İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi Tavsiye

Serkan Derya

Recommended Posts

Serkan Derya

Herkese merhaba,

Aracım Egea Cross için cam filmi önerilerinizi almak istiyorum. Solargard marka bir uygulamacıdan ön cama şeffaf film dahil olmak üzere toplam 6.500 TL fiyat verdiler, nutkum tutuldu. Amacım tabii ki gizlilik ama tamamıyla kapkara bir cam değil. Asıl amacım UV ışınlarını gerçekten kesebilen kaliteli bir film. Ama bu fiyatlara değil. 

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Solargard, Llumar, 3M gibi firmalar en kaliteli firmalardandır. O yüzden fiyatları yüksek olabilir. Dark plus, solarmax gibi markalara bakabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

6500 tl verince bence renkli arka camlar alınabilir. yerli değilmi bu araba sonuçta?!

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

On cama cam filmi yaptirmadan once iyi dusunmenizi tavsiye ederim. Marka olarak da llumar yaptirin rahat edin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ön camdahil ise 6500 gayet uygun, ön camdaki işçilik ve malzeme çok farklı. marka da iyi, boyalı seloteyp değil

Doğan Arşiray yazdı:

6500 tl verince bence renkli arka camlar alınabilir. yerli değilmi bu araba sonuçta?!

bence alınamaz

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Doğan Arşiray yazdı:

O paraya sadece çıkma ön cam alınır ağbi :biggrin:

• Beğen 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru
Serkan Derya yazdı:

Herkese merhaba,

Aracım Egea Cross için cam filmi önerilerinizi almak istiyorum. Solargard marka bir uygulamacıdan ön cama şeffaf film dahil olmak üzere toplam 6.500 TL fiyat verdiler, nutkum tutuldu. Amacım tabii ki gizlilik ama tamamıyla kapkara bir cam değil. Asıl amacım UV ışınlarını gerçekten kesebilen kaliteli bir film. Ama bu fiyatlara değil. 

Teşekkürler.

O markalar için fiyat normal. 1-2 bin TL lik uygulamalardan UV ışınlarına karşı koruma beklemeyin

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Solargard kullanıyorum aracımda. Isıyı kesiyor. Ön cam işi riskli. Şeffaf veya değil, polis görürse araç bağlanır.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Ön cam dahil normal fiyat.

UV ile beraber kzılötesi ışınları da kesmesi gerekir ki yazın serin olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Derya
Doğan Arşiray yazdı:

Vallahi hiç o açıdan bakmadım olaya ama zaten öyle bir bütçe yok şu an :) Ama mantıklı bir bakış açısı teşekkürler. :good1:

Gökhan Tuna yazdı:

On cama cam filmi yaptirmadan once iyi dusunmenizi tavsiye ederim. Marka olarak da llumar yaptirin rahat edin.

Ne gibi bir sıkıntı var acaba ön camda ? Ben siyah bir film koydurmayacağım zaten , zamanla kabarır ya da atar diye mi söylediniz? Teşekkürler uyarı için. LLumar atr serisi de çok ucuz değil ama araştıracağım. 

Yorum bağlantısı
Serkan Derya
Çağlar Bayur yazdı:

ön camdahil ise 6500 gayet uygun, ön camdaki işçilik ve malzeme çok farklı. marka da iyi, boyalı seloteyp değil

bence alınamaz

Zaten sadece ön cama 3.500 fiyat verdiler ve Solar Gard 'ın filminden daha iyi film yokmuş ön camda. Tabii satıcısı böyle söylüyor ama forumlarda ve genel kullanıcı yorumları da destekliyor bunu. Bütçe meselesi bunlar tabii ki. 

Tolgahan Doğru yazdı:

O markalar için fiyat normal. 1-2 bin TL lik uygulamalardan UV ışınlarına karşı koruma beklemeyin

Evet marka önemli ama uygulama da önemli bu işlemde. Uygulamada iyi olan ya da isim yapan güzel paralar istiyor. Daha ucuzlarını önceki araçlarımda kullandım. Dediğiniz gibi koruma falan hikaye.

Sani Gerşon yazdı:

Solargard kullanıyorum aracımda. Isıyı kesiyor. Ön cam işi riskli. Şeffaf veya değil, polis görürse araç bağlanır.

Ön cam da şeffaf film olursa dışarıdan belli oluyor mu? Araç bağlanmasını ilk defa sizden duydum. Yaptıran çok kişi var hiç araba bağlatan duymadım, araştıracağım bu konuyu. Teşekkürler.

Ali Gök yazdı:

ön cam filmi olmasa ne kadardı arabaya film çektirmek ?

Ön cam hariç 3.000 TL fiyat aldım. 

