendi refahları sekteye uğradığında insan insana bunu yapar mı düzeyine geliyorlar. Fransa’da da gördük  eylemlerde. 

her ne kadar gelişmiş de olsalar, haklı da olsalar çoluk çocuk dolu bota mızrak batırıp insanları içleri cız etmeden öldürebilen avrupalı bu. 

Basında çıkan her habere, her fotoğrafa yada yorum eklenen her videoya gerçekten inanıyormusun ? 

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Bir tarafta üretim yapan akıl, diğer tarafta başkasının ürettiği ürünün adını bile yazamayan akıl. O yüzden böyle oluyor.

ECOBOST, OTOM VİTES, O.VTS

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Biz sıkışmadan başlıyoruz farkımız bu. Hadi onlar sıkışana kadar da bizde dürüstlük hiç yok. 

Tümümüz değiliz tabi. Ortalama bu çıkıyor ama.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erkut Uysal yazdı:

Basında çıkan her habere, her fotoğrafa yada yorum eklenen her videoya gerçekten inanıyormusun ? 

Basınla ne ilgisi var? 

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Siz çarpık piyasa görmemişsiniz 😄 . Belki opsiyonel bir donanım satın alınmıştır ilanda ki araçları detaylı incelemek lazım ama bu yine de bizim insanımızın sözde müslüman olduğu gerçeğini değiştirmez .IMG-20220412-WA0002.jpg.e079f1d7385f857e85b516ada94e4277.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir alman yapmaz bunuu :) 

İhtiyacı olmadığı için yapmaz denmiş.  

Bizde bunu yapanların ihtiyacı mı var. :)

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Sen yazmişsın... Ben mi yanlış anladım ?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erkut Uysal yazdı:

Sen yazmişsın... Ben mi yanlış anladım ?

Basına yansıdığı gibi yok olan videolardan bahsettim. Basının yok ettiği yani

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Mehmet Ozyurek yazdı:

Adalet ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İkinci el sitelerine bu sebeple cezalar geliyor iyi de oluyor. Arabaya gelince yakışır sana Yiğidim 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Basına yansıdığı gibi yok olan videolardan bahsettim. Basının yok ettiği yani

Yanliş anlamisim kusura bakma Tansu...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...