İçeriğe Yönlendir

Gitti Focus Geldi Cee'd

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

Hayırlı olsun. Sağlıklı günlerde, güle güle kullanın. :nazar: 

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Murat Öngür yazdı:

o zamanda duman atıyor araç , sevmiyorum zaten genellikle çocuklar oluyor yanımda süratli gidemiyorum ki :) 

EGR iptalinde duman atmaz.

Ayrıca, emme manifoldu temizliği CRDİ motorda çok önemli. Mekanik olarak sökülüp temizleniyor.

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu
Alptuğ Özcan yazdı:

Hayırlı olsun yeni aracınız:nazar:

Özel değilse Focus kaça gitti?

Focus 690 bine gitti 131000 km değişen sadece ön tampon boya yoktu 2011 styel plus

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu
Tamer Topaç yazdı:

:nazar: Hayırlı olsun. SW mi?

Teşekkür ederim hb kasa 

Murat Öngür yazdı:

Ben sw nu nu ile değiştirmek istiyorum ama bu devamlı yukarı çıkan araç fiyatları ile cesaret edemiyorum , bugün satsam araç bulana kadar fiyat fırlayacak :)  

Noterde satıp alacağım aracı aldım diyelim kısmet piyasa çok fena malesef

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Focus 690 bine gitti 131000 km değişen sadece ön tampon boya yoktu 2011 styel plus

Hayırlı olsun tekrar.

İlana kaçtan girmiştiniz

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu
Alptuğ Özcan yazdı:

Hayırlı olsun tekrar.

İlana kaçtan girmiştiniz

695

İşin acikcasini söylemek gerekirse araçlarımız gerekli ilgiyi görmüyor arabam tertemiz olmasına rağmen arayıp soran çok olmadı yakın bir arkadaşımın tanıdığı aldı yoksa su piyasa ortamında bu fiyata satılması çok zor

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Celal Maraşlıoğlu yazdı:

695

İşin acikcasini söylemek gerekirse araçlarımız gerekli ilgiyi görmüyor arabam tertemiz olmasına rağmen arayıp soran çok olmadı yakın bir arkadaşımın tanıdığı aldı yoksa su piyasa ortamında bu fiyata satılması çok zor

İyiymiş yazdığınız fiyattan çok düşmeden satılmış.

Dediğiniz gibi piyasa durgun bu ara.

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

🧿 diyelim 1800 rakimda bulunan Kızıldağ yaylasina çok rahat bir şekilde çıktı ömrümü tuketiyordu focus yokuş konusunda 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Celal Maraşlıoğlu

Merhaba arkadaşlar 10 yıllık focus 3 deneyimi sonrasında 2014 model Kia cee'd concept plus aldım şimdilik artı ve eksilerini kesfediyorum karşılaştırmasını bu başlık altında yazacağım ilerleyen günlerde IMG_20230726_122334.jpg.d9f24fe8a082ec15f93eaa7c1eea5665.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız güle güle kullanın  :nazar:  bu modeli kullanmadım direksiyon hissiyatı virajı nasıl focus'a göre bende merak ediyorum 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

O zaman biz de şimdilik sadece hayırlı olsun diyelim ve gelişmeleri bekleyelim :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu
Bahadır Taşpolat yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız güle güle kullanın  :nazar:  bu modeli kullanmadım direksiyon hissiyatı virajı nasıl focus'a göre bende merak ediyorum 

Hepinize teşekkür ederim direksiyon hissiyatı güzel 3 seçenek var direksiyonda comfort normal ve sport yol tutuşu focustan zayıf ama araba kemikli ve motor performansı focustan kat be kat iyi dizel olmasının vermiş olduğu durumda var mutlaka ama bastın mi gaza banamisin demiyor

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Müdürüm hayırlı olsun.. konuları birleştirdim.. 

Ellerin dert görmesin emmi sende olmasan halimiz harap 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hayırlı uğurlu olsun. Ceed güzel araba. Eskiden çok isterdim. Şimdi yüksek oturuma alıştım başka sevdalar peşindeyim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

hayırlı olsun focus tan daha çok seveceğiniz garantisini verebilirim..

aracınız 128 beygirlik tam otomatik tabir edilen versiyon..

ben 2,5 senedir SW kasa 136 beygir DCT versiyonunu kullanıyorum.

bundan önce de 2 sene aynı motor kombinasyonuna sahip cerato kullandım...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...