İçeriğe Yönlendir

TOGG Konusu

Süleyman Can

Recommended Posts

Cem Işık

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullan Kerim, güzel tercih olmuş maşallah..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Memisoglu

Hayırlı olsun

Kazasız, belasız kullanın inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
Çağrı Alaf yazdı:

Acaba içeriden ne zaman makyaj yer? Çünkü Togg'un şu hali ile eksiği çok, en basitinden iç aksamda değişmesi gereken yerler var bence. En başta o ortadaki ekran. Çok çirkin ve işlevi ile ilgili soru işaretleri var. Daha binip de seven görmedim bilmem arabanın sahipleri ne düşünüyor...  

ben içinden memnunum kendi adıma ama yakın zamanda iç tasarım aynı kalacak gibi duruyor, T10F modelinde de aynı kokpiti kullanmışlar 

iyi dilekleriniz için herkese çok ama çok teşekkür ediyorum 🙏🏼😇 hep birlikte nice güzel kazsasız belasız sorunsuz günlere inşallah 🙏🏼 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Kerim Bilgehan Arbek yazdı:

T10F modelinde de aynı kokpiti kullanmışlar 

Adamlar bir söz verdi, yetiştirmek için direkt taşıdılar aynı tasarımı sanırım, canları sağolsun. Daha iyi olur ileride elbet. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Hasan Şendağ

Bugün Kayseri’de bir Tesla kaza yapıp yanmış. Sürücüsü de ölmüş diyorlar ama tam net bilgi yok. Hatta bir iki haber sitesinde bataryası bomba gibi patladı yazıyor. 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Gerekiz yere çok güçlü araçlar yapılıyor. 
Madem akıllı bu araçlar şehir içinde gücünü otomatik kısmalı. Kısacık mesafede saçma hızlara çıkıyorlar. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

İşin içinde Kayseri varsa bir düşünmek lazım, kar payı, ticaret... 

• Beğenme 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Mehmet Yeter yazdı:

İşin içinde Kayseri varsa bir düşünmek lazım, kar payı, ticaret... 

Nasıl yani, açar mısınız. Bu kazada adamın ölmesindeki kar payını ya da ticareti anlatır mısınız. Ama özellikle ailesine anlatın lütfen. 

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Ersen Tapan yazdı:

Gerekiz yere çok güçlü araçlar yapılıyor. 
Madem akıllı bu araçlar şehir içinde gücünü otomatik kısmalı. Kısacık mesafede saçma hızlara çıkıyorlar. 

Volvo'nun bu noktada araçlarını sınırlandırması kararını haklı buluyorum bu yüzden. Araçlar mukadder ancak şoförler ya da yol şartları değil. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Neyi kaptırmadık? Bir sürü Tesla kazası var ve şiddetli olanlar hep yanıyor.

Ben yakınımızda böyle kaza görmedim. Tesla'nın böyle yandığı bir kaza. 

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Mahmut Yıldız yazdı:

Ben yakınımızda böyle kaza görmedim. Tesla'nın böyle yandığı bir kaza. 

Her elektrikli araçta olan bir tehlike aslında, ben de yakınlarda görmedim ama internette dolu, hatta ormanın bol olduğu ülkelerde bu arabaları sevmiyorlar. Pil hava ile temas ederse söndüremiyorsun. Sağlı soğlu orman olan bir yolda saatli bomba gibi geziyor elektrikli araçlar. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Çağrı Alaf yazdı:

Her elektrikli araçta olan bir tehlike aslında, ben de yakınlarda görmedim ama internette dolu, hatta ormanın bol olduğu ülkelerde bu arabaları sevmiyorlar. Pil hava ile temas ederse söndüremiyorsun. Sağlı soğlu orman olan bir yolda saatli bomba gibi geziyor elektrikli araçlar. 

Evet farklı ülkelerde bir çok videosu var. LFP olmayan piller hep riskli aslında. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ahmet Hasan Şendağ yazdı:

Bugün Kayseri’de bir Tesla kaza yapıp yanmış. Sürücüsü de ölmüş diyorlar ama tam net bilgi yok. Hatta bir iki haber sitesinde bataryası bomba gibi patladı yazıyor. 

kocaman ağaç filan kırılmış. belli ki yavaş değilmiş.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Doğan Arşiray yazdı:

Ve dün fena bir yağış vardı. Dolu yağdı, yollar fenaydı. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Mahmut Yıldız yazdı:

Nasıl yani, açar mısınız. Bu kazada adamın ölmesindeki kar payını ya da ticareti anlatır mısınız. Ama özellikle ailesine anlatın lütfen. 

Est. Benimki ironi kayserililerin ticari esprileri gibi düşünün. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Hasan Şendağ
Doğan Arşiray yazdı:

Birkaç kere Tesla Model Y Performans kullandım. Bu arabayı kullanacaklara özel psikoteknik test yapılmalı. Öyle bir ivme var ki

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ahmet Hasan Şendağ yazdı:

Birkaç kere Tesla Model Y Performans kullandım. Bu arabayı kullanacaklara özel psikoteknik test yapılmalı. Öyle bir ivme var ki

bence her araç kullananın belli bir zeka seviyesine ve psikolojik sorunsuzluğa sahip olması lazım. ayrıca elektrik araçların gereğinden güçlü olduklarını düşünüyorum. 4 sn 5 sn 0-100 hızlanmalar var ve bu 25 30 sene öncesinin süper spor otomobilleri gibi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Neyi kaptırmadık? Bir sürü Tesla kazası var ve şiddetli olanlar hep yanıyor.

Türkiye'de ilk defa oldu ya hocam, o kastedildi sanki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Doğan Arşiray yazdı:

bence her araç kullananın belli bir zeka seviyesine ve psikolojik sorunsuzluğa sahip olması lazım. ayrıca elektrik araçların gereğinden güçlü olduklarını düşünüyorum. 4 sn 5 sn 0-100 hızlanmalar var ve bu 25 30 sene öncesinin süper spor otomobilleri gibi.

sabah bi tane zırt zırt önüme kırıyordu makas yapıyordu.  en son takıldı sağda. Birine patlaması işten değil. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

daha çoook görücez böyle patlayanları, bu toplum normal arabaya alışamadı 0-100 ü 4 sn. olanla neler olur, neyseki genele yayılmadı yayılmayacak bu tip araçlar, yoksa yandık demektir.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Öyle sinyal vermekten aciz adama 500beygir araba verilirse olacağı bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Rahmetli İbrahim çok hızlıymış, kendisi benimde dahil olduğum bir telegram grubundaydı, ölüm sebebi de kemer takmadığı için araçtan fırlamış :( Rabbim taksiratını affetsin cennet mekanı olsun. Elektrikli araçlarda çok hızlı kazalarda bataryanın hasar alması durumunda maalesef alev alam riski var, hele söz konusu araç 0-100 ü 3.7 saniye 500 küsur beygir bir araç olunca çok kötü bir tablo ortaya çıkmış :( 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...