İçeriğe Yönlendir

O Bir Koreli II Kia Sportage 2009 Model Otomatik

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Ümit Türk

Hayırlı olsun. 

Bende bu tarz araçlar bakıyorum. Biraz kullanınca genel durumu hakkında bilgi verebilir misiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Çok tatlı bir araç darısı başıma hala otomobil ile geziyoz suv/jip geri dönemedik :unknw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

112 Hp Abi. EGR iptali sonrası yorumlar çok olumlu. Emme manifoltu temizliği de öneririm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

tek tek alıntı yapamadım arkadaşlar. iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim 

Ümit Türk yazdı:

Hayırlı olsun. 

Bende bu tarz araçlar bakıyorum. Biraz kullanınca genel durumu hakkında bilgi verebilir misiniz. 

genel durum hakkında bilgi için biraz mıncıklamam lazım ilerleyen günlerde biraz toza çamura batırayım detayları paylaşırım. 

Talha Bilgi yazdı:

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Çok tatlı bir araç darısı başıma hala otomobil ile geziyoz suv/jip geri dönemedik :unknw:

amin inşallah tez zamanda sizde istediğiniz araca geri dönersiniz 

Tamer Topaç yazdı:

112 Hp Abi. EGR iptali sonrası yorumlar çok olumlu. Emme manifoltu temizliği de öneririm.

112 hp + çıtır bir yazılım var o zaman benim araçta. :crazy:

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

@Servet Aydın abi daha önceki konularda bir lastik önerin olmuştu. ancak arayıp bulamadım. hem arazi hem de asfalt performansı iyi olan lastiklerinden bahsetmiştin. 

şu anda aracımda petlas lastik var. bir yıl önce 4 lastik sıfır takılmıştı. ön iki lastik 1 ay önce yenilendi ( yaylada biri yayıldığı için iki adet sıfır lastik alındı.) 

ben arazide de kullanabileceğim bir lastik almak istiyorum bunların arazide tat vereceğini düşünmüyorum. 

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu
(düzenlendi)

Hayırlı olsun abi, Güzel günlerde kullan :) Lastik sorunu da gördüm bende kişisel fikrimi yazmak istedim. Grandcherokeede pırelli scorpion kullanıyordum. Asfalt performasından çok memnundum arazide hiç patlama çatlama yapmadı. Şuan amarokta BF AT lastik var daha önce ki navara aracımdada aynısı vardı. 

Arazi lastiği cadde kullanımında beraberinde balans,uğultu ve ıslak zeminde düşük tutuş gibi dezavantajlar getiriyor. Ben şuan stres içinde yağmurları bekliyorum :)Yerinde olsam lastikler yeniyken bir süre devam ederdim.  

tarihinde Burak Kuşçu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

image.png.66d2446435b2d68e0ace3f0f6e84fa17.png

Çok ağır şartlarda hariç, tüm yollarda optimum bir lastik.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hayırlı olsun abi, çok güzel temiz duruyor, buhar makinesi varsa veya eş dostta bulursan deri koltuklar pamuk gibi olur :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

aracı aldığımda araç içerisinde toz kokusu vardı sebebini araştırmaya başlayınca sanki kaynağını buldum 

830757478_WhatsAppImage2023-09-18at11_21.59(1).jpeg.12303268f389b2e27392f66b688471b3.jpeg664426836_WhatsAppImage2023-09-18at11_21_59.jpeg.6c780224cd59a2ea5bd3671083403e33.jpeg

araç içerisindeki tozun kokusunun kaynağını buldum bagaj bölümünün alt kısmında yılların tozu birikmiş

1554239104_WhatsAppImage2023-09-18at11_22.00(1).jpeg.97c4960fe440a2d6596d6aa5805b705c.jpeg2026167578_WhatsAppImage2023-09-18at11_21.59(3).jpeg.d03c1d9306776637c4dfe12905769d2a.jpeg

güzel bir temizlik gerçekleştirdim

896110057_WhatsAppImage2023-09-18at11_22_00.jpeg.ec7e251b8d146952ceb01b1ffaaf52da.jpeg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

arkadaşımda vardı arazi kabiliyeti çok iyi kar altı buz zeminler de çok dolaştık güle güle kullan kardeşim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
(düzenlendi)

Alaşım jantlı stepne, bir Kore geleneği.

tarihinde Tamer Topaç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Burak Kuşçu yazdı:

Hayırlı olsun abi, Güzel günlerde kullan :) Lastik sorunu da gördüm bende kişisel fikrimi yazmak istedim. Grandcherokeede pırelli scorpion kullanıyordum. Asfalt performasından çok memnundum arazide hiç patlama çatlama yapmadı. Şuan amarokta BF AT lastik var daha önce ki navara aracımdada aynısı vardı. 

Arazi lastiği cadde kullanımında beraberinde balans,uğultu ve ıslak zeminde düşük tutuş gibi dezavantajlar getiriyor. Ben şuan stres içinde yağmurları bekliyorum :)Yerinde olsam lastikler yeniyken bir süre devam ederdim.  

Burak teşekkür ederi. daha önce sorentoda AT lastik kullandım ancak dediğin gibi asfalt ve ıslak zeminde çok sıkıntılı idi onun için farklı bir lastik tercih etmek istiyorum. lastikler yeni iken bir müddet daha devam ederim. lastik için bütçe ayırınca değişim yapacağım.

Köksal Yılmaz yazdı:

Hayırlı olsun abi, çok güzel temiz duruyor, buhar makinesi varsa veya eş dostta bulursan deri koltuklar pamuk gibi olur :) 

teşekkürler Köksal. deriler için iyi bir temizlik işine girmem gerekecek. bunun için kullanacağım malzeme, ürün nasıl yapılacağı konusunda biraz araştırma yapıyorum. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullan.🧿

Dallas plaka sevmiim, yeri de yanlış 😁😁😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Kalorifer fanını da sök abi, eminim yılların tozu birikmiştir. Fırsat olursa canlı görmeye gelirim :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...