İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk4 1.6 Tdci Euro5 Modifiyeye Basladim

Emre Usta

Recommended Posts

Ali ÖZCAN
Emre Usta yazdı:

Erimez diyenler ugrasmak istemiyor.Biraz sabir işi.yapmak istemedikten sonra bahane bulan cok olur.

4 adet 2022 model 3 ay lastikleri 9600 liraya aldim.Continental 215 55 16 Ts 860 model.Kar gelmesini bekliyorum.

20231106_120534.jpg

20231106_125129.jpg

Teşekkür ederim Emre kardeşim, ayrıca lastiklerin hayırlı olsun 

Çağlar Bayur yazdı:

kışın 2 gün kalorifer üstünde bekletip sonra saç kurutma makinesi ile açtım hep, bez eldiven lazım ama biraz sıcak oluyor uzun sürüyor işlem zaten ucundan biraz ayrıldımı sonrası çok kkolay

Deneyeceğim Çağlar hocam,kafaya koydum, yapacağım İnşAllah, Teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali ÖZCAN yazdı:

kafaya koydum, yapacağım

2 tornavida, biri biri arkasına hafif megesi kazıya kazıya gidin, önceleri hiçbir şey olmuyor gibi olacak farın bir yeri az ayrılmaya başladıktan sonrası çorap söküğü gibi hızla gelecek tüm meges ile uğraşmayacaksınız yani , başlarda n'oluyor yahu denebiliyor

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Far acarken falcata yaninizda olsun.far açılırken silikonlar uzuyor.keserseniz daha rahat aciliyor.

Yorum bağlantısı
Ali ÖZCAN
Çağlar Bayur yazdı:

2 tornavida, biri biri arkasına hafif megesi kazıya kazıya gidin, önceleri hiçbir şey olmuyor gibi olacak farın bir yeri az ayrılmaya başladıktan sonrası çorap söküğü gibi hızla gelecek tüm meges ile uğraşmayacaksınız yani , başlarda n'oluyor yahu denebiliyor

Dağılmasın Çağlar abi müsait olunca deneyeceğim

Emre Usta yazdı:

Far acarken falcata yaninizda olsun.far açılırken silikonlar uzuyor.keserseniz daha rahat aciliyor.

Emre kardeşim, farın içindeki ledleri nereden ne marka aldın,kaliteli bir şey istiyorum,öyle far camını sök tak olmasın.

Yorum bağlantısı
Emre Usta
Ali ÖZCAN yazdı:

Dağılmasın Çağlar abi müsait olunca deneyeceğim

Emre kardeşim, farın içindeki ledleri nereden ne marka aldın,kaliteli bir şey istiyorum,öyle far camını sök tak olmasın.

Bi led mercek istiyorsaniz yurtdisindan almaniz gerekir en kotu 3 bin lira ancak gerek yok bence stark marka macro fullpower kullanin kesme bicme isiyle ugrasmak istemiyorsaniz aydinlatmasi piyasadaki ledlerden kat kat üstün csp led oldugundan cizgi seklinde aydinlatma var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali ÖZCAN
Emre Usta yazdı:

Bi led mercek istiyorsaniz yurtdisindan almaniz gerekir en kotu 3 bin lira ancak gerek yok bence stark marka macro fullpower kullanin kesme bicme isiyle ugrasmak istemiyorsaniz aydinlatmasi piyasadaki ledlerden kat kat üstün csp led oldugundan cizgi seklinde aydinlatma var.

Mercekli yapmayacağım da, 2 sene önce stark minivision h7, uzun için de start night gun aldım, acemiliğime denk geldi, eski ampulün ayaklarını kestim vs, yapıştırarak oturttu yerine, ayarı odaklanması biraz zor oldu işte, ama aydınlatması çok güzel kısa farlarda herkes uzun mu yanıyor diyor, 6500k , yanlış hatırlamıyorsam 2 ampul 16000 lümen

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben hep fırında açıyordum farları. 

yanına da tas kebap?

Yorum bağlantısı
Emre Usta
Ali ÖZCAN yazdı:

Mercekli yapmayacağım da, 2 sene önce stark minivision h7, uzun için de start night gun aldım, acemiliğime denk geldi, eski ampulün ayaklarını kestim vs, yapıştırarak oturttu yerine, ayarı odaklanması biraz zor oldu işte, ama aydınlatması çok güzel kısa farlarda herkes uzun mu yanıyor diyor, 6500k , yanlış hatırlamıyorsam 2 ampul 16000 lümen

Stark minilerin lumeni dusuk.Tavsiye etmem. Stark fullpowerın yeni cikan serisini macro almaniz gerekir.fiyatina gore aydinlatmasi  cok guzel.Goz alma kesinlikle yok. 20230716_210200.jpg.cb66fe7a8386021e7c3fe896142186dc.jpg

Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben hep fırında açıyordum farları. 

Mondeonun farini ancak ekmek firinina sigdiririm.normal firina girmiyor ☺️

Yorum bağlantısı
Emre Usta

20231011_230657.jpg.a347a03f99d2a8f522a4ef89b4df947d.jpg

Star,inwells, joyecar, philips serisinin hepsini kullandim.stark fullpower hepsinden kaliteli.park ampullerinde philips led patlama kesinliklikle olmuyor.photon marka t10 ledler 4 -5ay dayanmiyor.

20210304_213531.jpg

20210304_175357.jpg

20210503_073918.jpg

20210503_073850.jpg

20210120_233529.jpg

20201019_141513.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Emre Usta yazdı:

Peki karşıyı rahatsız ediyor mu?

Yorum bağlantısı
Ali ÖZCAN
Emre Usta yazdı:

Stark minilerin lumeni dusuk.Tavsiye etmem. Stark fullpowerın yeni cikan serisini macro almaniz gerekir.fiyatina gore aydinlatmasi  cok guzel.Goz alma kesinlikle yok. 20230716_210200.jpg.cb66fe7a8386021e7c3fe896142186dc.jpg

😁😁😁

Emre Usta yazdı:

Bana yetiyor Emre,sen iyi günlerde kullan kardeşim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Usta
Emre Şimşek yazdı:

Peki karşıyı rahatsız ediyor mu?

Rahatsiz etme csp led olunca olmuyor.fiyat konusunda malesef gecen sene basinda 600 liralik led suan 1700 lira civarinda.bi led projektor almak daha ucuza geliyor. uzun kisa kaliteli led alacaginiza bi led kullanmak suan icin avantajli.iscilik size ait olursa kârlı oluyor.

Yorum bağlantısı
Ali ÖZCAN
Emre Usta yazdı:

Rahatsiz etme csp led olunca olmuyor.fiyat konusunda malesef gecen sene basinda 600 liralik led suan 1700 lira civarinda.bi led projektor almak daha ucuza geliyor. uzun kisa kaliteli led alacaginiza bi led kullanmak suan icin avantajli.iscilik size ait olursa kârlı oluyor.

Led ve farlardan yana bi sıkıntım yok şükür.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emre Usta

7 senedir viofo A118C modelini kullaniyordum.Ancak video icin hafiza kartini almak zor oluyordu bu sebeple uzun zamandir takip ettigim a119mini 2 modelini aldim.Wifi ile telefona baglanti ve sesli komut olmasi cok guzel.Fiyat olarak 3200 e aldim bu fiyata kupon ve indirimle aldim.guncel fiyati 4000 TL civari.

20231120_190116.jpg

20231120_190138.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...