İçeriğe Yönlendir

Fiat Egea 1.6 E-Torq Boş Paket Alıp Yağmur ve Far Sensörü Takılabilir mi?

Ali Memisoglu

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Alpay Sumer yazdı:

Fordda 2 saatte polen filtresi nerdeydi ya ile geciyor.. Gaz pedalı sökülmesi gerektigini farkedince bi 2.5 saat gecer.. 1  saat degisim.. sonra bel tutulunca kas gevsetici iğne  😂 

lahmacun lokantada yenir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Alpay Sumer yazdı:

Fordda 2 saatte polen filtresi nerdeydi ya ile geciyor.. Gaz pedalı sökülmesi gerektigini farkedince bi 2.5 saat gecer.. 1  saat degisim.. sonra bel tutulunca kas gevsetici iğne  😂 

:biggrin: aslinda pedali sökmeden degistirilebiliyor ama filtreyi biraz bükmek gerekiyor. En büyük sıkıntı oraya vücudu hangi sekle sokarak ulaşlmak gerektigi. Bir de taktiktan sonra geri doğrulmak ve ağrilar:biggrin:

Degistirdikten sonra en ustteki vidayi takmamistim ben

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Daha armut biyer bulamamışlar mı ki. Krank kasnağının arkası gibi mesela

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Daha armut biyer bulamamışlar mı ki. Krank kasnağının arkası gibi mesela

ingilizler pedal sökmüyor mesela

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

ingilizler pedal sökmüyor mesela

Zaten tasarımı onlara göre yapmışlardır....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Uğur Kamil

Boş paketlere eklenmiyor yada birazdaha pahalıya mal oluyor(tam emin değilim) ama orta paketlere kolaylıkla eklene biliyor enson 2-3 bin tl cıvarı bir maliyeti vardı. Sinyal kolu değişiyor, silecek kolu değişimine gerek yoktu.

Benimde yaptırma düşüncem var ama maalesef herkes yapamıyor. 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Süleyman Kaya

ikisi de güzel konfor, standart olsa her araçta keşke.. olmasa sonradan takmakla uğraşmazdım çünkü özellikle yağmur sensörü için cam değişebiliyor biraz sıkıntılı ama biraz zorlayıp üst donanım yada paket almak en güzeli, birde bu ikisi olmasına rağmen ben manuel modda kullanıyordum (yağmur başlayınca yada hava kararınca auto ya alıyordum).. bunlar dışında otomatik kararan ayna, geri görüş kamerası, ptc, ön cam ısıtma rezinstansı, koltuk ısıtma, navigasyonlu multimedya da tercih edilecek şeylerden..

Eren Gökmen yazdı:

:biggrin: aslinda pedali sökmeden degistirilebiliyor ama filtreyi biraz bükmek gerekiyor. En büyük sıkıntı oraya vücudu hangi sekle sokarak ulaşlmak gerektigi. Bir de taktiktan sonra geri doğrulmak ve ağrilar:biggrin:

Degistirdikten sonra en ustteki vidayi takmamistim ben

Kalorifer fanı/motoru sökmüşlüğüm var polen değişimi hiç gözümde büyümü o günden beri :oghk:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...