İçeriğe Yönlendir

2023 Yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Emin Önal

Vergi kutsaldır :onder2: ödeyin.

Reis istesin ekim ve aralıkta da öderiz :p

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Emin Önal yazdı:

Vergi kutsaldır :onder2: ödeyin.

Reis istesin ekim ve aralıkta da öderiz :p

Kendi silindir hacmine göre konuşuyorsun.. Bu forumda senede 4 defa 9250 ödeyenler var.. 

• Mutlu 4
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kendi silindir hacmine göre konuşuyorsun.. Bu forumda senede 4 defa 9250 ödeyenler var.. 

:( biliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kaç kg kuzu yenir bee

Foto Ağustos 2023 Kümbet Yaylası 

IMG20230825154449.jpg.1baafa6b0ecc4d40530a030efaa55d8a.jpg

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
Köksal Yılmaz yazdı:

Kaç kg kuzu yenir bee

Foto Ağustos 2023 Kümbet Yaylası 

IMG20230825154449.jpg.1baafa6b0ecc4d40530a030efaa55d8a.jpg

Tamdere de bir kahve lokanta karışımı vardı. alucra karahisar arabaları orada dururdu. çayı çok güzeldi. açık mı acaba yine orası? 

Mehmet Ozyurek yazdı:

Ön tekerinde çekişi olmayıp 2302 ödeyen ama , ön tekere çekişi olunca 9255 tl ödeyenler olarak toplanmalıyız .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Murat Azalma yazdı:

Tamdere de bir kahve lokanta karışımı vardı. alucra karahisar arabaları orada dururdu. çayı çok güzeldi. açık mı acaba yine orası? 

Ön tekerinde çekişi olmayıp 2302 ödeyen ama , ön tekere çekişi olunca 9255 tl ödeyenler olarak toplanmalıyız .

O tarafa kadar uzanamadım 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Murat Azalma yazdı:

orada yine bi çekiş var. 1800cc olup 100 beygir üretemeyen motorun vergisi daha fazla koyuyor

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

orada yine bi çekiş var

Kredi kartına 3 taksit ile 20 bine yakın çekiş var. 100 bg üretmese de , 4ltr yakiyor. 650 km de bir 65 ltr mazot almakta vardı :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Azdan az, çoktan çok :p

Aslında silindir hacmi falan yoktu aklımda, sadece ironi vardı ;)

tarihinde Emin Önal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Ek mtv’nin iptali başvurusu reddedildi. Ödemeyenler ödesin arkadaşlar :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

%87 Ödenme oranı,eyyyyyyy %13 lütfen pammukkk eller cebe....

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Erdem Bozkurt yazdı:

Benim çevrem hep % 13 ün içinde demek ki :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Erdem Bozkurt yazdı:

yok, o 87 şöyle: ek mtv ödenecek denilirken bir beklenti yapılmış (o rakamı bilmiyoruz) o beklentinin %85 87 si ödemiş. ekim ortasına kadar %kaçı ödemişti veya ödedi onu görme imkanıımız yok

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

300 ödeyip 23 yılını bitiricektik şimdi %200 daha ödeyip 900 e yılı kapatacağız

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Çağlar Bayur yazdı:

beklenti

umutlar,beklentiler üzerine herşey,o vergi seve seve ödenecek diğer vergiler gibi,iyileşen birşeyler görürsek kurban keselim...

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Mehmet Ozyurek yazdı:

% 13

müşteri portföyün günü kurtarma derdinde sanırım :),AYM karar vermeden ödeyenlerin iadesindeki çıkmaz yoldan gidersek kararın ne kadar doğru orantılı olduğu anlaşılıyor...önceki paylaşımındaki sigortasız araçların sayısı aklıma geldi vatandaş nereye kadar direnecek bütçe olarak...orta direk uçtu alt kesim sürekli dibe gidiyor....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

MTV bahane olsun hatırlatma yapayım biraz :) dediklerim hep çıkıyor, ekonomik kriz dedim oldu,  iklim krizi dedim oluyor, iklimsel Küresel göçler başlamak üzere, şuan planlı göçlerle bir numaralar dönüyor, sonuç değişmeyecek  ama, dünya nüfusunun 3 te 2 si yolcu, yoksa iş kötü, devletler bir süre sonra kesinlikle kimseyi almayacak ki, başladılar ufaktan, sonuçta herkes kendi ülkesinde yaşayacak ve ölecek, zaten başkada şansları yok, kimse almayacak gerekeni yapacak bir noktadan sonra.... ha bir istisna var bizim memleket, yol geçen hanı, bakalım yumurta deliğe gelince ne olacak?

haa bunları kahinimde biliyorum  değil, takip eden herkes bunu bilir zaten, iklim-ekonomi-startejik gidişatı merak edenler zaten biliyor,  şimdi diyecek birisi ben önce davranayım, bunlar daha iyi günlerimiz, çok daha güzelleri yolda.... :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cavit Çırakoğlu

Az önce SMS olarak ek MTV nizi ödeyin tebligatının meşajını aldım. Var mı böyle bir mesaj alan?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

olabilir ama mevzuatta var mı bilemedim şimdiye kadar herhangi bir vergi borcu için sms okumadım, keşke olsa genel  tahakukun ödenmişi %50 lerde

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Hem benim hem de hanımın kasım ayı MTV'lerini ödedim. :crazy:

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Yok mu yeni mahkeme danıştay sayıştaş karar bişi :( 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bana da yapı kredi bildirim gönderdi, mtv'yi taksitle ödeyebilir mişim. Müjde veriyor sanki. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yok mu yeni mahkeme danıştay sayıştaş karar bişi :( 

sıfırlar da mart başı fiyatlarına geldi kabus gibi zamanlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...