İçeriğe Yönlendir

İlk Motorum : Suzuki V-Strom 250

Emin Önal

Recommended Posts

Murat Sahın

Hayırlı olsun, tekeriniz düz bassın.

Mehmet Ozyurek yazdı:

Hayırlı olsun.  
Satarken haberimiz olsun. 
Çocuklar ehliyet alırken ben de motor ehliyeti alacağım. 

Alma, sonra tutamayız seni :D 

İlkay Başaran yazdı:

Hayırlı olsun çok güzel seçim. Artık yeni bir üzüntü kaynağınız oldu hayırlı olsun. (Hava bozuk olunca motpra binememenin üzüntüsü)

İnazumadaki blok vardı bunda sanırım. Ş.arası daha yüksek tüketiyor. 

Motorun zevki de zaten köy yollarında çıkıyor ve bunun yüksek karter yapısı bozuk yollara girelim hadi diyor sürekli. Ben 2 kere oturttum benimkini arazide karnının üzerine.

Eksoz 200'lerde olduğu gibi altta ortada mı abi?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Murat Sahın yazdı:

Hayırlı olsun, tekeriniz düz bassın.

Alma, sonra tutamayız seni :D 

Eksoz 200'lerde olduğu gibi altta ortada mı abi?

Yok. Katalizör altta eksoz sağ dışarda.

Katalizör önde orta susturucu altta son susturucu sağ dışarda. Son kararım :crazy:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Başböyük

Hayırlı uğurlu olsun, güzel seçim, çift silindir makine iyidir, biraz daha güçlü olabilirdi tabi ki. Bende uzun araştırmalar sonucu sıfır km KTM250 ADVENTURE da karar kılıp aldım. Ekipman ve eğitim önemli, kazasız belasız kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Zehiri aldın çekil kenara yenisi gelsin🧿

Buralar hep dutluktu, herkesi motörcü yapacuuukkkk. 😎

Kazasız belasız kullan abim, yengenin motoru sevmesi senin için avantaj kıymetini bil. 😉

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
İlkay Başaran yazdı:

Motosiklet antidepresan ilacı gibi makinadır.

İlaç versene

Ahmet Kiriş yazdı:

Kazasız belasız kullan abim, yengenin motoru sevmesi senin için avantaj kıymetini bil. 😉

Yenge olmayan naapsın

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
(düzenlendi)
Önder Başböyük yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun, güzel seçim, çift silindir makine iyidir, biraz daha güçlü olabilirdi tabi ki. Bende uzun araştırmalar sonucu sıfır km KTM250 ADVENTURE da karar kılıp aldım. Ekipman ve eğitim önemli, kazasız belasız kullanın.

Teşekkürler. Size de hayırlı olsun. V-Strom dan daha düşük bütçe ile sizin motorun sıfırından alma benimde B planımdı. Sürmedim ama ikisinide bilenlerin hepsi Suzuki dedi. Hem silindir muhabbeti hem de artçı için. KTM için bahsedilen sertliği sürerek denemek istiyorum, merak ediyorum. 

Ahmet Kiriş yazdı:

Aslında ilk zehiri veren @Lokman Ceritlioğlu abimdir. Beylikdüzü’nde komşu iken aldığı her motoru sürdürmüştür bana, en az 5 sene önce falan başladı. Gerçi onunkiler yaşlı işi scooter dı😂 Sürekli al al al, aldım İşte ☺️

Hanımın desteği tabiki önemli, farkındayım, sağolsun,  biliyorsun anlattım sana artık her pazara bi gezi planımız var😛

6B547223-0341-4816-8F72-52F2FEAC131C.jpeg.384e4d23b8e41cff173ce110ff7fed7b.jpeg

tarihinde Emin Önal tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

len geçen bizim orada kesiciye soktuğum motor mu bu 

bi akşam gel de tur atayım 

Allah kaza bela vermesin kardeşime

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Güzel günlerde keyifle kullanın. Yıllarca DL650 kullanan birisi olarak döylüyorum V-Strom bambaşka bir makine.