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

6500 TL fiyat farkı ile arabanın modelini yükselttiğim günleri hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Serkan Derya
Burak Kuşçu yazdı:

6500 TL fiyat farkı ile arabanın modelini yükselttiğim günleri hatırlıyorum.

Vallahi hocam 47 bin TL 'ye 0 km araç almışlığım var desem ? Özleyeceğimiz çok şey var araba konusunda. :kafa2: Bakalım seneye bu zamanlar nasıl rakamlar konuşacağız? 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

bahçelievlerde fluancem varken 100 TL ye ön cam hariç film yaptırmıştım. sene 2017 di galiba vay be 

vay be artık cam filmi olan , muaynesi yeni olan 4 lastiği yeni olan arabaya + 20 bin ederi var dicez :D 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Benim araçta da film yok. Yaptırsam mı acaba. Görüş açısında film olmaması iyi ama güneş vurması ayrı bir boyut. Ben 3 numara yaptıracağım güneş yüzünden. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ümit Türk yazdı:

3 numara yaptıracağım güneş yüzünden. 

numaralı film satandaki mlazeme güneşi kesmez

Ali Gök yazdı:

4 lastiği yeni olan arabaya

? benim 4 lastik 20+ bin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Oracal marka film yaptırın.Ultra kalitelidir.Ön cam ben asla yaptırmam.Civiclerde ön cam filim uygulaması sonası sıktıkları sıvının torpidadan aşağı sızması sonucu problem yaşayan çok.sizin aracınızda da sıvı torpidodan aşağıya akarsa problem yaşayabilirsiniz.Oracal çok kaliteli bir film.

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Benim konu vardı geçen yaz yaptırmıştım, ön cam dahil. 

Eğer o şekilde film olursa sıkıntı olmaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Çağlar Bayur yazdı:

numaralı film satandaki mlazeme güneşi kesmez

? benim 4 lastik 20+ bin

Ya ne kesiyor ?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Saydam Ön cam ile yan camların tamamı neredeyse aynı fiyat oluyor. Bende de ön camda llumar var. 

İstanbul’da ankara’da birkaç kere polis çevirdi. Ön camdaki saydam filme bir şey demediler. Muayeneden de geçtim. 

fakat şunu belirteyim. Ön camdaki film çok az da olsa ışığı bi garip şekilde hafif dağıtıyor. Zamanla içindeki sıvı kayboldulça dağılma azalıyor ama yine de var bu durum. Fakat bir süre sonra siz bunun farkına bile varmıyorsunuz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Derya
Mustafa Gökmen yazdı:

Oracal marka film yaptırın.Ultra kalitelidir.Ön cam ben asla yaptırmam.Civiclerde ön cam filim uygulaması sonası sıktıkları sıvının torpidadan aşağı sızması sonucu problem yaşayan çok.sizin aracınızda da sıvı torpidodan aşağıya akarsa problem yaşayabilirsiniz.Oracal çok kaliteli bir film.

Ön camdan vazgeçtim zaten. Oracal markasını duymuştum ama güvenlik amaçlı film yapıyorlar diye bilirdim. Uygulamasını yaptırabileceğimiz bir yer biliyor musunuz? 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Saydam Ön cam ile yan camların tamamı neredeyse aynı fiyat oluyor. Bende de ön camda llumar var. 

İstanbul’da ankara’da birkaç kere polis çevirdi. Ön camdaki saydam filme bir şey demediler. Muayeneden de geçtim. 

fakat şunu belirteyim. Ön camdaki film çok az da olsa ışığı bi garip şekilde hafif dağıtıyor. Zamanla içindeki sıvı kayboldulça dağılma azalıyor ama yine de var bu durum. Fakat bir süre sonra siz bunun farkına bile varmıyorsunuz. 

Ön camı yaptırmaktan vazgeçtim. Uyarı için teşekkürler. Ama ön cama arabanın tamamı kadar para istemeleri yine de saçma geldi. 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Serkan Derya yazdı:

Ön camdan vazgeçtim zaten. Oracal markasını duymuştum ama güvenlik amaçlı film yapıyorlar diye bilirdim. Uygulamasını yaptırabileceğimiz bir yer biliyor musunuz? 

Ön camı yaptırmaktan vazgeçtim. Uyarı için teşekkürler. Ama ön cama arabanın tamamı kadar para istemeleri yine de saçma geldi. 

Ön cam hem alan olarak büyük hem de işçiliği diğerlerinden zor. Ön cama uygulanacak şeffaf film ile diğerinin fiyatı da farklı. 

Benim arkalar fabrikasyon karartılmış, o sebeple ön 3 camda tamamen şeffaf diye geçen filmden var. Burada 2 tip çıkıyor genelde, mavi tonlu ve yeşil tonlu. Camınız mavi ya da yeşilimsi ise ona uygun olanı yaptırın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Selim Bilgin yazdı:

Kaliteli bir cam filmi olan araba kullanan bir daha film olmadan kullanamaz.

Şimdiye kadar hep filmsiz araç kullanmıştım. Son gelen araç 3m filmli geldi. 1 yıldır epey rahat ettim. Araç değişince ilk yapacağım iyi bir film yaptırmak olacaktır. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...