İçeriğe Yönlendir

e60 5.20i Benzinli Otomatik Nasıldır ?

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Selim Bilgin

Makyajsız e39 5.20 ile Ankara’dan İstanbul’a gitmiştim. Hayatımın en uzun yolculuğuydu. Konfor ve motor sesi harika ama gitmiyor kesinlikle. 170lik motor biraz daha iyi olsa da tatmin etmez ve çok yakar bence. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ebrar Tüfek yazdı:

bi yorumla soğudum arabadan, vay be böyle tahmin etmiyordum, aslında youtube dan hızlanma videoları izlediğimde yeterli gibi duruyordu. 

Denemeden bilmediğim arabayı kolay kolay alman, sadece mk4 mondeoyu denemeden aldım onuda bir arkadaşa denettirdim.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Selim Bilgin yazdı:

Makyajsız e39 5.20 ile Ankara’dan İstanbul’a gitmiştim. Hayatımın en uzun yolculuğuydu. Konfor ve motor sesi harika ama gitmiyor kesinlikle. 170lik motor biraz daha iyi olsa da tatmin etmez ve çok yakar bence. 

Yok valla öyleyse almam, bagaj çakılı dolu 4 kişi 5 kişi uzun yol yapıyorum sürekli, bu araba beni deli eder yolda 

Metin Uzunoğlu yazdı:

Denemeden bilmediğim arabayı kolay kolay alman, sadece mk4 mondeoyu denemeden aldım onuda bir arkadaşa denettirdim.

Ben alıyorum abi, o anda hoşuma gitmesi yeterli, arabaya bakınca içime sindiyse alıyorum, 7 senedir ehliyet var 16. Arabamı haftaya satacağım işte, sürekli değişiyorum ben. 

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Kasa olarak çok beğendiğim bir araba, ne zaman önümden geçse iç geçiririm. Bir zamanlar çok niyetlendim satın alma şansı yakalayamadım. 

Bence al geç beğenmezsen satarsın.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ebrar Tüfek yazdı:

bi yorumla soğudum arabadan, vay be böyle tahmin etmiyordum, aslında youtube dan hızlanma videoları izlediğimde yeterli gibi duruyordu. 

atmosferik her motor, video zamanı dip gaz ile gider, sonuç ta iyi olur, gündelikte o devir ve ses çekilmez normaldir, segmentinde 2.0 tfsi yazıyorum reçetene, teknik olarak.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

segmentinde 2.0 tfsi yazıyorum reçetene, teknik olarak.

Düğün hediyesi olarak da bir koli yağ verirsin artık. 😄

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

Düğün hediyesi olarak da bir koli yağ verirsin artık. 😄

su borusu patlatmasından iyidir

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

Eski Bmw gerçekten heyecanlı. Yani hangi arızayı çıkaracak diye beklemekten bahsediyorum. Kim 500 bin ister gibi. Turuncu yanıyor. Cevabı bekliyoruz :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Eski Bmw gerçekten heyecanlı. Yani hangi arızayı çıkaracak diye beklemekten bahsediyorum. Kim 500 bin ister gibi. Turuncu yanıyor. Cevabı bekliyoruz :) 

eski zaman olur ki udm ye laf eden taş olurdu hey gidi, tfsi ya da yağ uyarısı geldi ya , otomotiv gelişiiyor sevindirici

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

eski zaman olur ki udm ye laf eden taş olurdu hey gidi, tfsi ya da yağ uyarısı geldi ya , otomotiv gelişiiyor sevindirici

Tam 0w8’e geçecektik elektrikliler türedi iyi mi

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

Biz VAG’cıyız zaten benim için hava hoş ama ustam Audi dediğin dizel olur diyor. 😄

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Biz ülke olarak 10w40’tan 5w30’a anca geçtik. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bişi olmaz prizde akım olmayınca retroya dönerler

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

atmosferik her motor, video zamanı dip gaz ile gider, sonuç ta iyi olur, gündelikte o devir ve ses çekilmez normaldir, segmentinde 2.0 tfsi yazıyorum reçetene, teknik olarak.

a4 b7 2.0 tfsi 200 lük bakıyorum ama tek şikayet yağ eksiltmesi, alınabilir çok beğeniyorum, yağ eksiltmek bişe değil benim tüplü clio bagajda bidonla geziyorum uzun yol yüksek devir yağ eksiltiyor

Çağlar Bayur yazdı:

benzinlikte durur yağ koyarım ama anne baba arabada yolda giderken boru patlatması araba yaktırır 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Tasarımcılar e60 ı çok beğenir çağının ötesinde derler. 

Ebrar clioya devam. Bisiklet al tatile git. Vs..

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mehmet Göktürk yazdı:

hocam yetmiyor, düğün arifesi arabaya sığmadık, tatile gelirken arka koltukları sökmek zorunda kaldım iki kişi 4 bavul 1 buzdolabı 2 sırt çantası. 208 1.2 turboyu sırf bu yüzden üzülerek eledim, sığmıyoruz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Ebrar Tüfek yazdı:

hocam yetmiyor, düğün arifesi arabaya sığmadık, tatile gelirken arka koltukları sökmek zorunda kaldım iki kişi 4 bavul 1 buzdolabı 2 sırt çantası. 208 1.2 turboyu sırf bu yüzden üzülerek eledim, sığmıyoruz. 

şu şekil tatile çıkacaksın

bd2afb109b3e4b593a2ced0e8caa270c.jpg

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Göktürk yazdı:

Sinema elestirmenleri gibin... 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ebrar Tüfek yazdı:

Portbagaj… millet motorla dünya turu yapıyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ebrar Tüfek yazdı:

a4 b7 2.0 tfsi 200 lük bakıyorum ama tek şikayet yağ eksiltmesi, alınabilir çok beğeniyorum, yağ eksiltmek bişe değil benim tüplü clio bagajda bidonla geziyorum uzun yol yüksek devir yağ eksiltiyor

sen al ben sana dm den yağ detayını anlatırım , toplum henüz hazır değil

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Çağlar Bayur yazdı:

sen al ben sana dm den yağ detayını anlatırım , toplum henüz hazır değil

Kitabın hâlâ raflara düşmemiş abi, bekliyoruz 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Erdem Doğan yazdı:

IMG_2380.jpeg

Doğruyu gösteriyoz çok şükür, var mı pişmanlik

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Doğruyu gösteriyoz çok şükür, var mı pişmanlik

Pismanlik var tabi ya, keske daha önce alsaydim 😂

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Erdem Doğan yazdı:

Pismanlik var tabi ya, keske daha önce alsaydim 😂

Onlar hep günlük sakal tıraşı olmamdan. Dinlenmiyor sözümüz 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...