İçeriğe Yönlendir

İş Arkadaşım Zwei..

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz
(düzenlendi)

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

göstergede ibre aradım. Meğer ışık kademesi ile gösteriyormuş. Çok kötü olmuş. Bir şey yapayım derken bozmuşlar. Özellikle devir saati 

20 bin km bakım aralığı. Aracı 10 sene ekonomik ömründen sonra değiştir demekle aynı şey. Ben demiyorum. Yüksek mühendisler diyor. 

tüketim fena değil. İniş çıkış var. Ama siz dağdan sahile indiniz. Onu da hesap etmek lazım

bu arada bugün Pendik’te anpa gros açıldı. Fiyatlar diğer marketlerin yarısıymış. İnstagramda broşürleri vardı. Oraya gideydiniz 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

göstergede ibre aradım. Meğer ışık kademesi ile gösteriyormuş. Çok kötü olmuş. Bir şey yapayım derken bozmuşlar. Özellikle devir saati 

20 bin km bakım aralığı. Aracı 10 sene ekonomik ömründen sonra değiştir demekle aynı şey. Ben demiyorum. Yüksek mühendisler diyor. 

tüketim fena değil. İniş çıkış var. Ama siz dağdan sahile indiniz. Onu da hesap etmek lazım

bu arada bugün Pendik’te anpa gros açıldı. Fiyatlar diğer marketlerin yarısıymış. İnstagramda broşürleri vardı. Oraya gideydiniz 

Ben o izdihamı çekmem. Eve gidecem . Makarna yemek ve atlet almaya pendik sahile geldik. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

atlet almaya pendik sahile geldik. 

arabanın içi sıcak oluyor galiba :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Evimin dibinde yok bir yoğunluk…

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Sende gelsene :D 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selçuk Bakış yazdı:

Sende gelsene :D 

Yün atletlilerle takılıyorum ben :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

atletlerim eskidi.

Ümit Türk yazdı:

Evimin dibinde yok bir yoğunluk…

oldum olası neomarin çok ilgi çekmeyen bir yer olmuştur. Pendoryayıda köfteci yusuf ayakta tutuyor. Ama köfte köfte nereye kadar.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

yün atletin ne özelliği varmış. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

atletlerim eskidi.

oldum olası neomarin çok ilgi çekmeyen bir yer olmuştur. Pendoryayıda köfteci yusuf ayakta tutuyor. Ama köfte köfte nereye kadar.

yün atletin ne özelliği varmış. 

hibritçiler kullanır genelde. Soğuk ortamlar için :)

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

hibritçiler kullanır genelde. Soğuk ortamlar için :)

kombi çalışmıyormu

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

+ termal içlik :fiuw:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

kombi çalışmıyormu

Bir video çekeceğim. Araç kaloriferinin motor suyunu ne kadar hızlı soğuttuğula alakalı. Beklenenden çok daha hızlı

Köksal Yılmaz yazdı:

bu market 3-4 senedir benim eve çok yakın bir yerde aktif. Manav reyonu hariç gerçekten tüm marketlerden ucuz. Çok da büyük alanlara kuruluyor. Manavı da pazarla karşılaştırıyorum. Diğer marketlerle aynı manav reyonu

özellikle temel gıda ve ev ihtiyacında ucuz. Totalde %10-15 ucuz ama instagram sayfasında haftalık ürünleri takip edince temel ihtiyaçta çok daha ucuzluk yaptıkları ürünler oluyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bir video çekeceğim. Araç kaloriferinin motor suyunu ne kadar hızlı soğuttuğula alakalı. Beklenenden çok daha hızlı

bu market 3-4 senedir benim eve çok yakın bir yerde aktif. Manav reyonu hariç gerçekten tüm marketlerden ucuz. Çok da büyük alanlara kuruluyor. Manavı da pazarla karşılaştırıyorum. Diğer marketlerle aynı manav reyonu

özellikle temel gıda ve ev ihtiyacında ucuz. Totalde %10-15 ucuz ama instagram sayfasında haftalık ürünleri takip edince temel ihtiyaçta çok daha ucuzluk yaptıkları ürünler oluyor. 

Kartal mağazası bana yakın, fiyatları dediğin gibi, son seferde biraz fazla alayım dedim kariyer rekorumu kırmışım :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Selçuk Bakış yazdı:

+ termal içlik :fiuw:

Hadi sen Sivas'lısın. Eksi 27 de orda idim ve 3 kat yorganın altında ancak uyuyorduk.  Senin Tüplü 306 bile anca ısınır. Kaldıki @Tansu Kalafatoğlu İstanbul'da alize esen boğazda sabah 5 derecede kontak açıyorda yün çamaşır giyiyor. :D

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Ali Darbaz yazdı:

Hadi sen Sivas'lısın. Eksi 27 de orda idim ve 3 kat yorganın altında ancak uyuyorduk.  Senin Tüplü 306 bile anca ısınır. Kaldıki @Tansu Kalafatoğlu İstanbul'da alize esen boğazda sabah 5 derecede kontak açıyorda yün çamaşır giyiyor. :D

Uno 500 m de ısınıyordu, bu 2 km'de sıcak veriyor 😁 burada aküsü donar onun 😅

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Geçen motoru haşlıyorduk az daha. Tuzlaya giderken ön panjurdaki sosisleri sökmeyi unuttum. İçerisi ateş atıyor. Ben de ohhh be ne güzel sıcak diye keyif yapıyorum. Bi baktım tabletten motor suyu 96 olmuş. Durup çıkardım bi tane sosis. Sonra 90’ı görmedi bizimki :) 

• Mutlu 5
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Geçen motoru haşlıyorduk az daha. Tuzlaya giderken ön panjurdaki sosisleri sökmeyi unuttum. İçerisi ateş atıyor. Ben de ohhh be ne güzel sıcak diye keyif yapıyorum. Bi baktım tabletten motor suyu 96 olmuş. Durup çıkardım bi tane sosis. Sonra 90’ı görmedi bizimki :) 

Tövbeler olsun, düşman gözüne 😂 

mühendis adam pancura yüzme bilmeyenlerin kurtaricisi deniz makarnasi sokusturuyor 😂

Geyik biyana Yap bi flap.. Bas tusa, rölesi de olsun Unutmalara karşı..

Bak kibrit gibi fikir babasj bemim 

😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Alpay Sumer yazdı:

Tövbeler olsun, düşman gözüne 😂 

mühendis adam pancura yüzme bilmeyenlerin kurtaricisi makarna sokusturuyor 😂

Geyik biyana Yap bi flap.. Bas tusa, rölesi de olsun Unutmalara karşı..

Bak kibritte oldugu gibi fikir babasj bemim 😂

@Ali Cihangiroğlu kilyonunkini söküp hediye etsin bana :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Egea cross gercektende yüksekmiş…

anlatmaya gerek yok resimler ortada

080C9098-2530-407F-B81A-760CE99BDCD9.jpeg

49EC4293-36C7-4A56-938F-3C62E9682B91.jpeg

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

resmi varmı

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

resmi varmı

cık

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Egea cross gercektende yüksekmiş…

anlatmaya gerek yok resimler ortada

080C9098-2530-407F-B81A-760CE99BDCD9.jpeg

49EC4293-36C7-4A56-938F-3C62E9682B91.jpeg

resmi varmı

broşürlük anlatım olmuş, 101 ülkeden herkesin anlayabileceği, hep eksik bu gibi tanıtımlar mesela far ışık tasarımları yok hiçbir markada, daha arka renkli camlr hangi donanımda başlıyor onu bulamadım

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...