İçeriğe Yönlendir

3008 Adblue Arızası

Kemal Korkmaz

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

10saat çalışan elektrikli araba kalır mıydı acaba Gerede de

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

!!! 3.silindir ateşleme arızası 

Oksijen sensörü genelde.

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

2008 de arkadaşın başına gelmişti, depo değişimi demişlerdi. Yazılımla iptal ettirdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Kemal Korkmaz yazdı:

1 Ocak 2022 tarihinden itibaren satın alınacak otomobillerde Üretici Garantisi Kapsamı aşağıdaki şekilde uygulanacaktır*:  

bu şekilde bir ibare var sayfada

Bence şansınızı deneyin. Ne kaybederiz :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Üstad geçmiş olsun. 
1100 km dolmadan gidemezsen motoru kapatacak. 
İşler sıkışmadan git. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Bu adblue olayi malesef tüm markalarda problem. Peugeot grubu, ford, vw grubu araclarin cogunda ayni problem var ve hepsi de depoyu degistiriyor. Umarim isiniz garantiden çözülür. Eger çözülmezse gecenlerde forumda bir ürünün kullanarak problemin çözüldüğünü yazmisti birisi. Hangi marka üründü hatirlayamadim. Ürün adblue kristallerini cözüyor. Normalde sorun giderici degil de sorun önleyici olarak kullaniliyormus  Hatta vw nin bu ürünü periyodik bakimda kullandigi yazilmisti. Baska forumda okumus da olabilirim

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

450km dedikleri arabada kaloriferi açınca menzil 250km’ye düşüyor. Çöp. Donardınız beklerken son 7 saat

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Keşke garantiyi uzatsaydınız. Benim benzinli herhangi bir kronik olmamasına rağmen uzattım garantiyi heleki Dizel araçlarda kesinlikle uzatmak gerekirdi.

Geçmiş olsun.  Facebook grubundan Emrah beyin önerdiği servise gidin mutlaka.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Üstad geçmiş olsun. 
1100 km dolmadan gidemezsen motoru kapatacak. 
İşler sıkışmadan git. 

En yakın zamanda gidecem 

Eren Gökmen yazdı:

Bu adblue olayi malesef tüm markalarda problem. Peugeot grubu, ford, vw grubu araclarin cogunda ayni problem var ve hepsi de depoyu degistiriyor. Umarim isiniz garantiden çözülür. Eger çözülmezse gecenlerde forumda bir ürünün kullanarak problemin çözüldüğünü yazmisti birisi. Hangi marka üründü hatirlayamadim. Ürün adblue kristallerini cözüyor. Normalde sorun giderici degil de sorun önleyici olarak kullaniliyormus  Hatta vw nin bu ürünü periyodik bakimda kullandigi yazilmisti. Baska forumda okumus da olabilirim

Bunu bir araştırayım 

Macit Aliyev yazdı:

Keşke garantiyi uzatsaydınız. Benim benzinli herhangi bir kronik olmamasına rağmen uzattım garantiyi heleki Dizel araçlarda kesinlikle uzatmak gerekirdi.

Geçmiş olsun.  Facebook grubundan Emrah beyin önerdiği servise gidin mutlaka.

2 yılın üstünde araca binme planım yoktu olaylar farklı gelişince binmek zorunda kaldım ama her satabilirsem benzinliye geçmek istiyorum

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Sani Gerşon yazdı:

Çok fena.

Peugeot'larda bu durum çokça yaşanıyor. Depoyu, sistemi vs komple değiştirmekten bahsediyorlar çözüm için. Son çare yazılımla iptal ediliyor.

Araç garantili mi?

ne son çözümü bence ilk çözüm. dpf iptali ve içinin delinip boşaltılması. artı gelen güçler ve hoşgeldin euro 4. euro 6 pişmanlıktır.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

450km dedikleri arabada kaloriferi açınca menzil 250km’ye düşüyor. Çöp. Donardınız beklerken son 7 saat

çakmanklığa takılan minderlerden olsa iyi olabilir. ben kullanıyorum uzun süredir çok başarılı. hemde kalorifer ihtiyacı çok az olur yumuşak iklimde.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Doğan Arşiray yazdı:

ne son çözümü bence ilk çözüm. dpf iptali ve içinin delinip boşaltılması. artı gelen güçler ve hoşgeldin euro 4. euro 6 pişmanlıktır.

çakmanklığa takılan minderlerden olsa iyi olabilir. ben kullanıyorum uzun süredir çok başarılı. hemde kalorifer ihtiyacı çok az olur yumuşak iklimde.

işte ama onu da herkes almaz. Arka koltuklarda da olması lazım. Ayaklar üşür. Hasta olunur. Vs. Elektrikli için erken diyelim abi

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ama zaten elektrikli arabayla kışın uzun ve kırsal yola gidilmemeli. normal araba ile bile gidilecek olsa battaniye çikolata su hatta kamp ocağı koymak gerekir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Doğan Arşiray yazdı:

ama zaten elektrikli arabayla kışın uzun ve kırsal yola gidilmemeli. normal araba ile bile gidilecek olsa battaniye çikolata su hatta kamp ocağı koymak gerekir.

Kışın uzun yola giderken depo hep dolu olur. Boş depoyla çıkıp mola verince alırım falan dememek lazım.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Pilleri dolu togg ile Erzincan dan yola çıkılıyor, Refahiye ye gelince piller %67 Sivas'a varmadan şarj istasyonu yok. Erzincan'a geri dönülüyor dizel volvo s40 ile yola devam ediliyor. Kasım 2023.

• Beğen 1
  • Mutlu 7
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Kemal Korkmaz yazdı:

satabilirsem benzinliye geçmek istiyorum

1.6 Benzinliyi tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kemal Korkmaz yazdı:

2 yılın üstünde araca binme planım yoktu olaylar farklı gelişince binmek zorunda kaldım ama her satabilirsem benzinliye geçmek istiyorum

Qashqai PP 4x4 şart sana.. Dağlar seni bekliyor.. 2 çekerle bi yere kadar.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Qashqai PP 4x4 şart sana.. Dağlar seni bekliyor.. 2 çekerle bi yere kadar.. 

Tamam bu ay sonu bi hesap yapayım da alalım Qashqai 4x4 veya Sportage 4x4

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Kemal Korkmaz yazdı:

Sizin eski araç sportage değil miydi? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
Mahmut Yıldız yazdı:

Sizin eski araç sportage değil miydi? 

Evet 4x2 dizel sportage idi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Kemal Korkmaz yazdı:

reçetene bir de tuson ekleyeylim kokteyl olsun

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Kemal Korkmaz yazdı:

Evet 4x2 dizel sportage idi

Satma sebebiniz neydi? Şanzıman mıydı? 

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever
Eren Gökmen yazdı:

Bunu bende pejoda satış müdüründen duydum. önleyici bir marka varmış başka marka addblue konunca bu sorun oluyor demişti. her türlü bastırın garantiden yapılması için. servis bakımlı ise aracınız şansınız yüksek. kronik bu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
Mahmut Yıldız yazdı:

Satma sebebiniz neydi? Şanzıman mıydı? 

Yok garanti bitmişti Şanzımandan da bir iki problem oldu lastikler eskimişti genelde 2 yıl biniyorum hep araca

Çağlar Bayur yazdı:

reçetene bir de tuson ekleyeylim kokteyl olsun

Tuscon ucuz bulurmuyuz ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...