İçeriğe Yönlendir

Kaza

Mustafa Çayır

Recommended Posts

Ali Darbaz

Ben size bişey anlatacam da şimilik bende kalsın. Çok az kişiye  anlattım forumdanda biri var.  Ama zamanı gelice uzun uzuna yazacam anlatcam. Şimdlik bende kalsın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Mal bi şekilde yerine geliyor. Cana birşey olmasın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sezgin Yılmaz yazdı:

Geçmiş olsun, türkiyede araç sürmek gerçekten çok zor , dün zincirleme kazadan son anda babamın kendini sağa atması ile kurtulduk , 2 gün oncesi otobanda 90 la orta şeritte giderken sol aynamda jukenin tamponu ile beni sağa dogru ittirdiğini gördüm gaza asıldım yoksa abla yoldan çıkarıcaktı , ablayı zor durdurdum . Abla : ben sana mı çarptım , seni görmedim diyor ( araba kocaman stw mondeo ve beyaz )30 senedir ilk kazam dedi :) . 

şansa araba sürüyoruz , eve sağsalim gelince şükür kazasız bu günüde bitirdik dedim tüm tatil boyunca.

IMG_5778.jpeg

IMG_5779.jpeg

Ufak bişey olsan spin atardın.. Ondan sonrası zincirleme gelirdi. Geçmiş olsun sezgin. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Herkese geçmiş olsun. Allah cümlemizi kazalardan korusun ceza yemek serbest 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Geçmiş olsun, cana gelmesin.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Çok geçmiş olsun. Hasarın büyük görünüyor olması bagajın arka tarafının boş olması. Üzülmeyin desem de, sinek küçük ama mide bulandırıyor.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Geçmiş olsun, vurduğunda bayağı hızlıymış sanki.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Sezgin Yılmaz yazdı:

Abla : ben sana mı çarptım , seni görmedim diyor ( araba kocaman stw mondeo ve beyaz )30 senedir ilk kazam dedi :) . 

ehliyeti 30 sene önce almış, ama o gün ilk defa yola çıkmış olmalı. moron...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim. serviste dosya açıldı. akabinde exper geldi. aracı perşembe günü bırakıcam. parçaları sipariş ettiler. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Sezgin Yılmaz yazdı:

Geçmiş olsun, türkiyede araç sürmek gerçekten çok zor , dün zincirleme kazadan son anda babamın kendini sağa atması ile kurtulduk , 2 gün oncesi otobanda 90 la orta şeritte giderken sol aynamda jukenin tamponu ile beni sağa dogru ittirdiğini gördüm gaza asıldım yoksa abla yoldan çıkarıcaktı , ablayı zor durdurdum . Abla : ben sana mı çarptım , seni görmedim diyor ( araba kocaman stw mondeo ve beyaz )30 senedir ilk kazam dedi :) . 

şansa araba sürüyoruz , eve sağsalim gelince şükür kazasız bu günüde bitirdik dedim tüm tatil boyunca.

IMG_5778.jpeg

IMG_5779.jpeg

Geçmiş olsun

• Beğen 1
  • Beğenme 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Sezgin Yılmaz yazdı:

Çok geçmiş olsun, bence önüne değil elindekine bakıyordu görmedi seni :angry: neyseki Mondi araç, ağır ve yolu bırakmayan araba, ufak olsa iş değişirdi, gaza yüklenmekle en doğru harekti yapmısşınız,  hep dediğim gibi, altındaki araba güçlü olacak, çoğu şeyden bu sayede kaçabiliyorsun çünki.... spine dönse bile tam gaz verdiğinde direksiyonu doğru açıda tutarsan önden çekiş araç sürükler arkayı çeker alır, önden çekisin bir avantajıda bu, tırda öyledir mesela, baktın dorse yana kaymaya başladı, gaza asılırsın kafa çeker alır dorseyi gibi düşün...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

Geçmiş olsun çözülmeyecek şeyler değil cana bişey gelmesin

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Geçmiş olsun Mustafa'cığım. Allah beterinden korusun.

Vitonun maaşallahı var, yaklaşık 1250 km kullandım gidişi de konforu da otomobilden farklı değil. Birde 190 BG bastın mı kurtarıyor.

2 aile 4 yetişkin + 2 çocuk + valizler vs çok rahat bir yolculuk oldu.

Hasar bagaj kapağında, altı plastik vs, gördüğüm kadarıyla tampon barlarında pek sıkıntı yok. Bu da nazarlığı olsun canın sağolsun.

Allah nice hayırlı kazançlar versin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...