İçeriğe Yönlendir

Sağ Arka Park ve Gündüz Led Lamba Sorunu

Ali ÖZCAN
Çözüme git Mehmet Ozyurek tarafından,

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Ali ÖZCAN yazdı:

Şimdi göreve geldim Mehmet ağabey, yarın dediğin gibi bağlayıp bi deneyim, şimdi, siz GEM modülü,sigorta tablosunda arıza yok kesin diyorsunuz.

Gem modülü dedikleri bu sigorta,jakların takılı olduğu,alt tarafında da elektronik devre olan parça değilmi

Gem modülü de arızalı olabilir ancak 

Emin olmanın yolu; ya sağlam bir sağ stop bulacaksın. Yada solu sağa takıp deneyeceksin.  
Benim kanaatim, stop bozuk, gem modülü doğru çalışıyor. 

Yorum bağlantısı
Ali ÖZCAN
Mehmet Ozyurek yazdı:

Akımı kesiyor. Sağ stop bozuk. 
Başka yeri kurcalamaya gerek yok. 
Sol stobu sağa tak. Soketi uyuyorsa tabi. 
Kontağı kapatıp aç. Solun sağda sağlıklı çalıştığını göreceksin. 

Sağolasın Mehmet ağabey,yarın deneyeceğim

Ali ÖZCAN yazdı:

Şimdi göreve geldim Mehmet ağabey, yarın dediğin gibi bağlayıp bi deneyim, şimdi, siz GEM modülü,sigorta tablosunda arıza yok kesin diyorsunuz.

Gem modülü dedikleri bu sigorta,jakların takılı olduğu,alt tarafında da elektronik devre olan parça değilmi

Fişler soketler aynı İnşAllah GEM modülü sağlamdır hem pahalı hem de bulunması zor sıkıntılı bir parça,

Hayırlı akşamlar ağabey

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali ÖZCAN

Herkese Selamlar, aracımın sağ arka stop ve sağ ön led gündüz lambası yanmıyordu, yaklaşık 1 aydır uğraşıyordum, Ne ilginçtir ki bugün sabah çarşıya giderken,yaklaştığım öndeki aracın yansımasından gördüm ki ön sağ gündüz ledi yanıyor,hemen sağa çektim, hem ön led hem arka stop yanıyor,kendi kendine düzeldi. Anlamadım gitti, İnşAllah bir sıkıntı olmaz arıza vermez,

Değerli katkı ve yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim Allah'a emanet olun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

elektirksel arızada en sevmediğim bir gidip sonra kendiliğinden gelendir

Yorum bağlantısı
Ali ÖZCAN
Çağlar Bayur yazdı:

elektirksel arızada en sevmediğim bir gidip sonra kendiliğinden gelendir

Hiç sorma Çağlar hocam,can sıkıcı bir durum,sanayideki ustalar gem modülü,tampon sökülecek vs bir sürü uygulama yapacaktı ama düzelmeyecek belki, hepinize değerli katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...