İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi Tavsiye

Serkan Derya

Recommended Posts

Sani Gerşon
Erhan Doruk yazdı:

Şimdiye kadar hep filmsiz araç kullanmıştım. Son gelen araç 3m filmli geldi. 1 yıldır epey rahat ettim. Araç değişince ilk yapacağım iyi bir film yaptırmak olacaktır. 

Duster'a kadar ben de hep filmsiz araç kullanmıştım, Duster filmle gelmişti. O zaman farkı anlamıştım. Jeep'i alınca ben de filmci arayışına girmiştim.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Film şart. Eskiden yaz aylarında klima en soğuk ayarda çalışırdı. Şimdi 21-22’nin altına indirmeye gerek duymuyorum. Arabaya ilk oturduğumda içerisi cehennem sıcağı olmuyor. Araba sürerken kolum yanmıyor. Güneş doğma ve batma zamanı yan camlardan vurduğunda göze pek almıyor vs

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Film şart. Eskiden yaz aylarında klima en soğuk ayarda çalışırdı. Şimdi 21-22’nin altına indirmeye gerek duymuyorum. Arabaya ilk oturduğumda içerisi cehennem sıcağı olmuyor. Araba sürerken kolum yanmıyor. Güneş doğma ve batma zamanı yan camlardan vurduğunda göze pek almıyor vs

düşün bir de gerçek film falan olsa camlarında misli rahatlarsın

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

düşün bir de gerçek film falan olsa camlarında misli rahatlarsın

Gerçek film içimizi ferah tutar, doğru :) 

images?q=tbn:ANd9GcSToT_Z_RePo3M80KypFY7

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Gerçek film içimizi ferah tutar, doğru :) 

images?q=tbn:ANd9GcSToT_Z_RePo3M80KypFY7

fazla varsa nimet, bunların malzmesi otomatik vites kollarında tamir için kullanılıyor , ciğer durumu önemsiz

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

untitled.jpg

Kanada da 28 yıl kamyon şoförlüğü yapan kişinin yüzündeki güneşin etkisi.

Film şart. :)

• Beğen 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Serkan Derya
Mert Gülkokan yazdı:

Xsunrayben marka kalite olarak güzel onlardan fiyat alın derim instagramda sayfaları var

Teşekkürler bakacağım. :good1:

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
(düzenlendi)
Erhan Doruk yazdı:

Şimdiye kadar hep filmsiz araç kullanmıştım. Son gelen araç 3m filmli geldi. 1 yıldır epey rahat ettim. Araç değişince ilk yapacağım iyi bir film yaptırmak olacaktır. 

Bir de llumar olsa tadından yenmez.

tarihinde Selim Bilgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...