İçeriğe Yönlendir

İzli Mermi.

Muhittin Kaplan
Çözüme git Muhittin Kaplan tarafından,

Recommended Posts

• Çözüm
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

Yamaha Tracer900, 3 silindir, sıvı soğutmalı, 4 zamanlı, DOHC, 12 subaplı  847 cc motoru ile tam 115 beygir ve 87.5 nm tok a sahip. 10000dd çevirebiliyor. 2018 modelinde KAPALI-1-2 olmak üzere TCS ve A-STD-B(rainMode) olmak üzere sürüş modu var. Manuel ayarlı amortisörler ve önde çift disk arka tek disk, ABS mevcut.

6 vites, anaryası yok. 220kg ağırlığı var. Debriyajsız vites geçişi sağlayan quickShifter mevcut değil bu modelde 2021 ile geldi. Kaydırmalı debriyaj denilen bir sistem var. Eğer oynanmamışsa max hız 225. Bu makinayada yazılım yapılabiliyor.

Led farları, 3 kademeli elcik ısıtma dahi var. Bakım aralığı 10bin km. Aldığım nardoGri denilen rengin örnekleri aşağıda. Ben hala düzgün bir foto çekemedim.

-Hikayelerine buradan devam edeceğim.

yamaha_TRACER_900_manset.jpgyamaha_TRACER_900_2.jpg

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
  • Beğen 36
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Belki iki, üç el silah atış talim videosu izlerim diye konuya girdim... Karşıma çıkana bak...

Hayırlı olsun, insallah... :)

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Allah kaza bela göstermesin.. Aklımda motor denilince böyle bir makine canlanırdı sanırım :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Uuu 👍🏻 Güle güle kullanın. Şu plakalıkları oldum olsa sevemedim :) 
Çok hızlı, güçlü ve ağır bana göre, ben çok düşük hızlarda manevra tekniklerimi geliştirmek isterdim :) 

Tecrübenizi bilmiyorum ama alışana kadar düşük modda kullanmak iyi olabilir. Ekipman ne durumda ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma

2 Tekerli ahal teke atı maşallah . hayırlı olsun :nazar:  iş arkadaşımda vardı. çok yakışıklı makine .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Harika bir motosiklet. Gerçekten izli mermi :) Kazasız günlerde sağlıkla binin inşallah... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Kazasız belasız sürüşler dilerim. Alet çok yakışıklı...😍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ahanda motör parası çok çıktı diye mühimmat satışı var arada bi 14lü alırım dedim fos çıktı konu. Ve hiçte ilgimi çeken taşıt değil. Benim için beş para etmez. O yüzden helalinden 80 pin tele vereyim motörü bana verin konuyu silin 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
İlkay Başaran yazdı:

Maşallah. 

Keşke benim olsa :crazy: 

keşke benim olsa nasılsa binemem bu trafikte diye düşünüp satıp elektrikli scooter alırdım :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Selçuk Keleş yazdı:

Ekipman ne durumda ?

Tam. (Fiberglass kask, korumalı mont eldiven bot,aramid destekli pantolon,extra dizlik vs).

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

@Servet Aydın Abi sen tandırdan haber ver, motor senin.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Muhittin Kaplan
Servet Aydın yazdı:

Beğenmedim hâlâ 🍆

Şu cihazı gönderseydim hayırlısıyla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...