İçeriğe Yönlendir

Elektrikli Süpürge Tavsiyesi

Hasan Karabekiroglu

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu

16 Yıllık Arçelik marka emektar cihaz artık görevini tamamladı 

Şimdiye kadar tık demedi ama yeni süpürge almak artık elzem oldu.

Bütçe 5 bin  geçmeyecek 

Emişi güçlü olacak.

Mümkünse insanın kulağına saygılı davranacak.

Evde kullanım için olacak (gerekirse arabada da kullanırım)

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Evde kullanım için olacak (gerekirse arabada da kullanırım)

Evde ve arabada kullanılanlar olmaz. Ev tipi farklı, araba tipi farklı, dyson olmadığı sürece.

Ben eve philips aldım. Evdekiler çok memnun. Torbasız bi de, torba derdinden de kurtulduk. Hazne boşaltılıyor, arada bir yıkanırsa hijyenik de olur.

Arka ve emiş filtresi de yıkanması gerekiyor 3 ayda 1.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bütçenin üstünde olacak ama dyson önereyim. Kullanana kadar çok gereksiz olduğunu savunuyordum, kullandıktan sonra evi süpürdüğümüzü sandığımızı anladık. 

Koltuklardan yataklardan çıkanları görünce insan şaşırıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Ben 1.5 senedir Philips performer silent kullanıyorum. Emiş gücü epey epey fazla ve sessiz çalışıyor. Çocuk uyurken rahatsız etmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Ersen Tapan yazdı:

dyson önereyim

Dyson olmaz, içindekini merak edip sökmeyeceğim bir cihaz olması lazım :D 

Sani Gerşon yazdı:

Evde ve arabada kullanılanlar olmaz. Ev tipi farklı, araba tipi farklı, dyson olmadığı sürece.

Hee bir taşla 2 kuş olmaz diyon...

Ne kadar ekmek o kadar köfte yani...

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Dyson Al, sonrasını unut, bozulmayacağı için içini açmazsın 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Çanakçı

Benim tavsiyem; Philips marathon. 20 yıla yakın kullanılıyor. Filtrelerini değişip kullanıma devam. Bütçeyi aşarsa, aynı filtre sisteminde alt model vardır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan
(düzenlendi)

Iki ay kadar önce Dyson a bu kadar paramı verilirmiş diyen birisiydim. Ablam almıştı. Senin paran çok, ben almam gibi laflar etmiştim. Hanımın israrına dayanamayıp şarjlı V12 aldim.  Hanım haklıymış, gerçekten biz birşey bilmiyormuşuz. Normal süpürge ile 1 saat süren ve çok yorucu ev süpürme işi 15 dakikada zevkle yapilir hale dönüştü. Topladıği kiri tozu görünce inanamiyor insan. Elektrikli süpürge değil şarjlı Dyson alın. 

tarihinde Mustafa Erkan tarafından düzenlendi
Güzel turkcemiz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)

şar z değil, şarj kelimenin doğrusu :flowers: 

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Karaca Vantuz V8 almıştım X10 şarjlı süpürge ile 2700 kusur idi 2 ay önce. Turbo fırça vs alayı var.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)

Philips maraton ultimate fc9925/07 torbasız süpürge kullanıyoruz çok iyi çekimi var ve sessiz çalışıyor.

https://m.n11.com/urun/philips-fc992507-marathon-ultimate-650-w-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-779246?magaza=ensa&gclsrc=aw.ds&gbraid=0AAAAADsJcV1EMi8WMMkRuJ7qbODUo-hz0&gclid=Cj0KCQiA14WdBhD8ARIsANao07isrIVESHN4JRhnaDL_8taeOQylHOKdlPbNd4yxJuExDcns4QrvBFUaApEzEALw_wcB

Metin Akbal yazdı:

Karaca Vantuz V8 almıştım X10 şarjlı süpürge ile 2700 kusur idi 2 ay önce. Turbo fırça vs alayı var.

Karaca mı aman aman şurada kalsın abi. Süpürgeyi bilmem ama ne bıçak seti, ne tencere, ne de mutfak robotundan memnun kaldım.

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Talha Burak Ertem

Aura cleanmax yada tercihen dyson öneririm. Tabiki btçenizin üzerinde fiyatlar olacağı için arkadaşların önermiş olduğu philips marathon da işinizi görecektir.

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Purc9 da olabilir veya yeni versiyonu. Dyson da kullanmış biri olarak bu da memnun etmişti. Su an fiyatını bilmiyorum ama en az 6.5 falandır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mahmut Yıldız yazdı:

Sessiz ve güçlü olsun denirse electrolux derim. 

electrolüx Ultra silencer torbalı kullanıyorum bende, kaç sene oldu banamısın demedi, birde xxl filipis s-bag takınca yılda 2 torba yetiyordu, şimdi robot çalışıyor evde, 2 senede 1 torba anca gidiyor...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Servet Aydın yazdı:

Ev süpürme alanı kaç mkare? 

100 m2 vardır sanırım zannederim herhalde.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Bence robot alın, roborock tavsiye ederim, robot almayacaksınız Dyson tavsiye ederim.

Robot paspas yapan olursa daha iyi olur, ev süpürmekle zaman harcamazsınız, mobilyaların ayakları yüksek değilse yükselttiniz mi işiniz daha da kolay olur

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Philips maraton var bizde. 10 yılı geçti, sorunsuz kullanıyoruz ancak tek sorun bence biraz ağır ve hantal olması. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...