İçeriğe Yönlendir

Karadeniz Gezisi İçin En Uygun Mevsim..

Ali Darbaz

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Abi yarın sahada göreve cıkıcam. Hava durumunu gösteren radar nedir. Windy dışından başka bir programmı .

telefonun default programı, kutudan çıkınca ekranında hazır olan app  ismini bilmem

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

telefonun default programı, kutudan çıkınca ekranında hazır olan app  ismini bilmem

hava durumu içinde olanmı..

E00E4990-1B5A-405F-B36C-86DCD2BE16BB.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

hava durumu içinde olanmı..

E00E4990-1B5A-405F-B36C-86DCD2BE16BB.png

aynen bu , kapsamlısı için meterolohi sitesinde olan da kulanılabilir, selden kaçıma imkanı sunar

yazın çok işe yarıyor, benim bot hiç batmadı, ben bir defa bilerek fırtınada denizde  bıraktım test için, komple su dolsa da batmıyor olması lazımdı

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Rüzgar için windguru. Kulevinç firmaları ve sörfçüler bu siteden alır rüzgar bilgisini

diğer durumlar için ventusky’dan güzeli yok bence

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Ali Darbaz yazdı:

Merhaba 

Kendi aracınız ile karadeniz gezisi yapmak isterseniz en uygun mevsim hangi tarihler arası olurdu. Haritada yıldızlı yerleri gezmeyi planlıyorum. Tarih konusunda kararsızım. Yazın sıcağında gezmek bana mantıklı gelmiyor. Sizin tavsiyenizi bekliyorum. 

O zamanlar ne navigasyon ne uygulama ne akıllı telefon vardı. Sadece KGM haritası ve KPS dediğimiz Köylü Positioning System kullanırdık :D 
Kalem pille çalışan ve piyasaya daha ilk örnekleri çıkan Kodak dijital makinayla çekimler :) 
Üzerimdeki bej Dockers D5, Dockers Türkiye'ye yeni girmişti sadece bazı Levis mağazalarında vardı ve modelleri bol kesimdi.

Img112.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...