İçeriğe Yönlendir

Michelin Primacy 4 vs Falken Ecorun zx310

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Metin Akbal
Ali Cihangiroğlu yazdı:

sessiz, yağmurda çok iyi, sürtünmesi düşük ne önerirsiniz, Godyear EGP diyeceğim, daha önce kullandım güzeldi, mişlen bizim yollara uygun değil bence hamuru yani ama verdiği his güzel, Conti olsa nasıl olur mesela, neyse hangi marka model, öneriniz nedir?

Yağmurda çok iyi, sessiz dersen Nokian abey. Sürtünme işini bilmem de tüketim C idi. Desibel 68.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Hakan Tarım yazdı:

Superb de falken kullaniyorum. Ciddi virajlara da girerim, acımam korkmam. 4 sene sonra değişme zamanı geldi hissettiriyor, sertleşti. Rahat 50k .yapmişımdir. 

50 bin km de zaten en fazla ömrüdür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

50 bin km de zaten en fazla ömrüdür.

aramızda 80 bindeki lastiğe ömrünün baharında diyenler var, ayndan geldiğini görünce sağa çekil bence

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

aramızda 80 bindeki lastiğe ömrünün baharında diyenler var, ayndan geldiğini görünce sağa çekil bence

korkunç. michelin hariç bunun geçerli olduğun gördüğüm herhangi bir marka olmadı. ben michelin almıyorum, alamıyorum. ayrı konu.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Çağlar Bayur yazdı:

Onlar 80 le gidiyor genelde topuklamak daha doğru olur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Nexen al. Golf Focus Kuga hepsinde kullandım kullanıyorum. F/P lastiği.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Yalnız çabuk alın, benden söylemesi...

çünküüüü? eveeeet?      :

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Yasa 1.6mm ye kadar kullan diyor genel kabul 3mm den sonra değiştir. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Dün 4 adet nexen n blue s 205 55 16 aldım adeti sökme takma balans dahil 1.000 TL bu zamana kadar Goodyear egp kullanıyordum fiyatı 1200 TL idi nexen ilk defa gördüm lastikçimde önerince aldım 200 km yol haptım dünden bugüne şuan yumuşaklık konusunda çok memnunum araç sessizleşti kuru ve ıslak zeminde fren nasıl henüz test etmedim zaman geçtikçe tecrübelerimi bu gönderi üzerinden alıntılanacağım .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Mustafa Boz yazdı:

Dün 4 adet nexen n blue s 205 55 16 aldım adeti sökme takma balans dahil 1.000 TL bu zamana kadar Goodyear egp kullanıyordum fiyatı 1200 TL idi nexen ilk defa gördüm lastikçimde önerince aldım 200 km yol haptım dünden bugüne şuan yumuşaklık konusunda çok memnunum araç sessizleşti kuru ve ıslak zeminde fren nasıl henüz test etmedim zaman geçtikçe tecrübelerimi bu gönderi üzerinden alıntılanacağım .

Hayırlı olsun. Kazasız belasız şürüşler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...