İçeriğe Yönlendir

Kredi Kartımdan Harcama Yapılmış

Ahmet Çalışkan

Recommended Posts

Erdem Doğan
Mahmut Yıldız yazdı:

Yapı kredi, bütün ödemelerim talimatta. İki kredi kartım da online alış verişe kapalı. Emmiye bile sanal kart gönderiyorum. Limitini tam söylediği kadar yapıyorum. Ne olur olmaz, gider mercedese kasko falan keser, sonra evin yolunu bulamayız. :D

Garanti niye gıcıklık yapıyor ki. O zaman talimati iptal olsun. Sonra tekrar talimat verince yine online alış verişe aç diyor mu? Bu arada limit de yüksekmiş, kötü niyetli kişiler okumaz inşallah. 

Onu da denedim, online isleme kendi aciyor. Limit yuksek dediysem cok degil 300 bin kadar 🤪 kötü niyetli kisiler, beni bulun. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mahmut Yıldız yazdı:

Yapı kredi, bütün ödemelerim talimatta. İki kredi kartım da online alış verişe kapalı. Emmiye bile sanal kart gönderiyorum. Limitini tam söylediği kadar yapıyorum. Ne olur olmaz, gider mercedese kasko falan keser, sonra evin yolunu bulamayız. :D

En sevdiğim müşteri tipi.. Sıfır risk, sıfır sorumluluk :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

nfc olayında sadece telefona izin verip kartın kendisinin kullanımında temassızı kapatabiliyormuyuz acaba?

Kartı kapatabiliyormusun bilmiyorum abi ama benimkinin zaten temazsızı bozuk :)

Kullandığım tüm bankaların nfc ayarlarını yaptım hangi uygulamayı açarsam o an ondan para çekiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

En sevdiğim müşteri tipi.. Sıfır risk, sıfır sorumluluk :)

lem ben kart mart bilgisi yollamıyom? poliçeri nasıl ödüyorum küğ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

Senin hesaplarda otomatik ödeme talimatı var.. 

Poliçeyi yapınca anında geliyor para bana.. 

• Mutlu 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

oto öpücük sistemin açıktır ki öyleymiş :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Senin hesaplarda otomatik ödeme talimatı var.. 

Poliçeyi yapınca anında geliyor para bana.. 

klimam bile bu kdar akıılı değil manuel lem

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
Çağlar Bayur yazdı:

bunlara anlam veremiyorum alan belli pos belli firma belli, 30-50 savcı ile bunları içeri alması ne kadar zor olabilir ki

Sanırım yurt dışı kökenli çalışıyorlar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

suç ve ceza işlemleri için bu bir engel değil , pos cihazı elektronikçiden alınıp işleme konmuyor illa arada bir türk bankası olacak, kayıtlı şahıs olacak

vesile ile çok ilgili değil ama , insta da komik eğik bükük suratlı vidyo çekenler 100 milyonu çarpıp kaçmış... kimden neye nasıl o paraları toplayabilmişler hayret verici , ben çevremden 30 kişiyi aradım, çarpabilmeyi bırak borç istediler ne bileyim :rofl: çevremi gözden geçirmem lazım 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
Çağlar Bayur yazdı:

insta da komik eğik bükük suratlı vidyo çekenler 100 milyonu çarpıp kaçmış... kimden neye nasıl o paraları toplayabilmişler hayret verici

Aslında bu şekilde dolandırılanların bilinç altında dolandırıcılık vardır mutlaka. Çalışmadan yorulmadan parasını doğal olmayacak kadar çok katlamak isteyenlerin hazin sonu.

Aslında hep görüyoruz zaten bu tür olayları. Banker K**li iki kere yaptı bu işi. Sanal çiftliği falan hatırlarsınız.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fikret Özsoy yazdı:

Banker K**li iki kere yaptı bu işi.

k..li yi bile dolandıran ile çay içmiştim, ufaktık tabii o zamanlar

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...