İçeriğe Yönlendir

Kaza

Mustafa Çayır

Recommended Posts

Mustafa Çayır

başlık bile bulamadım. biraz kızgınım biraz gergin. biraz iyiyim. biraz değil. herşeyden karıştırdım kendime. 

olay dün 16:30 sıraları oldu. yalova çınarcığa gitmiş ve geri dönüyordum. inegöl de trafik birden durdu. ben de durdum. ancak arkamdaki duramadı. dikiz aynasından bana vuracağını anladım. freni bıraktım. olan oldu işte. 

sabah servise gittim. exper tayini filan olacak işte. herkesi bildiği şeyler. araç henüz bende. vermedim. exper gelince arayın gelirim dedim. çünkü araçla işim var. çünkü bu araçla transfer işi yapıyorum oldukça. ve 8-13 tarihleri arasında araç @Furkan Avcı da olacak. 

konuyu dağıttım biraz. onarım sonrasında değer kaybı davası açıcam. 

yine de ben iyiyim. önemli olan bu. 

çarpan araçta dışardan bakınca çok bişi yok gibi görünse de öyle değil. kaput şişmiş. ön plastik aksamın tamamına yakını kırık ya da çatlak. far ayakları kırıkdı gördüğüm. e tabi bir de benim aracın bagajı düz olduğundan çok buruştu sanırım. neyse işte. durum bu... Allah beterinden korusun. Kimsenin başına vermesin. 

806705458_WhatsAppImage2023-07-07at13_17_22.jpeg.2dd37e07070f09c7ac2b9cf0c338dddc.jpeg1872167969_WhatsAppImage2023-07-07at10_23_50.jpeg.40dbd329c2bb50fdb028d928447d9d82.jpeg

• Beğen 4
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 9
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Mustafa geçmiş olsun. Sen daha freni bırakmadan çarpsa hasar az olurdu sende. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun. Vuran audi sanırım. Böyle durumlarda hemen 4'lü açıyorum ve önümdeki ile mesafe bırakıyorum. Olur ya duramayacak, az biraz ileri alıp belki kurtarabiliirm hesabı..

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

Geçmiş olsun. Vuran audi sanırım. Böyle durumlarda hemen 4'lü açıyorum ve önümdeki ile mesafe bırakıyorum. Olur ya duramayacak, az biraz ileri alıp belki kurtarabiliirm hesabı..

Onu ben de yapıyorum da. Burda onu yapacak mesafe ve zaman söz konusu değildi. 
Vuran araç a6. 

tarihinde Mustafa Çayır tarafından düzenlendi
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçmiş olsun, van tipi araçlara fazla yaklaşan arkadaki öndeki trafiği göremez gelir sinek gibi yapışır

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mustafa geçmiş olsun. 

Trafikte dikkat ettiğim şeylerin başında gelir. 
Yüksek araçların arkasından gitmem. 
Öndeki hareketleri de görebilmek gerekiyor.  

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Geçmiş olsun.

O kavşak biraz sakat bir bölge.

Audi şoförü İnegöldenmi bilmiyorum lakin İnegölde Audi çok var ve abartısız hepsi sabırsız derhal sol şerit kendilerine kalsın istiyorlar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır
Recep Demirci yazdı:

Geçmiş olsun.

O kavşak biraz sakat bir bölge.

Audi şoförü İnegöldenmi bilmiyorum lakin İnegölde Audi çok var ve abartısız hepsi sabırsız derhal sol şerit kendilerine kalsın istiyorlar.

evet inegölden.

Hayrettin Bahadir yazdı:

Geçmiş olsun, vuran araba ne?

teşekkür ederim. a6

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Geçmiş olsun, türkiyede araç sürmek gerçekten çok zor , dün zincirleme kazadan son anda babamın kendini sağa atması ile kurtulduk , 2 gün oncesi otobanda 90 la orta şeritte giderken sol aynamda jukenin tamponu ile beni sağa dogru ittirdiğini gördüm gaza asıldım yoksa abla yoldan çıkarıcaktı , ablayı zor durdurdum . Abla : ben sana mı çarptım , seni görmedim diyor ( araba kocaman stw mondeo ve beyaz )30 senedir ilk kazam dedi :) . 

şansa araba sürüyoruz , eve sağsalim gelince şükür kazasız bu günüde bitirdik dedim tüm tatil boyunca.

IMG_5778.jpeg

IMG_5779.jpeg

• Beğen 3
  • Şaşkın 3
  • Üzgün 6
Yorum bağlantısı
Yiğit Özdemir

Geçmiş olsun. Bana da yeşil ışığın yanmasıyla harekete başlayan trafikte aşırı hevesli bi genç çarpmıştı kalkış anında. Işıkta durduğumuz vakit duruşunda da hayır yoktu zaten tam kalkis aninda ayagim frenden çekili olmasina ve kaza 20km hizla falan gerçekleşmesine rağmen araç içinde iyi sarsılmıştım

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Allah beterinden korusun, zamlar milletin feleğini şaşırttı. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...