İçeriğe Yönlendir

Aracım Hararet Yapıyor

Çağrı Alaf

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu

Radyatör hortumlarında tıkanıklık olabilir mi radyatör hortumları termostat dan  söküp üsten ilave su kabindan basınçlı su verip atl hortumdan çıkışı takip edin aynı miktarda geliyor mu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Önce sistemde tıkanıklık var mı bakılsın, sonra termostat değişsin. O arada devirdaim kanatlarına da bakılır. Çözülür bu iş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
(düzenlendi)

Termostat - Buji - Yakıt filtresi değişti. Sorun çözüldü akıl veren herkese teşekkürler 🔥

IMG_20220816_130857.jpg

tarihinde Çağrı Alaf tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Çağrı Alaf yazdı:

Termostat - Buji - Yakıt filtresi değişti. Sorun çözüldü akıl veren herkese teşekkürler 🔥

IMG_20220816_130857.jpg

N'olmuş ? Termostatı ne taktın ? Kanatlı mı :D 

Hadi gözün aydın güle güle kullan

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Oğuzkan Erışık yazdı:

N'olmuş ? Termostatı ne taktın ? Kanatlı mı :D 

Hadi gözün aydın güle güle kullan

Nerden baktığına göre değişir ben kanata benzer parçalar gördüm üzerinde 😂

Termostat Gm taktım ama markası zımparalıydı koca sanayide bir tane orjinal parça kalmamış kimisi adını zımparalamış numara duruyor kimisi sahte parçayı orjinal kutuya koymuş kimisi kutuya bile koymamış elma gibi satıyor. Üçkağıtçı dolu parçacılar anlayacağın 1.5 saat orjinale yakın parça aradım. Bir esnaf ile de kavga ettik.

Teşekkür ederim abi cansın

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Çağrı Alaf yazdı:

Nerden baktığına göre değişir ben kanata benzer parçalar gördüm üzerinde 😂

Termostat Gm taktım ama markası zımparalıydı koca sanayide bir tane orjinal parça kalmamış kimisi adını zımparalamış numara duruyor kimisi sahte parçayı orjinal kutuya koymuş kimisi kutuya bile koymamış elma gibi satıyor. Üçkağıtçı dolu parçacılar anlayacağın 1.5 saat orjinale yakın parça aradım. Bir esnaf ile de kavga ettik.

Teşekkür ederim abi cansın

Niye kavga ediyon? İşine gelmiyorsa çık. Yarın bi parça lazım olur o da sadece o adamda olur ondan sonra görürsün kanatları 😃

Parça bulamazsan orada Ankara'da opelpar var ordan sor. Ben alır gönderirim. 

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Oğuzkan Erışık yazdı:

Niye kavga ediyon? İşine gelmiyorsa çık. Yarın bi parça lazım olur o da sadece o adamda olur ondan sonra görürsün kanatları 😃

Parça bulamazsan orada Ankara'da opelpar var ordan sor. Ben alır gönderirim.

Yok be abi sanki nazi altını kaçırıyoruz İsviçre'den. Kredi çeker yetkili Servise giderim yine de ekmek yedirmem öylesine 😅

Eyvallah abi eksik olma bulamazsam seni rahatsız ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...