İçeriğe Yönlendir

Uzun farları gündüz farı olarak kullanmak?

Özgür Duman

Recommended Posts

Emre Keskin

Servet Bey in devreyi bugün teslim aldım. E tabi hafta sonu olduğu için biz de bu işlerden anlamadığımız için bugün montaj yaptıramadık. Pazartesi sabah erkenden yaptırıp sonucu paylaşacağım. Servet Bey'e de çok teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Emre tüm işlem sigorta panelinde olacak. Far kabloları kesbiç olmayacak aman dikkat ⚠

Yorum bağlantısı
Emre Keskin
Emre tüm işlem sigorta panelinde olacak. Far kabloları kesbiç olmayacak aman dikkat ⚠

Aynen, önce götürdüğüm elektrikci tam uzun fardan gelen kabloyu kesmek üzereyken aman dur dedim napıyorsun hemen bıraktırdım aytıldım ordan kendi elektrikçime götürdüm. Biraz yoğun olduğu için yapamadık. Dediğiniz gibi talimatlarınızı uygulayacağız.

Yorum bağlantısı
Emre Keskin

Nihayetinde bugün devrenin montajını yaptık. Sonuç mu? Harika tabii ki de. Servet Bey'in emeğine ve ellerine sağlık. Ancak kafama takılan bir şey var. Daha önceden de öyle miydi fark etmemiştim ama sorun olmamakla birlikte farlar kapalı durumda iken selektör yaptığımda kısalar da yanıyor. Acaba bağlantı yaparken bir yanlışlık mı yaptık yoksa accordların selektörleri bu şekilde mi çalışıyor. Gerçi Cem Arı'nın Accord'unun videosunda da sanki selektör yaparken kısalar da yanıyor gibi ama bilemedim işte.

Servet Bey IBAN bilgilerinizi;

530 9375989 numaralı tele bekliyorum:)

post-7969-0-34702500-1428336505_thumb.jp

post-7969-0-62131300-1428336521_thumb.jp

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Bendeki crv far kapalı selektör yapınca uzun kısa allah ne verdiyse yakıyordu. Sanırım tüm hondalar bu şekilde. İyi günlerde kullan Emre ;)

Yanlız sanki biraz parlak olmuş gibi, fotodan olabilir gerçi

Yorum bağlantısı
Emre Keskin

Fotodandır. Dim ayarını bakarak yapmıştık. En kısıktan 1 kademe arttırdık. Tekrar elinize sağlık.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cem Arı

Nihayetinde bugün devrenin montajını yaptık. Sonuç mu? Harika tabii ki de. Servet Bey'in emeğine ve ellerine sağlık. Ancak kafama takılan bir şey var. Daha önceden de öyle miydi fark etmemiştim ama sorun olmamakla birlikte farlar kapalı durumda iken selektör yaptığımda kısalar da yanıyor. Acaba bağlantı yaparken bir yanlışlık mı yaptık yoksa accordların selektörleri bu şekilde mi çalışıyor. Gerçi Cem Arı'nın Accord'unun videosunda da sanki selektör yaparken kısalar da yanıyor gibi ama bilemedim işte.

Servet Bey IBAN bilgilerinizi;

530 9375989 numaralı tele bekliyorum:)

Normal. Selektor yaparken kısalar da yanar.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Oktay Toker
(düzenlendi)

Bendeki crv far kapalı selektör yapınca uzun kısa allah ne verdiyse yakıyordu. Sanırım tüm hondalar bu şekilde. İyi günlerde kullan Emre ;)

Yanlız sanki biraz parlak olmuş gibi, fotodan olabilir gerçi

Usta Japon'ların geneli böyle.

Bu modül sinyal kısmında cam beyaz olan modellerdede kullanılabilir sanki.Gündüz farı olarak Aykırı mı olur?

Hem Adı güzel arkadaşımızdanda meblayı kopartmış olursun. :p:lol:

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...