İçeriğe Yönlendir

Şarjlı Basınçlı Oto Yıkama Makinesi

Mehmet Ozyurek
Çözüme git Mehmet Ozyurek tarafından,

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Nihat Palolu yazdı:

Alınmaz ya uyduruk birşey. Teknik bilgilerde uydurma. Ürün etiketinde motorlutırpan yazıyor :D

Sizde var mı benzer ürün ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Var abi olmaz mı :)

Bu model kendinden su depolu. Resimlere dikkat et abi adam ayakkabısının çamurunu, bebek arabasının tekerini yıkıyor.

https://www.kaercher.com/tr/ev-bahce/mobil-temizlik/oc-3-16800000.html

Bu model senin sorduğuna benziyor. Resimlerde araba falan yok bisiklet var.

https://www.kaercher.com/tr/ev-bahce/mobil-temizlik/khb-6-battery-limited-edition-basincli-yikama-makinesi-13281140.html

Suv yıkayacağım dendiğinde ev tipi ürünlerde K6 veya K7 olmalı bence.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Nihat Palolu yazdı:

Var abi olmaz mı :)

Bu model kendinden su depolu. Resimlere dikkat et abi adam ayakkabısının çamurunu, bebek arabasının tekerini yıkıyor.

https://www.kaercher.com/tr/ev-bahce/mobil-temizlik/oc-3-16800000.html

Bu model senin sorduğuna benziyor. Resimlerde araba falan yok bisiklet var.

Suv yıkayacağım dendiğinde ev tipi ürünlerde K6 veya K7 olmalı bence.

Anladım.  Unut bu işi demişsin. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kemal Korkmaz yazdı:

Arabayı kendin yıkama nereye kadar abi ?

Her yıkamaya 250-300 lira vermem üstad.. hoşuma da gitmiyor.. Bezleri yağlı, aşırı çözücü kimyasal kullanıyorlar. parlatıcı sürüyorlar.. sürme diyorsun yine sürüyorlar.. 

Yıka diyorsun 4 saat sonra diyorlar.. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Ozyurek yazdı:

Her yıkamaya 250-300 lira vermem üstad.. hoşuma da gitmiyor.. Bezleri yağlı, aşırı çözücü kimyasal kullanıyorlar. parlatıcı sürüyorlar.. sürme diyorsun yine sürüyorlar.. 

Yıka diyorsun 4 saat sonra diyorlar.. 

Demek Gebze de İstanbul olmuş...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bu aletler hikaye bence, adam gibi basınçlı makina bile yetmiyor, ille o el eldiven değecek o arabaya, boşa makinaya para vermeyin, gidin benzinlikte su tutun geçin, yada yer varsa benim gibi 3 saat seramoniyle yıkayın :tongue:

250-300 tl ye arabamı yıkanır, imkanı yok vermem, mümkün değil....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Burada da aynı büyük araba deyip 250 tl istiyorlar yıkamaya 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ben yıkamıyorum. Serviste soruyorlar neyle cilaladınız diye servis çıkışında (bedava yıkanıyor ya yılda bi kere). 

Ayrıca araba yıkamak su israfı para israfı o kişilerin daha üretken işler yapması lazım vs vs.  Derin mevzular. 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Nefesi kuvvetli olanlar Yağmur duasına cıksın 😂 Ben yıkarım tozlu tozlu olmaz öyle.. Bi el degince zımpara gibi zarar veriyor..  Benim mottom Evler nasıl temiz ise aracta öyle olmalı.. Valla bazen denk geliyor binince falan pis ise lafımı esirgemem at arabasımı derim valla.. hic gözünün yaşına bakmam.. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

hafta sonu bir parlatayım hele, zaten site boş kafama göre takılırım, gayfede koyarım termosa, cilala parlat mola ver gayfe iç ohhh :tongue:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Alpay Sumer yazdı:

Nefesi kuvvetli olanlar Yağmur duasına cıksın 😂 Ben yıkarım tozlu tozlu olmaz öyle.. Bi el degince zımpara gibi zarar veriyor..  Benim mottom Evler nasıl temiz ise aracta öyle olmalı.. Valla bazen denk geliyor binince falan pis ise lafımı esirgemem at arabasımı derim valla.. hic gözünün yaşına bakmam.. 

zarar ne ki? 3-5 sene sonra satarken alan temiz araç alsın diye mi?

