İçeriğe Yönlendir

İş Arkadaşım Zwei..

Ali Darbaz

Recommended Posts

Murat Sahın
Ali Darbaz yazdı:

Bu gün resimdeki arabanın teslimatı vardı. Abiye sordum kaç ay bekledin, 5 ay dedi :D

AL9nZEWR5AzSFW6Af-Z93vKHnkgW7AdRNJnGTUy_

Sıfır bakamıyorum ki, vaktinde hata edip almadık. Yoksa bana beyaz 1.3 easy kafi :D 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Murat Sahın yazdı:

Kaç modelde var ki fabrikasyon lpgli? Bütçeyi aşar diye düşünüyorum.

Hepsinde var bayii takıp veriyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Fabrikasyon lpgli bakardım bincek olsam. Dizelden daha az maliyetle daha uyguna 

Bayide montaj dır o

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

Bayide montaj dır o

Garanti devam ediyor mu ediyor 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Ankara'da taktırsak ve Kocaeli'de arıza yapsa araç, ordaki servis kabul ediyor mu garanti kapsamında yoksa montajı yapan servis için mi geçerli?

Çağlar Bayur yazdı:

Bayide montaj dır o

Fiorinoda varmış fabrikasyon. Keşke egeada da olsa :) 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Belli bayiler LPG montajı ve servisi veriyor. Her ilde illa bakacak servis vardır 

Landırenzo ile galiba anlaşma var olmadı o bayiler verir servis 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

edyor mu?

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Murat Sahın yazdı:

Ankara'da taktırsak ve Kocaeli'de arıza yapsa araç, ordaki servis kabul ediyor mu garanti kapsamında yoksa montajı yapan servis için mi geçerli?

Tahmin etmiyorum bayi bazlı anlaşmalar vardır, fordlar da olduğu gibi. Fabrikasyon takılsa her bayi bakar. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

edyor mu?

Ediyor 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Murat Sahın yazdı:

Alacak araba bulamadım henüz. Bakınıyorum.

1.6 TDCİ Focus verelim :fiuw:

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Alptuğ Özcan yazdı:

1.6 TDCİ Focus verelim :fiuw:

Param yetmez ki. Yetse ne işim var egeayla clioyla :) 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Murat Sahın yazdı:

Egea, Clio kaç model ki fiyatlar ne seviyede

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Alptuğ Özcan yazdı:

Egea, Clio kaç model ki fiyatlar ne seviyede

Onların modeller yüksek, taşıt kredisi ile finanse edebiliyorum :) Taşıt kredisi çekebilsek focusa yazılırım zaten ama işte 8 yaş konusu işi bozuyor.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Murat Sahın yazdı:

Onların modeller yüksek, taşıt kredisi ile finanse edebiliyorum :) Taşıt kredisi çekebilsek focusa yazılırım zaten ama işte 8 yaş konusu işi bozuyor.

Anladım.

Yeni yenidir o zaman :) 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Alptuğ Özcan yazdı:

Anladım.

Yeni yenidir o zaman :) 

Zorla değil mecburi oluyor. 150 bin lira ihtiyaç kredisi sordum bankaya, 12 aya bölüyor. 24 falan olsa gene düşünürüm de 12 ayda ödemeler yüksek geliyor. Eskiden 36 aylığına çekebiliyorduk ihtiyacı, öyle olsa yine bu sefer de hiper enflasyon var, herkes kredi çekip dolara altına basar (YTD) 

Arabaya ilanı açayım sonra ne alıyım diye konu da açacağım zaten :) 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Murat Sahın yazdı:

Zorla değil mecburi oluyor. 150 bin lira ihtiyaç kredisi sordum bankaya, 12 aya bölüyor. 24 falan olsa gene düşünürüm de 12 ayda ödemeler yüksek geliyor. Eskiden 36 aylığına çekebiliyorduk ihtiyacı, öyle olsa yine bu sefer de hiper enflasyon var, herkes kredi çekip dolara altına basar (YTD) 

Hayırlısı olsun.

