İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Sorunu

Osman Ünal2

Recommended Posts

Osman Ünal2

Merhaba, aracım ve diğer sigorta işlemlerimle alakalı sürekli "Sigortam.net" kullanıyordum. Kasko ve Trafik Sigortası için teklif almak istediğimde "Kasko" için teklif alıp sigortalamasını yaptırdım ancak Zorunlu Trafik Sigortası için teklif veremediler aradan birkaç gün geçti yine aradım ve bu sefer başka kişilere de sordum teklif oluşturamadık yanıtını aldım. Daha sonra bende denedim ve bir sitede "Ruhsat Bilgileri Hatalı" mesajını gördüm. Ruhsat sahibinin soyadı değişmişti ancak bunun üstünden 2-3 sene vakit geçti ve daha öncesinde böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Şimdi ki durumda noterden illa ruhsat yenilemesi mi yapmam gerekiyor yoksa başka bir çözümü olabilir mi ? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Osman Ünal2 yazdı:

Merhaba, aracım ve diğer sigorta işlemlerimle alakalı sürekli "Sigortam.net" kullanıyordum. Kasko ve Trafik Sigortası için teklif almak istediğimde "Kasko" için teklif alıp sigortalamasını yaptırdım ancak Zorunlu Trafik Sigortası için teklif veremediler aradan birkaç gün geçti yine aradım ve bu sefer başka kişilere de sordum teklif oluşturamadık yanıtını aldım. Daha sonra bende denedim ve bir sitede "Ruhsat Bilgileri Hatalı" mesajını gördüm. Ruhsat sahibinin soyadı değişmişti ancak bunun üstünden 2-3 sene vakit geçti ve daha öncesinde böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Şimdi ki durumda noterden illa ruhsat yenilemesi mi yapmam gerekiyor yoksa başka bir çözümü olabilir mi ? 

Önce sorunu biz bi görmeliyiz, 

Soruna göre, çözüm bulabilirim. bana ulaşırsan yardımcı olurum.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Sorun ruhsatta ise noter çözer ama genel olarak firmalarda teklif vermeme problemi var. Eskiden birbirine yakin teklifli 10 farklı secenek bile sunulurken şimdi 1-2 ye indi. O da bugün veriyor yarın cayiyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu sorunun esas sebebi farklı imiş. 

Bahsedilen sorun, çok ciddi bir sorun değil. Yapabilecek olan bir şirketin buna takılması da normal.. 

Çözüyoruz. 

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...