İçeriğe Yönlendir

2019 Renault Clio 1.5 EDC

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz
(düzenlendi)

ECO MODU

Eco modunda yakıttan tasarruf edin: sürüş tarzına ve şoföre bağlı olarak %10'a varan tasarruf. Direksiyonun solunda yer alan bir düğmeye basarak bu modu devreye alabilirsiniz. Aracın performansını en uygun düzeye çıkaran eco modu gaz pedalının davranışını değiştirir, torku ve motorun gücünü optimize eder ve klima ve ısıtma sisteminin bazı özelliklerini sınırlandırır.

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Hayırlısı olsun, ben geçen hafta 0.9 symbol touch satın aldım. 2013 model 39000 kmde. 475000 tlye bağladık. Fiorino alacaktım caydım bu hevesden. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Dacian hayırlı olsun 

En güzelleri senin olsun. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

El adama beleş araba vermez.. Mesai sonrası şube serveti kurulumu. 

Bugün ayrı bir ekonomik kullandım. Şirkete maliyet çıkmasın. 

IMG_20230717_181321.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Yanlış foruma yazmışım 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Arabanın ön yolcu koltuğu altında devasa bir hava çıkışı var. Klima çalışırken burdan epey bir soğuk hava geliyor. Ben bu koltuğun altına sularımı diziyorum. Benim hiç yolcum yok ve paspaslarım temiz . Burda 40 derece sıcakta saha görevlerine intikal ederken bu koltuk altında sakladığım ve  soğuttuğum suları tüketiyorum. 

Arka koltuklarım ve bagajım azına kadar iş yükümle dolu. Bu aralar acayip yoğunum ve mesai saatlerim taşıyor.  Artık bu clio ile ailemi gezdiremez oldum. Zaten pek araba gezisinede yanaşmıyorlar. Her neyse, pek hyjenik gelmesede yolcu koltuğunun altını buzdolabı niyetine kullandığımı belirtmek isterim. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Kış da ağustos zammı öncesi herkesi arıyorlar

Ama araba yok.. 

IMG_20230727_102215.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu gün Clio ile vedalaştık. Şişli Maslak bölgesinde beni çok iyi idare etti. EDC şanzımanından çok onun park sensörünü özleyeceğim :(

AIL4fc_p3gNXYMt-uYCL3gdvZlgYHaDKIS-Ruko3

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...