İçeriğe Yönlendir

Audi Konum Olarak Diğer Markalara Göre Nerede ?

Cihan Tasdemir

Recommended Posts

Mahmut Yıldız
İlkay Başaran yazdı:

Metanollü s3 vardı arkadaşımda bronz balatalı. 6 ay işe gidip geldi onunla rahatsız. Kullanmıştım bir iki kere. Benim arabanın 100 e çıktığı zamanda 200 e çıkıyordu.

Metanolü sadece arabaya koymamış demek ki. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

1.8 t 20 v di motoru. Ne sağlammış mekaniği. O eziyete yıllarca dayanmak kolay değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

Audi deyince aklıma hep ilk olarak 4*4 çekiş sistemi Quattro gelir kışın tır çekenler vs:D

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Gurbetçiler de geliyor akla. Pek severler. 200pies audi aldım 20bin öyro falan derler:)

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Bizim evin ilk arabası. Ben 6 yaşına kadar bunu kullanmışlar ben hatırlıyorum. 

İlk önden çekişli seri üretim araba diyordu biyerde. 3 silindir 2 zamanlı.

1956 model audi.

Screenshot_20231113_141751_Samsung Internet.jpg

Kimse audiciliğimizi sorgulamaya kalkmasın :crazy:

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
İlkay Başaran yazdı:

1956 model audi.

Ben sorgulucam!

:onder2:

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Sanane!!   

Daha dün audi görmüş, gelmiş burda audi savunuculuğu yapıyo. O audiyi size yedirmem efendi!!!

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Önder Özcan yazdı:

Daha dün audi görmüş, gelmiş burda audi savunuculuğu yapıyo. O audiyi size yedirmem efendi!!!

Haklısın.  
Tırt renocu 

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
İlkay Başaran yazdı:

1956 model audi.

Screenshot_20231113_141751_Samsung Internet.jpg

Senin yaşın kaç amca :unsure2:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Murat Sahın yazdı:

Daha güzeldir kalıcıdır modeller audide. 

Taksi şöförü gösteriş meraklısı müteahhit  mersedese, driftçiler kazanovalar bmw ye, çalışan halliceler audiye biniyor almanyada.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çookkk eskiden, Afrikalının biri çıkıp kamera pillerinin arabayı da yürütebileceği fikrini çalana kadar marka algısı önemli idi, sonra Tesla yaptım dedi. Artık Byd bile satılıyor buralarda, yazılımı iyi olan satar, kurallar değişti , vesile ile spot olsun araya:Lpg candır

Yorum bağlantısı
Süleyman Can
Mustafa Arıkan yazdı:

IMG_2699.jpeg.d73bd79eed56b5f1db8164fc856b4e30.jpeg

Tam bunu türkçe meali ile yazacaktım, geç kaldım. VAG grubu araçların ortak malzeme kullanması markaların kimyasını bozuyor. Üst segment bir tarafa ben arabadan az çok anlarım diyen birisinin c class ve 3 serisi karşısında a4'e premium dememesi lazım.

Parayı bulunca şuradan devam: 

Experience the Next Level of Infotainment with the Latest MBUX System –  Benz-Yourself.com

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Mehmet Göktürk yazdı:

Daha güzeldir kalıcıdır modeller audide. 

Taksi şöförü gösteriş meraklısı müteahhit  mersedese, driftçiler kazanovalar bmw ye, çalışan halliceler audiye biniyor almanyada.

Aşkolsun hocam öyle bir anlattın ki "Ferrari ye binince tam bir o....... Oluyorsun toplum gözünde" videosu geldi aklıma. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Adnan Çakır yazdı:

Senin yaşın kaç amca :unsure2:

1980 den 1986 ya kadar bunu kullanmış babamlar.

Bende 81 de ip numaramı almışım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sermet Gündoğdu yazdı:

Reklamları çok iyi.

antarktikada bu reklamı çekmeye land le gitmiş derler ama , AutoBild fotoğrafçısı suv makalesi için çekimlere S-max ile gitmişti, yazının sonuna hakkını vermeli diye eklemişlerdi.

İlkay Başaran yazdı:

81 de ip numaramı almışım.

8 mi ip numaran?

1_org.jpg

• Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bı tane audim oldu, çok kısa süre dayananildim. Araçta her şey vardı aslında gerekli, ama bişi eksikti. Sürerken hep o eksiğin ne olduğunu aradım ama bulamadım. Performans olarak beklentim olmadı ama aradığım şey performans değildi. 

A3 sportback idi araç 1.6 6 ileri tam otomatik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Furkan Avcı yazdı:

Aşkolsun hocam öyle bir anlattın ki "Ferrari ye binince tam bir o....... Oluyorsun toplum gözünde" videosu geldi aklıma. 

mantıklı. 

Forumdaki bizler aracın kendi meraklısıyız bizlere bakma. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Murat Sahın yazdı:

Eskileri görsel olarak çabuk eskirdi. Bakınca eski dedirtirdi. Mesela golf 4 ile aynı model a3'e bakılınca A3 çok eski durur. Ama sonrasında tasarımları güzel olmaya başladı. Zaten kalite olarak bence vag grubunun standart araçlarından üstün. Yani seattan, skodadan ikişer gömlek vw'den bir gömlek üstün. Tamam çoğu aynı platform, aynı motor, aynı şanzumanı paylaşıyor ama şimdiye kadar bindiğim her audi seleflerine göre kalite algısı oluşturdu bende. Ama mercedes ya da bmw ile kıyaslamak pek adil olmaz. 

Bunu daha net örneklemek gerekirse; 2003 model E200 Komp-avangart mercedesi vardı bir aile dostumuzun. 2012 yılında aracını sattı, sıfır A4 quattro aldı. İlk hafta yorumu şuydu "buranın yolları bozukmuş, mercedesi satınca far ettim" zaten kısa süre sonra a4'ü satıp tekrar e series'e dönüş yaptı :) Yani mercedesten sonra binilince o kaliteyi ya da o konforu sunmaz. Ama diğer standart araçlar (vw, seat, skoda, reno, fiat, honda, toyota, opel, vb.) ile kıyaslanırsa seleflerinden üstün çıkacaktır.

Karşılaştırma biraz yanlış olmamış mı e serisinin karşılığı a4 değildir her halde 

E serisi için bir a6 denenmeli 

C serisi a4 ile kıyaslansa daha güzel cevaplar bulunabilir gibi.

Benim sıralamam

mersedes için biraz daha zamanım var. :p

Bmw için yaşım geçti :D

Audiye her yaşta binerim.:bravo:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bı tane audim oldu, çok kısa süre dayananildim. Araçta her şey vardı aslında gerekli, ama bişi eksikti. Sürerken hep o eksiğin ne olduğunu aradım ama bulamadım. Performans olarak beklentim olmadı ama aradığım şey performans değildi. 

A3 sportback idi araç 1.6 6 ileri tam otomatik.

sanayi. Sanayi kokusu eksik olabilir :) 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Mercedes e den, audi 6 quattro bunlardan birisini mondeoya değişirim. Yoksa bmw 3, Mercedes c ve audi a4 ses yalıtımı dışında çok bir farklılığı yok, iş boyuta gelince mondeo aynı model yılının e serisine çok yakın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...