İçeriğe Yönlendir

Çakma Otosan Filtreler

Mustafa Kaplan20

Recommended Posts

Köksal Yılmaz
Doğan Arşiray yazdı:

elimde 1.3mj hava filtreleri var lazim olan mesaj atsin bu arada. 

Benim astra 1.3 mj ama astra ile fiat grubunun tipi farklı, sendeki hangisi acaba?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Köksal Yılmaz yazdı:

Benim astra 1.3 mj ama astra ile fiat grubunun tipi farklı, sendeki hangisi acaba?

Onlarda cuklu cuksuz geyiği vardi sanayide :P

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Kaplan20
Mustafa Yanar yazdı:

Mağaza adını yazarsanız daha iyi olur.

Serpa Ford isimli Kayseri'deki bir satıcı. Belki de onlar da durumun farkında olmayabilir, günahlarını almak istemem ama gelen filtreler direkt falso. 

Mustafa Yanar yazdı:

Mağaza adını yazarsanız daha iyi olur.

Serpa Ford isimli Kayseri'deki bir satıcı. Belki de onlar da durumun farkında olmayabilir, günahlarını almak istemem ama gelen filtreler direkt falso. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Köksal Yılmaz yazdı:

fiat linea filtresiydi bunlar sanırım.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Erdem Doğan yazdı:

Üreticiye yetkili satici sorarim sonra direkt kendisinden alirim. Sonucta N11 e komisyon veriyor. Disardan daha ucuza satar. Problem N11 sitesinde degil bu arada, saticinin dogru firma olup olmadigi. 

Konya'lı bir satıcı var. Kendi sitesi var, aynı zamanda n11'de de satış yapıyor. Telefon açtım, n11'dekiler daha ucuz, hem de karta taksit yapıyor, sizin kendi sitenizde niye böyle değil dedim. Kem küm etti, bir şey söylemedi. Ben de ürünleri n11 üzerinden aldım. Yani n11 daha ucuzdu. 

Yine bir tanıdık, trendyol üzerinden satış yapıyordu, tabi ki trendyol komisyon alıyordu. Bir üründe trendyol indirim yapmış ama tanıdığa yine aynı parayı verdi. Sonuçta indirimli ürüne almaya gelenler başka şeyler de alacağı için toplamda yine karlı bir iş oluyor. 

Mustafa Kaplan20 yazdı:

Hiç duymadım, fotoğraftan görünen küçük bir yer ve n11 puanı % 88.  Demek ki sorunlu bir firma. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Satış siteleri bazen komisyon almayıp üzerine birde kampanya yapıp ekstra fiyat indirimi yapabiliyorlar. Bir keresinde bizim satışa koyduğumuz cihazları alış fiyatımızdan daha aşağıya satışa çıkardı, parayı hesaba satış fiyatımızdan yatırdı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...