İçeriğe Yönlendir

Dikiz Aynası Düştü

Aytac Sakal

Recommended Posts

Aytac Sakal
Çağlar Bayur yazdı:

yenen kazıklarla kazanılır tecrübe

İnsan birazda bunların birikiminden ibaret özellikle İş Hayatında...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

primer genel tabir, linkteki mutfak eşyası boyamak için , cama sürülene piyasada sır derler, ayna sırrı gibi

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Aytac Sakal yazdı:

naaptın arkadaş, boya astarı bu, sakın sürme.... :)

bunun gibi birşey o primer...

https://shop.kompozitakademi.com.tr/urun/dinitrol-530-cam-yapistirma-oncesi-primer#:~:text=Poliüretan doğrudan camlı otomotiv cam,işlem olarak tasarlanmış bir astardır.

ille kendim yapayım dersen kitler var, cama dikiz ayna yapıştırma diye arat bir sürü şey göreceksin

https://www.forch.com.tr/kimyasal-urunler/ask-otomobil-camlari-yapistiricilar/otomobil-cam-yapistirma-aksesuarlari/ayna-yapistirma-seti-k135

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)
Ali Cihangiroğlu yazdı:

İşte bilmediğimden sorayım dedim.

Yok daha dokunmam 🙂 istikamet camcı.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Az önce Camcıya gittim.Adam kim yaptıysa dokunmasa daha iyiymiş dedi 🙂.O işte benim diyemedim 🤐.

Siyah silikon ile olur ama tekrar düşebilir dedi.Camı aynaya bağlayan metal parça Loctite yüzünden bayağı kötüydü çıkma parçadan değiştirdi camın yüzeyini temizledi ve siyah silikon ile yapıştırdı 2-3  gün bekle gel aynayı takayım dedi.Siyah silikon dediği sanırım camı arabaya yapıştırdıkları siyah kimyasal madde.Onunla boşluklarıda mümkün olduğu kadar kapattı.Aynayı Pazartesi ben takacağım Çalışıyorum izin alamam nazik olacağım , İnşallah...

20231014_125305.jpg

20231014_125020.jpg

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Bugün aynayı monte ettirdim Usta çok gergin 🙂 sensör soketini takamadı o iş tam benlik hallettim 100 TL aldı gayet uygun.Sağlamda oldu biraz açıklık kaldı aynada biraz alta indi olsun artık çok takmayacağım.

Dükkana gitmek için yaktığımız mazot daha çok tuttu.

20231017_172310.jpg

20231017_172209.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...