Ama mutlaka eğitim alın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Adam bir h4 ampül linki attı, verdim siparişi AliExpress ten, mercek geldi 😂

@Servet Aydın

481B4FF1-AC55-4D00-AEC1-D26BEA1B636F.jpeg.e7f8ff39ec6c67ffdeadb257ceb040ae.jpeg

dün montajını yaptım, hiç bana göre değil çizgiyi düzleştiremedim tam olarak ama aydınlatması canavar. 

B6F82A3B-7B1A-4E8A-A7C8-1113CF78992B.jpeg.70a910400cce38c32c44c5aa5c20bec5.jpeg3926BB7C-EDBD-44A7-B41E-F7FE1FAE5CFD.jpeg.2435a439d69310bbc07fb499c9d0d196.jpeg

park ampulünü de led yaptım 

10F1C8A9-FCD5-4D01-B849-5B28B563696B.jpeg.191d38438a7281d891b1548706ef69d0.jpeg82619B56-0397-4956-A2D9-CC14428EE0B5.jpeg.111400fef3e042bd94c8f9cb3083beb5.jpeg

Bu da before 

E6CB9AFB-859F-4220-BF59-E92B2BAE4ED7.jpeg.ffa72934b1f7dfd9d9b9f17181161a77.jpeg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Güccük gardaşım hayırlı olsun güle güle kullan. Hiç Goldwing kullanmamış hatta hiç motoru olmamış biri olarak yazıyorum motor başka dünyaymış öyle diyorlar... Sukutırlar için yaşlı işi demen hevesimi kırdı bunu da yazayım ayrıca.. 😂

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Serkan Toker yazdı:

Sukutırlar için yaşlı işi demen 

Güccük abim sen hariç :P

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Servet Aydın yazdı:

İlaç versene

Yenge olmayan naapsın

Bunu ocakbaşına taşımak lazım, mevzu derin. 🍻

@Emin ÖnalKonuya kedi geldi @Cem Işık, yok öyle binerim, yok böyle sürerim. 😁

Al artık bir motör avukat.😃

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Ahmet Kiriş yazdı:

Bunu ocakbaşına taşımak lazım, mevzu derin. 🍻

@Emin ÖnalKonuya kedi geldi @Cem Işık, yok öyle binerim, yok böyle sürerim. 😁

Al artık bir motör avukat.😃

Kızımın inadını kırabilsem beklermiyim hiç abi? Hanımı razı ettim ( belki ölür de kurtulurum diye düşünmüş olabilir), kızı aşamıyorum. Ama mötor çok güzel bayıldım.. maşallah

QJ nin 850 cc bi motorunu kestirdim gözüme.. onunla başlayacağım

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Cem Işık yazdı:

Kızımın inadını kırabilsem beklermiyim hiç abi? Hanımı razı ettim ( belki ölür de kurtulurum diye düşünmüş olabilir), kızı aşamıyorum. Ama mötor çok güzel bayıldım.. maşallah

Gizli al, bir otoparkta tut. 😎😎😎

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Ahmet Kiriş yazdı:

Gizli al, bir otoparkta tut. 😎😎😎

Tecrübe konuştu :) 

ancak şöyle bir sorunum var ki, hafta içi 2 gün yaklaşık kızı okula bırakıp akşam alıyorum, kalan günler köpeği evden köpek oteline bırakıp alıyorum. Köpeği çantaya koyabilirim de kızı nereye koyacağım? 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Cem Işık yazdı:

Tecrübe konuştu :) 

ancak şöyle bir sorunum var ki, hafta içi 2 gün yaklaşık kızı okula bırakıp akşam alıyorum, kalan günler köpeği evden köpek oteline bırakıp alıyorum. Köpeği çantaya koyabilirim de kızı nereye koyacağım? 

Allah sana vereceği derdi vermiş 😂😂😂

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Cem Işık yazdı:

bir yaştan sonra pek ses etmiyorlar. Mesela benim bebeler bir kaç ilanı favoriye eklemişler. Ne iş diye sordum öylesine kalsın aklımızın bir köşesinde falan diye geçiştirdiler. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...