İçeriğe Yönlendir

2019 Renault Clio 1.5 EDC

Ali Darbaz

Recommended Posts

İlkay Başaran

Sen depoda 3.7 yaktım pompa verisi. 2 saatten fazla izmir içi dur kalk dahil. Ş.içi dur kalkta uzunyol 120 ve üzeri gitmekten daha az yakıyor. İlginç ve şakacı bir motoru var. Ciddi şakacı. Bendeki yazılımla 115 120 hp civarında. Çok sinir bozuyorum moralim iyiyse.

Sen depo= son depo olacak.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
İlkay Başaran yazdı:

Sen depoda 3.7 yaktım pompa verisi. 2 saatten fazla izmir içi dur kalk dahil. Ş.içi dur kalkta uzunyol 120 ve üzeri gitmekten daha az yakıyor. İlginç ve şakacı bir motoru var. Ciddi şakacı. Bendeki yazılımla 115 120 hp civarında. Çok sinir bozuyorum moralim iyiyse.

Sen depo= son depo olacak.

100 sabit hızla 3.8 litre gösterge verisi ile yolculuk bitti. Üstelik klimada otomatik 20 derece ayarlıydı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
İlkay Başaran yazdı:

Şirket aracıyla mı çıktın tatile?

tabiki

IMG_0549.jpeg

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Darbaz yazdı:

tabiki

Şirket ne düşünüyor bu konuda? Kaza olursa

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
İlkay Başaran yazdı:

Şirket ne düşünüyor bu konuda? Kaza olursa

Sana bişey olmamış canın sağolsun diyecek ne diyecekti başka.

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Darbaz yazdı:

Sana bişey olmamış canın sağolsun diyecek ne diyecekti başka.

Valla ben şirket aracı verecem o tatile giderkende kullanacak, sigortadan nasıl çıkış olduğunu anlayamadan başka personel gelir alır arabayı oradan. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

Valla ben şirket aracı verecem o tatile giderkende kullanacak, sigortadan nasıl çıkış olduğunu anlayamadan başka personel gelir alır arabayı oradan. :D

Sıkıntı olmaz. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

şirket maaştan kısıp arabayı tepe tepe kullan diyor bazen. Bazıları maaştan kısmadan diyor. En güzeli :) 

kamuda taşeronun arabasıyla giden var. Depo dolumu taşerona ait

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

şirket maaştan kısıp arabayı tepe tepe kullan diyor bazen. Bazıları maaştan kısmadan diyor. En güzeli :) 

Bize 400 km ücretsiz

400 km üstü ise cüzi bir ücretten fatura edilir 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bende şirket aracı ile ekmek almaya dahi gidilmez artık. Mesai saatleri dışında kaza vs yapacak uğraş dur ve yolcu alması da yasak. Eşi çocuğu hariç

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben eve gelip şirket aracını bırakıyor ve kendi aracımı alıp çocuğumu almaya gidiyorum 3 km ilerdeki okula. Yolumun üstüyse alırım da bana şahsi özel bir işse şirket bunu karşılamak zorunda değil. Etik de değil. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Servet Aydın yazdı:

Bende şirket aracı ile ekmek almaya dahi gidilmez artık. Mesai saatleri dışında kaza vs yapacak uğraş dur ve yolcu alması da yasak. Eşi çocuğu hariç

Abi arabalar Avisden kiralık. Kaza yapınca ikame araç veriyor. tutanak tutup hasar danışmanına veriyoruz.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ali Darbaz yazdı:

Abi arabalar Avisden kiralık. Kaza yapınca ikame araç veriyor. tutanak tutup hasar danışmanına veriyoruz.

Kiralama şirketleri sistemini bilmiyorum. Misal Allah korusun orada maddi hasarlı kazaya karıştın ve araç yürümez hâlde. Avis Marmaris'e araba mı gönderiyor? 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Kiralama şirketleri sistemini bilmiyorum. Misal Allah korusun orada maddi hasarlı kazaya karıştın ve araç yürümez hâlde. Avis Marmaris'e araba mı gönderiyor? 

Abi burdaki Avisden ikame araç alırız. 
araçlar 4 seneliğine kiralık . İster kullan veya kullanma o para verilmiş..

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Fiyat listesindeki tüm clio otomatikler x tronic olmuş. Çift kavramayı iptal mi etti renö

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Fiyat listesindeki tüm clio otomatikler x tronic olmuş. Çift kavramayı iptal mi etti renö

Xtronic severim tadından yenmez

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mert Gülkokan yazdı:

Hacı 1.0 ların hepsi cvt şanzımanlı

1.2 ve 1.3 tce ler edc ile piyasaya sürüldü

hadi yaa. Ben 1.0’ların da edc olduğunu sanıyordum

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben Marmaris'de tatil yapıyorum. Malum herşey çok pahalı felan diyorlardı. Burası İstanbul'dan pahalı değil. Aksine porsiyonlar büyük. Fiyatını dibine kadar hak ediyor. Sahil yolunda bazı yerler pahalı ama onlarda sizin Türk olduğunu bildiklerinde ℅70 indirim yapıyor. Burda en pahalı yer Mc Donald. Orda 120 lira olan big mac 190 liradan satılıyor. 

IMG_20230629_203855.jpg

IMG_20230629_203035.jpg

IMG_20230629_194351.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...