İçeriğe Yönlendir

Düğmeye Basılmış

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Servet Aydın

Liste fiyatını yükseltir üretici. Mis gibi yol açıldı aç gözlü köpekler sayesinde onlara

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Verdiği cezayı, 2-3 adet arabada fazladan yapılan satışta çıkarıyorsa, yani cezayı çıkarması yarım gün sürüyorsa, bir caydırıcılığı yok ki satıcı için.

De ki, ceza sonrası yine olursa satıcı lisansını iptal edeceğim, araç alış-satışı yapamayacaksın, büyük firmalarda biraz çekingenlik oluşturursun, yoksa bir hükmü yok bu haberdeki olayın bence.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Yine uygulanamaz bir kural getirilmiş hayırlı olsun.

Ben şimdi arabama 100 bine turbo taktım, 50 bine müzik sistemi taktım, 150 bine spor süspansiyonlar taktım.

Aracımın sıfır liste fiyatı 850 bin benim aracım yeni 1 yaşında ama ikinci el oda 700 bin lira, ek aksesuarla birlikte 1 milyon istiyorum.

Nolacak ?

• Beğen 2
  • Mutlu 2
  • Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Söz konusu basılan düğme ektedir.

Yine etkisi olmayacak piyasa gerçeklerinden kopuk bir kanun daha.

dugme.png

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
İlkay Başaran yazdı:

Düşük gösterirler satışı. 

Fiyat temsilidir arayın görüşelim :fiuw:

• Beğen 3
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Servet Aydın yazdı:

Liste fiyatını yükseltir üretici. Mis gibi yol açıldı aç gözlü köpekler sayesinde onlara

+1

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Fiyatımız temsilidir....

Bi de sıfırı 800.000 tl mesela

ben de gider 0.9 tl yazarım :S 

Böyle oyalayıcı, milletin aklıyla alay eden düzenlemeler yerine gerçek bir neşter vuracak düzenleme ne zaman gelecek acaba.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Fiyatımız temsilidir....

Bi de sıfırı 800.000 tl mesela

ben de gider 0.9 tl yazarım :S 

Böyle oyalayıcı, milletin aklıyla alay eden düzenlemeler yerine gerçek bir neşter vuracak düzenleme ne zaman gelecek acaba.

avrupadan 5 yaşa kadar araba getirilir, biraz doviz de toplanır ikinci el piyasası da düzelir.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Emin Önal yazdı:

Verdiği cezayı, 2-3 adet arabada fazladan yapılan satışta çıkarıyorsa, yani cezayı çıkarması yarım gün sürüyorsa, bir caydırıcılığı yok ki satıcı için.

De ki, ceza sonrası yine olursa satıcı lisansını iptal edeceğim, araç alış-satışı yapamayacaksın, büyük firmalarda biraz çekingenlik oluşturursun, yoksa bir hükmü yok bu haberdeki olayın bence.

Sağlık sektöründe çalışan bir müvekkilim var (estetikçi), havaalanında reklam için bir görüş istedi. Araştırdığımda o konuda (saç ekimi vs) reklam vermenin yasak olduğu, sene için 6.000 tl gibi cezası olduğunu öğrendim. Yani senede 1 de reklam versen 100 de versen aynı 6000 tl. Reklam yapmayın, cezası var dedim. Cezası ne kadar dedi, rakamı söyledim. Benim bir müşteriden karım 20000 tl, yemişim cezasını dedi:) (olay 5-6 sene evvel oldu)

• Beğen 2
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Yine uygulanamaz bir kural getirilmiş hayırlı olsun.

Ben şimdi arabama 100 bine turbo taktım, 50 bine müzik sistemi taktım, 150 bine spor süspansiyonlar taktım.

Aracımın sıfır liste fiyatı 850 bin benim aracım yeni 1 yaşında ama ikinci el oda 700 bin lira, ek aksesuarla birlikte 1 milyon istiyorum.

Nolacak ?

sonradan takılan aksesuarlar fiyatı değiştirmez, takmayaydın derler, onları söküp ayrı satacaksın, satabilirsen tabii :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Doğan Arşiray yazdı:

avrupadan 5 yaşa kadar araba getirilir, ikinci el piyasası da düzelir.

Doğan abi bu ne zaman gerçekleşecek yaaaa ? Süper olur valla

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Doğan Arşiray yazdı:

avrupadan 5 yaşa kadar araba getirilir, biraz doviz de toplanır ikinci el piyasası da düzelir.

Düzelmesini isteyen kim? 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Son iki ayda  iki adet ikinci el araç alımında galericiler tam fatura kesmedi.İster alın ister almayın havasındalar.Elden para alıp öyle satış verdiler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Talha Bilgi yazdı:

1999 senesinde yapmislardi. (:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Servet Aydın yazdı:

Dur bi, deme öyle deme.

Yorum bağlantısı
Emre Demir

Satış bedeli liste fiyatı altında olur , kalan kısım , başka türlü tahsil edilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Talha Bilgi yazdı:

Bu her yıl temmuz ayında gündem olur. haberleri yapılır ama bir türlü gelmez.. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu her yıl temmuz ayında gündem olur. haberleri yapılır ama bir türlü gelmez.. 

kendi aramizdami? (:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

burayda koyayım, şuan bunu dinlemek acaip hoşuma gidiyor :kutlama:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Osman Ozturk yazdı:

Son iki ayda  iki adet ikinci el araç alımında galericiler tam fatura kesmedi.İster alın ister almayın havasındalar.Elden para alıp öyle satış verdiler.

Onu yapanı yakalayınca hayatını söndürecek hapis cezası olursa başka yapmaya yeltenen olmaz. Al Capone her türlü suçu işledi ama vergiden yakalayıp kodese attılar.

Yorum bağlantısı
Murat Azalma

sarı sitede , paradan 3 sıfır atılmış :)  bize kural denilince , ilk aklımıza gelen o kuralı nasıl aşarız diye düşünmektir.

20230706_123334.jpg.e55fffc8d2ec0e8e3f9dc0e6a2ed0567.jpg

• Beğen 2
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...