Camları benzincide siliyorum yetiyor bana gerisi yağmur. Ancak denk gelecek kırk yılda bir benzincide jetonlu öyle. O da kıyafetim uygunsa.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Herkes işe yaramaz diyor ama ben kullanıyorum bu aleti ve memnunum. Bu aleti kullanıp beğenmeyen varsa bilmek isterim.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Alpay Sumer yazdı:

Bir başkası keyifle kirletebilsin kullansın diye temiz tutmanın arka koltuğa oturmamanın bi manası yok. Elbise gibi kirlendikçe temizlenir eskiyince tamir edilir veya yenisi alınır. Aşırı tembel pasaklı vs olmanın dışında rutin kirletebilen hayattan bence daha fazla haz alıyordur. Siz hiç ayakkabılarım kirlenir diye çamura girmeyen çocuk gördünüz mü?

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Koray Demir yazdı:

Bir başkası keyifle kirletebilsin kullansın diye temiz tutmanın arka koltuğa oturmamanın bi manası yok. Elbise gibi kirlendikçe temizlenir eskiyince tamir edilir veya yenisi alınır. Aşırı tembel pasaklı vs olmanın dışında rutin kirletebilen hayattan bence daha fazla haz alıyordur. Siz hiç ayakkabılarım kirlenir diye çamura girmeyen çocuk gördünüz mü?

Baskasına geçene kadar bende sonucta.. 😄 

Baskasına verilecek diye bakım yapmamaya umursamamaya benzer bu durum.. Nasıl titiz bakım yapıyorsam temizliğide öyle olmalı.

Kirlenmesin demiyorum temiz olmalı diyorum. Kirleniyor tabiki ama hakkını verip temizliyorum.. Ha belki benim temizlik anlayısım biraz daha aşırı sayılabilir ama temiz olmalı 🤗 Öyle yağmura dua ile yanlıslıkla bezin torpidoya sıcraması ile olmuyor bende 😂 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mehmet Göktürk yazdı:

zarar ne ki? 3-5 sene sonra satarken alan temiz araç alsın diye mi?

Camları benzincide siliyorum yetiyor bana gerisi yağmur. Ancak denk gelecek kırk yılda bir benzincide jetonlu öyle. O da kıyafetim uygunsa.

Cevabım size degildi ama alıntıladiğiniz icin cevaplayayım hocam..  

Çiziyor toz toprak.. her zaman temiz yagmıyor yağmur. Alana da hazırlık olabilir tabiki adama ama bak icinde toz yok 3 kat paspas bile var diyerek hic satmadım araclarımı. ama en önemlisi ben temizken keyif alıyorum pasaklı durması hoşuma gitmiyor..Kirleniyormu evet fazlasıyla kirleniyor cocuk var sonucta ama smokinimi cıkardıgım zamana denk getiriyorum yıkama paklama islerini kolay oluyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Abi boşver alma bişi. Yıkıycam diyosan bi telefon yeter bizim sokak boş :) hortum, kuzu postu eldiven bilumum şampuan bolca kova mevcut. Bu aletlere vereceğin para ile benzin alırsın 1.3 yakar şimdi :D

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

şuan oto yıkama modu aktif zaten, ne makinası, yağmur hallediyor ohh saf suyla cillop gibi :) tabii kurudumu yine grileşecek, el değecek o araca kaçışı yok...

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ali Cihangiroğlu yazdı:

şuan oto yıkama modu aktif zaten, ne makinası, yağmur hallediyor ohh saf suyla cillop gibi :) tabii kurudumu yine grileşecek, el değecek o araca kaçışı yok...

O zaman kirlendikçe yağmur duasına çıksın 😂

images.jpeg.jpg.ccb77e6d7cd482ba551c9a766a275240.jpg

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...