İçeriğe Yönlendir

JEEP Avenger

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Sözleşmelerde 12.5kw felan yazıyor ama çok önemli değil. Ayrıca 7.2kw kablo adaptörü  diye bir alet var maks 7.2 çekiyor monofaze. O bile yeter ve bence evde fazlası profesyonel tadilat bağlantı kablo gerektirir. ( biz yaparız da herkes yapmamalı)

2C55EDFE-4CE6-494F-BB8F-8E47C2361DBD.jpeg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Bende merak edip sayaca baktım 100 Amper 400 Volt.

Tek Daire için Sayaç Girişinde 3 P + N 25 Amper Sigorta var Dairede 25 Amper 3 P + N  kaçak akım var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bizim apartmanda sigorta panelinden çıkan yangını yaşadım da, komşu böyle birşey getirirse kablosunu keserim .... sokağa kadar alt yapıya yatırım yapsın sonra şarja bağlasın, toprak içindeki ana kablonun arkı 3. kata çıkmıştı

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kaç yıldır bi tarafımızı yırtıyoruz alt yapı yok diye. Benim powerbank fikrim yapılacak bak görün

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Servet Aydın yazdı:

Kaç yıldır bi tarafımızı yırtıyoruz alt yapı yok diye. Benim powerbank fikrim yapılacak bak görün

Mevcut şartlarda 20 haneli binada 2 tane böyle şarjlı olsa TR de tüm sistem pert olur. Ne tüketime yetişebilir ne dağıtıma.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Çağlar Bayur yazdı:

sektörün geldiği nokta: buna dacia logosu yapıştırsak garipsenmez.... 2 tabelti yanyana monte eden kokpit tasarımı yapıyor, ço basitleşti marka karakteri kalmadı

Abi bu kadarda olmaz dediğimiz herşey oldu, şaşırmıyorum artık. Az biraz farklı görünen araba fazla satıyor artık. Üzülüyorum aynı arabaları farklı markalarda görmeye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Servet Aydın yazdı:

Haftaya toplantı var 

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)

Bu kadar Batarya nereye gidecek ? Afrikayamı ? Uzayamı gönderecekler ? Enerji ihtiyacı için kurulacak olan sağlayıcılar yetecekmi ? Yada onların Doğaya zararı ne olacak ?

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mehmet Göktürk yazdı:

Haftaya toplantı var 

dinleyiciler finalde patates soğan ekmeğe yönelir şimdiden diyeyim

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Aytac Sakal yazdı:

Bu kadar Batarya nereye gidecek ? Afrikayamı ? Uzayamı gönderecekler ? Enerji ihtiyacı için kurulacak olan sağlayıcılar yetecekmi ? Yada onların Doğaya zararı ne olacak ?

ayrıştırılıp geri dönüşüm yapılıyor

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

ayrıştırılıp geri dönüşüm yapılıyor

Kimyasallar tehlikeli onlarda dönüştürülebiliyormu merak ettim.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Aytac Sakal yazdı:

Kimyasallar tehlikeli onlarda dönüştürülebiliyormu merak ettim.

metallar alınabiliyor. Bazı şeyler kalıyordur tabi

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

yüzde yüz dönüştürülüyor ve hatta biz de yapacağız diye bir firma teknokente başvurdu bildiğim bi tanesi. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Arabalar eskisi gibi zevk vermiyor artık 

Zaten almaya heveslenecek bir rakamda değil egea bile🤣

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Gök yazdı:

Arabalar eskisi gibi zevk vermiyor artık 

Zaten almaya heveslenecek bir rakamda değil egea bile🤣

e niye delleniyoruz? 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mehmet Göktürk yazdı:

e niye delleniyoruz? 

parayı para olarak tutmak istemeyen çok insan sırf değer kazanacak diye araba almaya uğraşıyor onunda çok etkisi var

mala hücum

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

mala hücum

ğara dediğin nedir ki... sepete ürün attım, bi kave içip geldim satış fiyatı %20 artmış, sepetteki rakam geçerli

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Gök yazdı:

parayı para olarak tutmak istemeyen çok insan sırf değer kazanacak diye araba almaya uğraşıyor onunda çok etkisi var

mala hücum

Sene 2013-2014 falan. Altın gramı düşük. Para değerini korusun diye arsa alındı. Arsa 5 kat değer koyduysa altın 13 kat yükseldi

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Sene 2013-2014 falan. Altın gramı düşük. Para değerini korusun diye arsa alındı. Arsa 5 kat değer koyduysa altın 13 kat yükseldi

Arsanın piyasasin en son 2019 da bakmissindir 🤣

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hımm, sanki sevdim gibi :) süslü duster sanki, peki dusterın aynı ayarda elektriklisi gelirmi acep.. biraz C4 ümsülükte var gibi...

citroen-c4-insta.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...