İçeriğe Yönlendir

Gitti Focus Geldi Cee'd

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

Celal Maraşlıoğlu

10 yıllık serüvenin sonuna geldik bu hafta sattık yavru kurdu (focus) ertesi gün Kia cee'd 2014 model dizel otomatik aracı aldık evdekiler çok üzüldü ama yapılacak birşey yoktu otomatiğe geçmek mecburiyeti olunca istemeyerekte olsa sattık çok şükür performans olarak yüzümüzü güldürdü Kia Allah herkesin gönlüne göre versin forumun çok faydasını gördük hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu
Köksal Yılmaz yazdı:

Ceedler kaliteli araba, hayırlı olsun 

Teşekkür ederim şimdilik guzel inşallah sonrasinda üzmez 

Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Celal Bey güle güle kullanın. İnşallah bu arabanızı da çok seversiniz. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu
İbrahim Aslıoğlu yazdı:

Celal Bey güle güle kullanın. İnşallah bu arabanızı da çok seversiniz. 

Teşekkür ederim İbrahim bey sağolun 

Evren Barış Özbek yazdı:

Hayırlı olsun. :nazar:

Teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun inşallah 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Hayırlı olsun , zamanında aynı değişimi bende yapmıştım :)  çok da memnunum bakımı zamanında yaptığınızda kolay kolay arıza çıkarmayan focusdan daha seri hızlı bir araç , iç malzeme kalitesi focusdan daha kaliteli amortisörleri daha yumuşak daha konforlu . Tek dez avantajı hb lerde bagaj küçük :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Tamer Topaç yazdı:

:nazar: Hayırlı olsun. SW mi?

Ben sw nu nu ile değiştirmek istiyorum ama bu devamlı yukarı çıkan araç fiyatları ile cesaret edemiyorum , bugün satsam araç bulana kadar fiyat fırlayacak :)  

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Murat Öngür yazdı:

Ben sw nu nu ile değiştirmek istiyorum ama bu devamlı yukarı çıkan araç fiyatları ile cesaret edemiyorum , bugün satsam araç bulana kadar fiyat fırlayacak :)  

Aman, evdeki pirinç bulgur çay Dimyat vs vs.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Tamer Topaç yazdı:

Aman, evdeki pirinç bulgur çay Dimyat vs vs.

aynen işte ondan korkuyorum , aracım tramersiz kasasız keyfe kadar 2 karış lokal bir de yine keyfe ön tamponu boyattım. 93 binde , kıyamıyorum :) 

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Murat Öngür yazdı:

aynen işte ondan korkuyorum , aracım tramersiz kasasız keyfe kadar 2 karış lokal bir de yine keyfe ön tamponu boyattım. 93 binde , kıyamıyorum :) 

Bakım yaptırıp devam. Emme manifoldu temizletebilir ve EGR iptali (mekanik ve yazılımsal) yaptırabilirsin. Tekrar aşık edecektir.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Tamer Topaç yazdı:

Bakım yaptırıp devam. Emme manifoldu temizletebilir ve EGR iptali (mekanik ve yazılımsal) yaptırabilirsin. Tekrar aşık edecektir.

o zamanda duman atıyor araç , sevmiyorum zaten genellikle çocuklar oluyor yanımda süratli gidemiyorum ki :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...