Araç konusunda her an her şey olabilir bazı şeyler netleştiği zaman benim de satış gibi bir ihtimal var. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Egea 48 ay vade .275 bin TL ye kadar kredi kullanimi. Kasko değerleri artmadan 2022 bı egea al kredi ödeme gücün varsa. 6 aya faizi yalan olur 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Murat Sahın yazdı:

İşin kötü tarafı kasko bedelinin %75 ini veriyor daha kötüsü de kasko bedeli araç bedelinden daha da düşük benimki öyleydi. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

2022 egea  sedan 1e.4 easy plus kasko değeri 395.000

400 bin TL altında kaldığı için 48 ay vadeli taşıt kredisine uygun. 275 bin TL 48 ay vade ödemeli taksiti 9.880 TL aylık.

Arabanın kmsine gire 440 ile 500 arası piyasası var.

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ümit Türk yazdı:

İşin kötü tarafı kasko bedelinin %75 ini veriyor daha kötüsü de kasko bedeli araç bedelinden daha da düşük benimki öyleydi. 

Orası zaten öyle. Neyse ya, Alinin konuyu sabote ediyoruz böyle, ben konu açarım birazdan :) 

Mustafa Tüfekçi yazdı:

2022 egea  sedan 1e.4 easy plus kasko değeri 395.000

400 bin TL altında kaldığı için 48 ay vadeli taşıt kredisine uygun. 275 bin TL 48 ay vade ödemeli taksiti 9.880 TL aylık.

Arabanın kmsine gire 440 ile 500 arası piyasası var.

Seni de çağıracam konuya zaten. ARaba seçmemiz lazım bana :) 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Murat Sahın yazdı:

Orası zaten öyle. Neyse ya, Alinin konuyu sabote ediyoruz böyle, ben konu açarım birazdan :) 

Bence de :D 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Alptuğ Özcan yazdı:

Hayırlısı olsun.

Araç konusunda her an her şey olabilir bazı şeyler netleştiği zaman benim de satış gibi bir ihtimal var. 

Biraderde vardı mk3 tdci. Sıfırını aldı, eskisini satacak, yakamda kaldı bir süre gel şunu sana veriyim diye. Param yok dedim, olunca ödersin salla parayı kaçacak değilsin ya dedi. Almadım. Bana 270'e bırakıyım dediği arabayı sonraki hafta 330'a alıcısı çıkınca aradı, bak 330 verdiler, alacaksan vermeyim, konuştuğumuz rakam bana yeter abi dedi, sat oğlum boşver dedim. Satınca pişman olacaksın demişti. Çok pişman oldum. Hatasız boyasız 150 bin km'deydi arabası...

• Şaşkın 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Murat Sahın yazdı:

Biraderde vardı mk3 tdci. Sıfırını aldı, eskisini satacak, yakamda kaldı bir süre gel şunu sana veriyim diye. Param yok dedim, olunca ödersin salla parayı kaçacak değilsin ya dedi. Almadım. Bana 270'e bırakıyım dediği arabayı sonraki hafta 330'a alıcısı çıkınca aradı, bak 330 verdiler, alacaksan vermeyim, konuştuğumuz rakam bana yeter abi dedi, sat oğlum boşver dedim. Satınca pişman olacaksın demişti. Çok pişman oldum. Hatasız boyasız 150 bin km'deydi arabası...

Bu piyasada almadığın her şey için 1 ay sonra pişman oluyorsun zaten.

Ben aracı ilana koydum 10 Dk içinde 490 teklif geldi. Bazı sebeplerden dolayı şimdilik geri çektim ilanı.

Benim araç henüz 126 bin km'de. Neyse bu konuyu sabote etmeyelim. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Teknopark daki Ssb binasına bu kirli egea ile geldim . 
gelmişken Altay tank motorunuda öğrenelim ne aşamada. 

2049236F-1FA3-4B96-BA31-74D002FB4762.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

gelmişken Altay tank motorunuda öğrenelim ne aşamada. 

ocakbaşında

Murat Sahın yazdı:

eskiiiidendi o 3 yıl önce felan artık AegeA candır

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...