İçeriğe Yönlendir

Bembeyaz

Murat Sahın

Recommended Posts

Murat Sahın
(düzenlendi)

Selam, 1 yıllık birlikteliğin ardından (sen bir yıl binemezsin diyenlere inat bekledim :D ) golfü değiştirme zamanı gelmişti. 

Sabah satışını verip öğleden önce yeni araç aldım. Beyaz sedan ve dizel manuel. Bilin bakalım ne aldım :) 

tarihinde Murat Sahın tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
  • Mutlu 4
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Egea (ama içimden c ellyse geçiyor) :D 

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
İlkay Başaran yazdı:

406

Eski araba devrini kapattık abi. 3-5 yaşında arabalara binme kararı aldık. Yoksa 406 yerine mondeo tercih ederim her daim :D Mondeo yerine de passat tercih ederim. 

Köksal Yılmaz yazdı:

Egea (ama içimden c ellyse geçiyor) :D 

Evet egea aldım, c ellyse düşündüm, cam düğmelerinin yeri çok kullanışsız, biraz da aracın viraj direncini çok zayıf buldum, ben onunla kaza yaparım diye düşündüm :D 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
Murat Sahın yazdı:

Evet egea aldım,

Hayırlı uğurlu olsun.

Allah kaza bela göstermesin inşallah.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Murat Sahın yazdı:

Eski araba devrini kapattık abi. 3-5 yaşında arabalara binme kararı aldık. Yoksa 406 yerine mondeo tercih ederim her daim :D Mondeo yerine de passat tercih ederim. 

Evet egea aldım, c ellyse düşündüm, cam düğmelerinin yeri çok kullanışsız, biraz da aracın viraj direncini çok zayıf buldum, ben onunla kaza yaparım diye düşündüm :D 

Dün gece balıkesirden geliyordum. C elysee öyle bir gidiyordu varya aklı olmamadı lazım. Fena giriyor virajlara. Ben 160 km yolu 1 saat 15 dk da geldim baya iyiydi tempom adam yardı gitti. Bir ara kapışsak mı acaba diyr geçti aklımdan hatta yüklendim yok yemedi adam sağlam. Benim diyen araba ile peşinden zor gidilir. 

Muhtemelen mazota da para vermiyordur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Hayırlı olsuun 1.3 mü hangi paket?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Hayırlı olsun bu arada. Egea yakışıklı alet. Diz mesafesi ise efsane.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İlkay Başaran yazdı:

Dün gece balıkesirden geliyordum. C elysee öyle bir gidiyordu varya aklı olmamadı lazım. Fena giriyor virajlara. Ben 160 km yolu 1 saat 15 dk da geldim baya iyiydi tempom adam yardı gitti. Bir ara kapışsak mı acaba diyr geçti aklımdan hatta yüklendim yok yemedi adam sağlam. Benim diyen araba ile peşinden zor gidilir. 

Uyma onlara. Şirket arabası onlar. Araç kiralık, mazot beleş. Canlarının zaten önemi yok, özgüven tam. 

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Hem geçmiş olsun(Golf'ün gidişi uzun sürdüğü için)

Hem hayırlı olsun. İnşallah donanımlıdır

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hayırlı olsun, Senin araç konuları aşağıdaki videonun girişi gibi oluyor. 

Hayırlı olsun, güle güle kullan, hayırlı satışlar. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
İlkay Başaran yazdı:

1100 cc bmwye binmiş adamım iki tekerlisinden, 200'le viraja yatmak çok güzel ama fark etmeden ıslak zemine geçersen akıbeti biliyorsun. Bende iraja girerim elysee ile, ama olaki bir şey olur manevra yapmak gerekir, sağdaki ilk çukurda neticelenir. Geyik testi boşa yapılmıyor :) 

Mert Çelik yazdı:

hayırlı olsun hala dizel araç alınıp satılması garip geliyor bana

Yakıt hesabı yapınca golfün lpg+benzin yakıtına denk düşüyor ama bunun turbosu var :) Ben şaşırmıyorum. 17,50'den lpg alıp 10 litre yakıyordum, üzerine bir de benzin. Şirkette yöneticiye tahsis egeanın yakıtı 4,8 litre, güzergahı benim golfün güzergahına denk. 

Alptuğ Özcan yazdı:

Hem geçmiş olsun(Golf'ün gidişi uzun sürdüğü için)

Hem hayırlı olsun. İnşallah donanımlıdır

Easy paket. Almadın golfü :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Murat Sahın yazdı:

1100 cc bmwye binmiş adamım iki tekerlisinden, 200'le viraja yatmak çok güzel ama fark etmeden ıslak zemine geçersen akıbeti biliyorsun. Bende iraja girerim elysee ile, ama olaki bir şey olur manevra yapmak gerekir, sağdaki ilk çukurda neticelenir. Geyik testi boşa yapılmıyor :) 

Gs 1100 ile 200 le viraj mı yapıyordun ya da o hızlara mı çıkıyordun. Ruhuna aykırı aletin. İyi ki bırakmışsın. (gs demiştin daha önce öyle hatırlıyorum.)

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
İlkay Başaran yazdı:

Gs 1100 ile 200 le viraj mı yapıyordun ya da o hızlara mı çıkıyordun. Ruhuna aykırı aletin. İyi ki bırakmışsın. (gs demiştin daha önce öyle hatırlıyorum.)

R1100RT abi

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Murat Sahın yazdı:

R1100RT abi

Ben 240 la girerdim :crazy:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Beyaz araba mı olurmuş? Araba dediğin kırmızı olacak :f1:

Dillere destan olacak :crazy:

• Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Hayırlı olsun.

Şirket araçları 1.6 Egea. Fena gidiyorlar.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tamer Topaç yazdı:

Beyaz araba mı olurmuş? Araba dediğin kırmızı olacak :f1:

Dillere destan olacak :crazy:

Buyrun :spiteful:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Hayırlı olsun. Bir ara kiralık olarak kullanmıştım bunu. Köpek gibi gidiyor. Maşallahı vardı.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Murat 1.3 mü 1.6 mı? 1.6 ise 120 lik mi 130 luk mu?

Yorum bağlantısı
Murat Azalma

Hayırlı olsun. kazasız belasız güzel günlerde kullanın :nazar:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...