İçeriğe Yönlendir

Uzun farları gündüz farı olarak kullanmak?

Özgür Duman

Recommended Posts

Özgür Duman

Arkadaşlar herkese merhabalar,

Konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim fakat gündüz farları konularının bu başlık altında yazıldığını gördüğümden buraya açmaya karar verdim.Yanlışım varsa affola =).

Ben kullandığım aracımın 2008 VW polo (9n3) uzun farlarını normal uzun gücünden kısılmış bir halde gündüz farına çevirmek istiyorum.Tabi ki farları yaktığımdan gündüz farlarının sönmesi gerekiyor.Biraz araştırma yaptım piyasada ve internette çeşitli gündüz farı kontrol üniteleri satılıyor fakat benim işime yarar mı ya da hangisi yarar karar veremedim.Bu konudaki yardımlarınızı bekliyorum.İyi akşamlar.

Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

Arkadaşlar herkese merhabalar,

Konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim fakat gündüz farları konularının bu başlık altında yazıldığını gördüğümden buraya açmaya karar verdim.Yanlışım varsa affola =).

Ben kullandığım aracımın 2008 VW polo (9n3) uzun farlarını normal uzun gücünden kısılmış bir halde gündüz farına çevirmek istiyorum.Tabi ki farları yaktığımdan gündüz farlarının sönmesi gerekiyor.Biraz araştırma yaptım piyasada ve internette çeşitli gündüz farı kontrol üniteleri satılıyor fakat benim işime yarar mı ya da hangisi yarar karar veremedim.Bu konudaki yardımlarınızı bekliyorum.İyi akşamlar.

Merhaba aradığınız ürünü Servet abi yapıyor konusu burada : http://www.geceucusu.com/topic/5251-satilik-elektronik-gunduz-fari-sistemi/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Şaban Dinçer

Servet hocam. Ürün çok basarili. Bende almak istiyorum. Ayrica 2009 scenic2 için bu modulun montajını da yapıyor musunuz? Ya da İstanbul anadolu da yonlendireceginiz bir yer var mi

Yorum bağlantısı
Emre Keskin

Servet bey ürününüzün satışı hala devam ediyorsa ben de talibim.

Yorum bağlantısı
Misafir

Emre bey ürün satışı devam ediyor ancak bir süre sağlık nedeni ile iş yerimde olmayacağım. Önümüzdeki iki hafta sonra talebinizi yerine getiririm

Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

Emre bey ürün satışı devam ediyor ancak bir süre sağlık nedeni ile iş yerimde olmayacağım. Önümüzdeki iki hafta sonra talebinizi yerine getiririm

Abicim tekrar geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin . Kendine dikkat et sen bize lazımsın :wub:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

Eyvallah mirim. Arada revizyon şart :)

Artık kabul et ehtiyarladın wheelchair.gifcrazy.gif Daha az indir kaldır yapmalısın spiteful.gifyankchain.gif

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Keskin

Abicim tekrar geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin . Kendine dikkat et sen bize lazımsın :wub:

Öncelikle geçmiş olsun dilerim. Tez zamanda iyileşmenizi dilerim. Tekrar bilgilendirmenizi bekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Misafir

Beyler sahalara dönüş yaptım. Siparişi olanlar buraya adreslerini yazarlarsa salı gününden itibaren gönderdim yapabilirim

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emre Keskin

Beyler sahalara dönüş yaptım. Siparişi olanlar buraya adreslerini yazarlarsa salı gününden itibaren gönderdim yapabilirim

Servet Bey,

İnönü Mah. 75. Sk Karbak Sit. B Blok D:6 Batıkent

Yenimahalle / Ankara

E doğal olarak IBAN nınız lazım :)

Yorum bağlantısı
Misafir

İban kolay, önce montajı yap :)

Yarın şehir dışındayım. Cuma günü kargo işini hallederim

Yorum bağlantısı
Emre Keskin
İban kolay, önce montajı yap :)

Yarın şehir dışındayım. Cuma günü kargo işini hallederim

Tamamdır o zaman kargoyu bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Muhammed Andı

Ben de istiyorum bu üründen. Ama para vermem bilesin, çünkü takacak uzun farlı arabam yok henüz. Arabayı da hediye gönderirsen yanında, kitin ücretini verebilirim belki. Ama belki yani... Araç Mondeo SW 2.0 Tdci olabilir, daha lüksüne gerek yok şimdilik. Ama o da yani, şimdilik... :p

Yorum bağlantısı
Emre Keskin
Emre, telefon numaran yurt içi kargoda tanımlı ama kullanılmıyor.

Hangi numara acaba. Çünkü hep yurtiçini kullanırım. Büyün numaralarım da kayıtlıdır orada. Siz kargoyu gönderdiniz mi.

Yorum bağlantısı
Emre Keskin
Gönderdim Emre

Tamam bugün gelir hehalde. Montajını yapıp resim atarım.

Yorum bağlantısı
Emre Keskin

Tamam bugün gelir hehalde. Montajını yapıp resim atarım.

Servet Bey

Hangi kargo ile gönderdiniz. Takip no varsa gönderirseniz sevinirim. Çünkü yurtiçi yok dedi. Ben de pzt şehir dışına çıkacağım. Gitmeden halletmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir

Yurtiçi kargo

gönderi kodu: 190264644399

Seri sıra no : E304470

Tarih: 03-04-2015

Gönderen Misafir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...